10 gün icinde 2.5 kg verecegim......sizlede yediklerimi ve kilo hergün paylasacagim

zuzum24

askim+cocuklarim=ben
Kayıtlı Üye
5 Mart 2010
2.742
1
38
merhaba hanimlar....kisaca kendimi tanitayim...13 ay öncee 86 kg la ikinci dogumumu yaptim ,suan 63-64 kg arasi gidip geliyorum son 4-5 aydir böyleyim hic veremiyorum artik,zorlamiyorumda nedense kendimi artik:KK31:

yarin saglikli yemeye baslayarak ve sporla beraber öncelikle bu 2.5 kg vermeye calisicam,buraya hergün yediklerimi ve kilo yazacagim.desteklerinizi ve yorumlarinizi bekliyorum....herkese iyi kilo vermeler...

Son düzenleme:

kilom : 63.100 kg

sabah kalktigimda elmali sirkeli+bal karisimi suyumu ictim

kahvaltim

yarim salatalik
yarim domates
2-3 dilim beyaz peynir
2 dilim kepek ekmegi
7 zeytin
sekersiz kahve

ara ögün 1 mandalina,2 diyet bisküvi

ögle

1 tabak mercimek corbasi
2 yemek kasigi pilav
2 adet tavuk (firinda,derisi alinmis ve yagsiz)
bol salata

suana kadar 4 büyük bardak su ictim
yatana kadar 12 bardagi tamamliycam insallah
aksama kepek ekmegi salatalik aktivia yogurt yemegi düsünüyorum insallah degismez :)

istersen yarışalım zuzummm :KK66::KK66::KK66:

benimde son 5 kilom :KK64::KK64::KK64::KK64:
hayırlı olsun topiğin :KK74::KK74::KK74::KK74:

aksam yemegim

2 dilim kepek ekmegi diyet margarinle ve salatalik üzerine

tarcinli süt icicem simdi

10 bardak su ve bir bardak yesil cayla tamamladim günümü....yarin bakalim kac kg cikicam

günaydinnnn

kilom 62.500 kg :KK16:

bir bardak sirke+bal karisimli suyumu ictim

kahvaltim

yarim omlet
2 dilim kepek ekmegi
salatalik
sekersiz kahve

bende varım yarışa bendeeeeee :KK61:
ama ben sizden daha şişmanımmmm :KK59: 70 ile basladığım diyet yolculuğuma 68 ile devam ediyorum ve hayatımda ilk kez diyet yapıyorum :nazar:

bende varım yarışa bendeeeeee :KK61:
ama ben sizden daha şişmanımmmm :KK59: 70 ile basladığım diyet yolculuğuma 68 ile devam ediyorum ve hayatımda ilk kez diyet yapıyorum :nazar:

buyur canim sende katil ....negüzel baslamisin 2 kg vermisin bile devami gelir insallah...aramizda cok bi fark yok nasilsa.

merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım çok uzun zamandır sizi ve zayıflama öykülerinizi takip ediyordum :) veee bene zayıflamalıyımmmm

canım gün içinde spor yaparsan daha kalıcı verirsin kilolarını ve içtiğin su miktarı 2 litre sanırım ama vücudun su toplayabilir eger emzirmiyorsan 5i1 arada çay içersen vucudundaki ödemleride atmana yardımcı olur başarılar dilerim.umarım istediğin kiloya ulaşırsın.

ayyildizimemziriyorum ama sadece geceler,koca bebek oldu artik 14 ay olcak :) haklisin ,bende isirgan otu cayi iciyorum arada ödem atirici..

ögle yemegim

2 kepce mercimek corbasi
1 tavuk dünden

aksama salata yemegi düsünüyorum misirli

ayyildizimemziriyorum ama sadece geceler,koca bebek oldu artik 14 ay olcak :) haklisin ,bende isirgan otu cayi iciyorum arada ödem atirici..

ögle yemegim

2 kepce mercimek corbasi
1 tavuk dünden

aksama salata yemegi düsünüyorum misirli
anladım canım evde yürüme şansın varsa adımla koridorda falan yürüme bandın varsa zaten süper olur bu ebru şallının yaptığı platesler sütüde arttırıyor diye biiyorum bir araştır bakalım faydalı şeyler bulabilirsin.hem yağların çözülüyor yürüyüş esnasında daha rahat yağların gider

bende varım burda paylaşsam olurmu temmuzda evleniyorum inşallah 10 kilo fazlam var temmuzu saymazsak 4 buçuk ayda zamanım var yürüyüş bandım var bu akşam yürüyüşe başlıycam

sabah 2 dilim ekmek peynir
arada portakal
öğlen 3 izmir köfte ve yoğurt yedim
aradada 2 portakal yedim

bende varım burda paylaşsam olurmu temmuzda evleniyorum inşallah 10 kilo fazlam var temmuzu saymazsak 4 buçuk ayda zamanım var yürüyüş bandım var bu akşam yürüyüşe başlıycam

sabah 2 dilim ekmek peynir
arada portakal
öğlen 3 izmir köfte ve yoğurt yedim
aradada 2 portakal yedim
canım sanırım bu arkadaşın özel topiği ama sağlıklı beslenmeden diyet bölümüne girersen senin gibi birçok zayıflamak isteyen arkadaşlar var hatta cuma yarışmaları da var :KK52:

aksam yemegim degisti

5-6 adet hamsi yedim,ufak bir dilim ekmek

isirgan otu cayi icicem azdan

bolca merdiven cikdim canim cikti nerdeyse :)

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari-f236/

Kilo vermek isteyen arkadaşlarımız verdiğim linkten yararlanabilirler.. Bulunduğumuz konu başlığı konu sahibine ait özel paylaşım alanıdır diğer arkadaşlarımız konu sahibine soru sorup yorum yapabilirler tabi ki.. sadece gruplaşmaya gitmeyelim lütfen:KK71:

İyi paylaşımlar dilerim...

ya zuzum bu ısırgan otu çayının tadı çok kötü
nasıl içiyorsun onu :KK68::KK68::KK68:

izlem kötü evet ama iyi geliyor ,3-5 yudumda iciyorum iste :) birde sekersiz felaket ,normalde yillardir herseyi sekersiz icerim ama bu cayda sekersiz berbat ,napalim kilolarin gözü kör olsun:KK9:

X