Saç Uzatma Yöntemleri 0mayra'nın deneyimleri

0mayra

İçimde kırk kadın,kırkı da yabancı kırkı da öteki
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2014
383
305
Merhabalar ben de yaklaşık 3 aydır deli gibi saç uzatma konusuna takmış durumdayım.Deneyimlerimden bahsetmek istiyorum hala da bu süreç içinde olduğum için fotoğraf ekleyeceğim.Uzatmaya turplu su ile başladım 2 ayımı tamamlamadan sinameki ye başladım sinameki nin de 7.kürünü dün yaptım ve bir haftadır lavanta suyu içiyorum haftanın bir günü de dax supergro kullanarak 1 saat sonra duşa giriyorum.

BRIIbuIhjsP81BOebGHJ4WlfJ19nKyBTy6j2vI0
27 Aralık ilk başladığım gün

Gözlemlerim şu şekilde kızlar;turplu su çok fazla etkili olmadı bende normal seyrinin sadece biraz üstünde bir uzama gerçekleşti.Sinameki ye başladıktan sonra daha hızlı uzadığını farkettim.Lavanta suyu gürleşmesinde gerçekten etkili bir hafta kullandım bir hafta kullanıp bir hafta ara şeklinde uygulayacağım şimdi ilk ara haftasındayım.Dax ı çok fazla sevemedim çünkü saçımı söndürüyor.

Teşekkür ederim evet sanırım 100 mesajın dolmasıyla alakalı bir şey Aktif olarak kullanmadığım için hesabımı en kısa zamanda yükleyeceğim.

Teşekkür ederim evet sanırım 100 mesajın dolmasıyla alakalı bir şey Aktif olarak kullanmadığım için hesabımı en kısa zamanda yükleyeceğim.
100 mesajla alakalkı değil öyle birşey yok ben ilk 10. mesajda yüklemiştim. resim yüklenme aşamasında sıkıntıya uğramış olabilir canım .

Anladım canım teşekkür ederim :dua: Yeniden deneyeceğim yüklemeyi

MjlSeq.jpg
Umarım bu defa oldu.Bu bakım yapmadan önceki hali

Son düzenleme:
kuzu senin saçlar gayet iyi . bu saçlar çabuk uzar. bak sende sey var senin uçlar kopuyor sanırım o yüzden uzamadığını düşünüyorsun. uçlara bol bol hindistan cevizi yağı sür 5 aya senin işlem tamam.

Ohh mis :KK73:Teşekkür ederim canım yorumun için hepimizin güzel güzel uzar inşallah :KK68:

Saçlarını biraz aldırsan mi uçlardan canım en azından 2şer cm falan 2 3 ayda bir ya da tek sefer de bir 6 cm kadar hem daha düzgün görünür hemde daha bir canlı durur. Kopmalar olmuş sanki çok uzama gayet iyi çünkü

Saçlarını biraz aldırsan mi uçlardan canım en azından 2şer cm falan 2 3 ayda bir ya da tek sefer de bir 6 cm kadar hem daha düzgün görünür hemde daha bir canlı durur. Kopmalar olmuş sanki çok uzama gayet iyi çünkü
Haklısın canım ama artık kısa saç travması yaşamak istemiyorum:KK12:Biraz daha uzadıktan sonra uçlarından milim milim kendim keseceğim her ay :KK17:

1iITSC.jpg
selam kızlar tekrardan soldaki resimden sonra sinameki ye başladım.Sagdaki de dün gece çekildi.Yani dediğim gibi sinameki daha etkili bence.Siz ne düşünüyorsunuz fark var mı ?

X