10 gün icinde 2.5 kg verecegim......sizlede yediklerimi ve kilo hergün paylasacagim

selam

ögle

panelenmis 1 adet avuc ici kadar beyaz balik
2 kasik pilav

ara
peynirli kepek pogaca

aksam
tavada yumurta 1 dilim kepek ekmegi
beyaz peynir,bolca zeytin

ara

1 adet gofret

8 bardak su
1 bardak yesil cay
1 bardak siyah cay

selam

ögle

panelenmis 1 adet avuc ici kadar beyaz balik
2 kasik pilav

ara
peynirli kepek pogaca

aksam
tavada yumurta 1 dilim kepek ekmegi
beyaz peynir,bolca zeytin

ara

1 adet gofret

8 bardak su
1 bardak yesil cay
1 bardak siyah cay

canım bence salatada yemelisin pek yeşillik yok menünde,bolca zeytin yazmışsın 5-6 adet zeytin bir tatlı kaşığı yağa eşdeğer ve ara öğün olarak gofret ve poğaça yerine meyva kuru kayısı cevizbadem gibi şeyler yesen bence daha tok tutar ve ve daha sağlıklı olur

akşam yemekten sonra yarım greyfurt ve altı adet fıstık yedim
bu sabah: bir dilim bol tahıllı ekmek(44 gr geliyor)
ezine peyniri 30 gr
maydanoz,tere,kırmızı biber
kuşluk:8 adet badem içi
öğle: 1 posiyon ıspanak yemeği,3 kaşık yarım yağlı yoğurt,bir dilim kepek ekmek yedim

selam,,,bugün aceleden tartilamadim ,tasiniyoruz onun icin yogunum biraz

yarin tartilip yazicam,dün gece ve bugüpn sabah 50 ser mekik cektim

bugün

sabah
1 pogaca
kahve sekersiz

ögle

1 sebzeli tonbaligi
1 kepek ekmegi

aksam
cacik yemegi madimalak da deniliyor
bir iki kasik tavuklu pilav

meyve
1 lokma muz

8 bardak su
1 yesil cay
1 isirgan otu cayi
1 kayisi form cayi
1 fincan kahve

günaydinnnn

kilom 61.800 kg

bugün 9.günüm 1.300 gr vermisim yarina kadar 1.200 kg vermem zor ,konu basliginda yazmisdim 10 günde 2.5 gr vericem diye ,napalim olmadi:97:,saglik olsun

sirkeli suyumu iciyorum

bol kepekli ve aycicek cekirdekli ekmegimle kahvaltima basliyorum.:KK66: :KK55:

merabalar takip edemedim bir kac gundur ancak 10 tane yerfistigi disinda hic aksatmadim diyetimi :KK70: 4 gundur her aksam egzersiz yaptim ve 1 gunde kosabildim bolcana simdi 1 hafta tartilmicam dedim kendime cunku anlamiyorm kilo verdigimi hergun 4 kere tartil aynada gobegine bak fln olmuyordu D: hepinize kolay gelsin tekrardan

günaydinnnn

kilom 61.800 kg

bugün 9.günüm 1.300 gr vermisim yarina kadar 1.200 kg vermem zor ,konu basliginda yazmisdim 10 günde 2.5 gr vericem diye ,napalim olmadi:97:,saglik olsun

sirkeli suyumu iciyorum

bol kepekli ve aycicek cekirdekli ekmegimle kahvaltima basliyorum.:KK66: :KK55:

bir bardak suyun içine ne kadar sirke koyuyorsun ve bu içtiğin bağırsakları çalıştırmak içinmi acaba:KK34:

bir bardak ilik suya 1 yemek kasigi elmasirkesi.cok azda bal

bugün kizlar yine tartilamadim,sabah erkenden cikdik mobilya almak icin,yarina insallah tartilirim

zuzum hayırlı olsun topiğin yaa bizim 60-69 topiğindeki herkes uzmanlaşmış kendine ayrı sayfa açmış maşallah diyeyim bende diyeti bıraktın sanmıştım canım çok sevindim negüzel kilo vermeye devam:KK9::KK19:

