• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Bil Kazan Yarışması 21 Eylüle kadar uzatıldı ve sorumuz yenilendi
    Soruyu bilen şanslı 20 üyemize Sesu Tüy Dökücü Krem hediye ediyoruz.
    Katılmak için TIKLAYIN!...
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Kitap Severlerin Buluşma Noktası ♥

antimind

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2011
358
204
otomatik portakal bitti. Şimdi olağanüstü bir gece'yi okuyorum. Bitince ne okuyayım sizce?
Roman seviyorum. Aşk romantik ve tarih tarzı olabilir.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :78 Kg. Şimdiki Kilom :64 Kg.

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
3.559
805
Merhaba, ilk kez topiğe girdim ve yorumunuz denk geldi.
Yaklaşık 2 aydır okumaya çalıştığım kitap olur kendileri, yanında 3 kitap bitirdim( ne kadar az kitap okuyormuşum şuan onu farkettim yalnız😳)
Yazarın kitap yazma becerisi olmadığından kaynaklandığını düşünüyorum, evet bu alanda önemli başarılara imza atmış olsa da konuyu aktarış biçiminde bir eksiklik bir yavanlık var.
Hıh işte sonunda beni anlayan birisi çıktı :) Yalnız olmadığımı bilmek çok güzel. Sıkıntının bende olduğunu düşünerek üzülmüştüm. Gerçekten akmıyor kitap, yok olmuyor, gerçekten olmuyor.

eczhnm

bekle, Güneş doğacak 🐣
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
1.485
1.784
Hıh işte sonunda beni anlayan birisi çıktı :) Yalnız olmadığımı bilmek çok güzel. Sıkıntının bende olduğunu düşünerek üzülmüştüm. Gerçekten akmıyor kitap, yok olmuyor, gerçekten olmuyor.
Dün gece sadece 8 sayfa okuyabildim, en son çocuk yetiştirmede kendini yetersiz hisseden bir anneyle terapilerini, komşusundan bahseden teyzeler misali anlatıyordu😅 o sebeple yine ara vererek Ayşe Kulin ‘Kanadı Kırık Kuşlar’ kitabına başlıyorum bu akşam 🤷🏻‍♀️

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
3.559
805
Dün gece sadece 8 sayfa okuyabildim, en son çocuk yetiştirmede kendini yetersiz hisseden bir anneyle terapilerini, komşusundan bahseden teyzeler misali anlatıyordu😅 o sebeple yine ara vererek Ayşe Kulin ‘Kanadı Kırık Kuşlar’ kitabına başlıyorum bu akşam 🤷🏻‍♀️
Bazen bazı kitapları zorlamadan bırakmak gerekiyor galiba, ben öyle yapıp kurtuldum :) İyi ki de bırakmışım. Zamanımı daha güzel eserler için harcayabildim bu sayede.

eczhnm

bekle, Güneş doğacak 🐣
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
1.485
1.784
Bazen bazı kitapları zorlamadan bırakmak gerekiyor galiba, ben öyle yapıp kurtuldum :) İyi ki de bırakmışım. Zamanımı daha güzel eserler için harcayabildim bu sayede.
İnanın ben de sizden cesaret aldım şuan, yoksa sorunu kendimde aradığımdan kaç akşamdır zorluyordum okumak için 😅