Saç Uzatma Yöntemleri SAÇÇ UZATMA YÖNTEMLERİ. LÜTFEN YARDIM(fotoğraf)

Merhaba,

Restorex'in kırmızı kapaklı olanını kullanıyorum. Biraz geciktiğim için kusura bakma canım. Bayramdan dolayı oldu gecikmem.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Saç uzatmaya, dökülmesini durdurmaya, saçı gürleştirmeye, dip yağlanmasını önlemeye, kuru ve kırılganlığı gidermeye , elektriklenmeyi önleyip parlaklaştırmaya en iyi yöntem ISIRGAN ÇAYI KÜRÜ arkadaşlar..Bu arada resmi olan arkadaş saçınızın birini uzaktan birini yakından çekmişsiniz yakından çekilen göz yanılması yapar ama uzamamış hele iki günde saç uzamaz sadece fön çekmişsinizdir azıcık ondandır...

Canim peki uçlari kurutuyor mu isirgan kürü? Denemek istiyorum aslında

1111.jpg
2222.jpg

sizce nasıl bu oruçta değil geçen oruçta omzumdaydı saçlarım . ve bu sureçte 4 5 boyamada sarı ve koyu renkler arasında gidip geldim ve bu nedenle şırı açıcı kullanmak zorunda kaldık . ombre mı adını tam bılmıyorum ve uclarına sarı attırmıstım oda var ucşarı mahvolmuştu resmen kıyamadım 3 4 cm kestim 3 4 ayda bir . bu boyda ve kalınlıkta işte

Eki Görüntüle 1216003 Eki Görüntüle 1216004

sizce nasıl bu oruçta değil geçen oruçta omzumdaydı saçlarım . ve bu sureçte 4 5 boyamada sarı ve koyu renkler arasında gidip geldim ve bu nedenle şırı açıcı kullanmak zorunda kaldık . ombre mı adını tam bılmıyorum ve uclarına sarı attırmıstım oda var ucşarı mahvolmuştu resmen kıyamadım 3 4 cm kestim 3 4 ayda bir . bu boyda ve kalınlıkta işte
1senede guzel uzamısa benzıyor ne kullandın neler yaptın? Sacların cok guzel duruyoo bu arada

Merhaba saçlarımın son hali budur. İlk attıgım düzleştirmeden olan kıyaslarsanız daha cok farkı gorursunuz. Yani tabi ki uzun zaman geçti saclarımın uzaması normal ama benım hayatımda saçlarım ilk defa bu kadar hızlı uzadı tüm arkadaşlarım da bunun farkında. DAX'I öneriyorum. Hardalı 1 kaç kere kullandığımdan dolayı büyük ihtimal uzama sebebi dax

Eklentiler

• 10833814_559543937515036_1200161510_n.jpg
    10833814_559543937515036_1200161510_n.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 97
merhaba canım benım sacımdan cektıgımı bı ben bı allah bılır heryerden kopmus yanmıs uzamayan saclar.. suanda saclarım duzgun ve belımde ustune ustluk boyattırdım ona ragmen ısıl ısıl ve parlıyor denemedıgım hıc bırsey yok pahalı kurler sampuanlar otlar yılan yagları badem yagından tut neler neler sana en etkılı ve banada ıyı gelen bı tavsıyem var sampuanı hayatından cıkartman. okulum nedenıyle 4 ay sampuan kullanamamıstım ve sürekli arıtma su ıle sacımı yıkadım 4 ay boyunca tam 10 cm yakın uzadı herkes cok sasırdı bende dahıl olmak uzere sonra bayagı bı kestırdım gıdıp sampuanlarımın bakım kurlerının hepsını cope attım ve saf sac tıpıme uygun bı dogal sabun aldım onun dıısnda hıc bırsey kullanmadım sadece arıtma su ıle durularım.kestırmeme ragmen tekrar uzadı tekrar tekrar duzenlı bı sekılde kestırdım ve en son kestırmemden sonra sımdı gene uzun :)) bıtkısel boya ıle de boyattım tabı bu benım tercıhımdı sanada bunu sıddetle tavsıye edıyorum

X