merhaba mavli...yok canim hedefe cok var daha birakamam yaz güzel gecmeli bu sene gecen yil 70 lerle gecmisdi

kizlar kilom ayni 61.800

10 günde 1300 kg verebildim yani 10 günde 2.5 kg veremedim basligida degistiremiyorum malesef

böyle devam edelim gün ve gün eridimi yazarim size ,hatta dün resim cekindim onu eklim

dün diger topice eklemisdim
temizlik yaparken bi resim ekleyim dedim,karsinizda göbekim ve ben:KK31::KK31:

sam_1684vm1a.jpg
sam_1683lmxv.jpg

yanlarim daha cokdu ama son bi haftadir hemen hemen her gece folye sarip yatiyorum .gündüz ev isi yaparkende sariyorum bazen (ama bu resimde yapmamisdim) cok faydasi var onun

yanlarim daha cokdu ama son bi haftadir hemen hemen her gece folye sarip yatiyorum .gündüz ev isi yaparkende sariyorum bazen (ama bu resimde yapmamisdim) cok faydasi var onun

Bende spor yaparken streçfilm sarıyordum:) ter atayım diye.Birde arkadaşım merdiven çıkmada cidden inceltiyor.bizzat denedim.

günaydin

kilom 61.600 kg 200 gram daha gitti :KK62:

sirkeli suyumu ictim simdi kahvaltimi yapicam...

arkadaşlar bende bugün diyete başladım.moralim bozulacak diye tartılmadım ama hedefim 10 kilo versem yeter gibi geliyor bana.hepimize kolay gelsin:):KK66::KK66:

birde altın çilek kapsülü var kullanmayı düşünüyorum ama henüz karar veremedim sizler ne düşünüyorsunuz altın çilek kapsülü için kullanan varmı aranızda veya yakınınız

canım simdi bende baslicaktım fx15 e cok etkili olduğunu okudum sonra bazıları sakın içme dedi çok yanlış ama ben kararlıydım sonra başladım miğdemde ekşime bagırsak duzenim bozuldu 1 haftada kalıcı bobreklere hasar verıyor o tip ilaçlar. sonra burdakı sirkeli su yesil çay önerilerini denedim ve gercekten tok tutuyor zaten insan vucudu kilo vermeye yatkın zaten istekli olursan D:

canım yaa ben bunu hiç akıl edememiştim..benimde yanlarım çok nasıl ericekler bilmiyorum zor olcak sanırım...sen streç film mi sarıyosun yoksa folyomu ve nasıl yapıyosun tarif edersen çok mutlu olurum... :KK61:

birde altın çilek kapsülü var kullanmayı düşünüyorum ama henüz karar veremedim sizler ne düşünüyorsunuz altın çilek kapsülü için kullanan varmı aranızda veya yakınınız

hic tavsiye etmem canim bir arkadasim kullandi 3 haftada 1 kg verdi sadece

canım simdi bende baslicaktım fx15 e cok etkili olduğunu okudum sonra bazıları sakın içme dedi çok yanlış ama ben kararlıydım sonra başladım miğdemde ekşime bagırsak duzenim bozuldu 1 haftada kalıcı bobreklere hasar verıyor o tip ilaçlar. sonra burdakı sirkeli su yesil çay önerilerini denedim ve gercekten tok tutuyor zaten insan vucudu kilo vermeye yatkın zaten istekli olursan D:

sakin öyle seyler kullanma canim o tip seyleri geri biraktimi eskisinden daha fazla kilo almanin olasiligi cok yüksek

canım yaa ben bunu hiç akıl edememiştim..benimde yanlarım çok nasıl ericekler bilmiyorum zor olcak sanırım...sen streç film mi sarıyosun yoksa folyomu ve nasıl yapıyosun tarif edersen çok mutlu olurum... :KK61:

yemeklerin üzerini kapatmak icin varya strec poseti tene hemen yapisiyor,her gece yatarken sariyorum birdde ev isi felan yaparken,ama cok su icmek gerek teri atmak icin tabi.

X