Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Geçmiş olsun.Böyle beslenmelerde baş ağrısını tetikliyor.Ağrı kesici ödem mi arttırıyormuş? Bunu da öğrenmiş oldum.

Bencede hiç girme.Aspir yağı instagramda geziyor.Aldım ama hiç bir işe yaramıyor.Sadece para tuzağı.

Akşam acıkmayacak mısın?

Bende katılıyorum.
Aspir yagini ben de çok duydum.demek ise yaramadı ha

Kızlar daha önce yazdım mi hatirlamiyorum da laptopum bozulduğu için garantiye gönderdim 1 ayı bulur dediler gelmesi gelince de babam alacak ankara da bana ne zaman gelir o laptop allah bilir birde telde internetim bitti 1 hafta sonra paket yenilenecek o zamana kadar gündüz hicbjrsekilde buraya ugrayamiyorum eve gelince de telefon izin verdiği ölçüde girebiliyorum o nedenle mesajlarınızı biraz geç görüyorum kaçırdığım yada görmem gereken bişey olursa etilektlerseniz sevinirim :KK66:

Bu arada şu an takımda 13 kişiyiz 15 e kadar kendi içimizde üye alabiliyoruz Sevilay ve gulfuren eğer kabul ederseniz listeye girebilir önümüzdeki Haftalarda tabi onlar da yeterince kararlıysa ve habersizce kaybolmayacak ve hergün ugrayacaklarina bizi ikna ederlerse sizde kabul ederseniz:-) fikirlerinizi bekliyoruz hep beraber:KK66:
Kararlıyım arkadaşım tek başıma yapamıyorum. Motive olamıyorum. 2 defa diyetisyene gittim olmadı onla.bana burası iyi geliyor

tabiki girebilirsin sanırım tatlım ama önce bir grup sayımıza bakmam lazım baya kalabalık takım ona göre listeye elifim 15 kişi olursak paylaşım alanında oylama yapmam lazım şu ann da burda yapmam lazım zaten soralım zaten kızlar kabul eder De maksat adet yerin bulsun:-)

hoşgeldin canım listeye girecegin ve takıma dönmek istediğinde tekrar her ver ona göre konuşuruz zaten ama ismin falan değişti mi yoksa aynı isimle mi yarışmistin daha önce :KK66:

sevilay80 sevilay80 hoş geldin canım nasılsın ortada yoktun ne zamandır ne zaman izne ayrılmıştın yaklaşık olarak hatirliyormusun:KK66:
hb cnm değişti güneşsel di eski nicim

Haftaya alacağım canım ama bugün tartildiysan bildırım yap :KK66: senin izne ayrıldığin bilgilerini bulmam lazım bulabilirsem bugün ekleyebilirim o yüzden yaz yine de simdi
Mesajını geç gördüm.Grup çok kalabalık.Burada ben yine yazarım.Alabilirsen haftaya eklersin canım.

Aspir yagini ben de çok duydum.demek ise yaramadı ha
Yok canım.Öyle mucize yaratmıyor.Ama burcunun söylediği kürleri denyebilirsin.Biz başladık.Sen de başla.

@yolveringideyim arkadaşım terapist kilo verme sürecini uzun vadeye mi yaydı. Hani marta kadar 58 ı hedeflemiştir ya. Bir de şu nefes tekniğinden bahsedermisn
Nefes tekniklerini bende merak ediyorum.

Sağol canım haklısın biliyorum ama yoruldum skldim galiba.hem kilomu kafama takıyorum hem de bi yandan yiyorum. . Bi ara acaba ameliyat mi olsam diye dusundum
Kılon kaç ki canm bu kadar takıyorsun gerçi ben de takıyorum ama :KK66: ayrıca çok çok ileri derece obez olunmadığı sürece sağlıklı bir şekilde ekstra birseylere gerek olmadan da kilo verilebilir... Çevremizde o kadar çok örnek var ki biz neden yapamayalim :KK66:

Kızlar modum düşük ya havadan mi olaylardan mi nedense hiç birşey yapmak istemiyorum :KK43: neyse ki bişey de yemek istemiyorum Allah'tan :KK70: bu günden itibaren yeni bir ajanda aldım beslenme günlüğü tutmaya başladım daha önce yapmıştım çok iyi gelmişti :) sürekli yazmayınca ne kadar çok yedigimin farkına varmıyorum ama her yediğimi yazdığımda artık daha fazla yemeye utanıyorum :)

Günaydın kızlar gününüz aydın bol sporlu cissssiz bi günümüz olsun ins
Merhaba canım

:KK200::KK200::KK200::KK200: günaydınlaaarrrr:KK200::KK200::KK200::KK200:
Merhaba doktorcum.

Günaydın güzeller :KK200:
Merhaba canım.

Kızlar modum düşük ya havadan mi olaylardan mi nedense hiç birşey yapmak istemiyorum :KK43: neyse ki bişey de yemek istemiyorum Allah'tan :KK70: bu günden itibaren yeni bir ajanda aldım beslenme günlüğü tutmaya başladım daha önce yapmıştım çok iyi gelmişti :) sürekli yazmayınca ne kadar çok yedigimin farkına varmıyorum ama her yediğimi yazdığımda artık daha fazla yemeye utanıyorum :)
Yazmak da güzel fikir.Birde kaçamak yaparsan deftere hangi his sonucu kaçamak yaptığınıbda yaz.Sinirli miydin ,stresli miydin gibi.Zamanla neyin seni yemeye götürdüğünü anlarsın.Bu konuyla ilgili olumlamalar ile olumsuz duygundan kurtulurdun.10 kere burnundan nefes al ama karnın şişsin.Ağzından yavaşça ver.Gerginliğine iyi gelir.En sonunda ohhhh beee de.

Mükemmel dönüşüme ve dengeye niyet ediyorum!
Mucizeler her an yaşanıyor biliyorum! Doğada yaşanan tüm mucizeleri sevgiyle izliyorum!
Bırakamadığım ve aslında bırakmam gereken her şeyin bu enerjiyle doğal akışla benden, enerjimden ve hayatımdan çıkmasını seçiyorum. Bana iyi gelmeyen, bana kendimi iyi hissettirmeyen her şeyi ve herkesi sevgiyle kaynağa bırakıyorum ve hepsinin kolayca sevgiye dönüşmesine niyet ediyorum.
Evrende her şeyin mükemmel dengesini sağlayan Yüce Allah'ım sen dökülen yapraklar gibi hayatımdan çıkan tüm düşük enerjilerin yerini şifanla doldur. Kendimi Senden gelen tüm yardımları almaya; enerjimin, bedenimin ve ruhumun tazelenmesine sevgiyle açıyorum! Mükemmel dengeyi seçiyorum!
Bırakan, hafifleyen, özgürleşen yanımı destekliyor ve seviyorum.
Tüm mucizevi dönüşümler için şükürler olsun!
Ve öyle de oldu!
Sevgiler..

X