100KİLODAN 50 KILOYA DUSTUM TAM BIR YIL OLDU :))

Tebrik ederim süper kilo vermişsin. 2 öğün mü yaptın? Şöööyle ayrıntılı bi anlatsan keşke😂😂 tek tek sormayalım😘
Canim teşekkür ederim öğün atlamadım sabah ogle aksam ara öğün yok yalniz öğün aralari söyle mesela sabah 11 oglen 4aksam 9 gibi yaptim sabahlari ilk hafta sadece bir yemek tabağı corba öğlen ayni aksam ayni su ve filtre kahve bol bol ikinci ve diğer haftalarda iaesürekli i birer haftalik diyetler ve yiyeceklerle yaptim bir hafta sadece tavuk balik mesela bir hafta yine sıvı aldim sabahlari iki yumurta yedim salata 80/100gram arasi haftada bir kırmızı et haşlanmış bu sekilde bir diyet programi yaptim benim diyetimde pilav yok makarna seker yok sulu sebze yok ya çiğ yada haslanmis işlenmiş hazir gida yok sadece ictigim disardan kola oda zero suyu cok ictim aciktikca girdim ciktim ya kahve ictim yada su seker ihtiyacimi greyfurt yada portakal suyu icerek giderdim benimde cok aciktigim anlar oldu evet o arada hemen gidip soyunup dokunup aynaya baktim🤣🤣🤣hadi ye koş ye mamut gibisin şuan daha nerene yicen🤣🤣🤣baya kendimi asagiladim hakliydim cunku etrafımda herkes kilomla ilgili illa bir saka yapti pehlivan gibisin yok sendemi grip oldun sunu sen kaldirisin sacmapan aptalca sakalara maruz kaldim ee millet okadar konusuyor bir tek ben konusmuyordum kendimle benim kendime soylediklerim daha agir geldi kardiyolji doktorum 20senelik neredeyse en son beni muayene ederken bu nedir yaaa heryer yağ ya bi kes şunu yeme derkenki surat şeklinden sonra zaten iptal oldum yemedim ama ölüm orucuda yapmadim sadede vücuduma istediğinin artik bende olmadığını gösterdim yemeyin cok acıkırsanız salatalik yiyin su icin filtre kahve inanilmaz istahsizlik yapiyor zaten inanin hala acım hala depodan gidiyor emin olun ne bas donmesi ne halsizlik artik nasil yediysem🤣🤣🤣🤣aman ye aman ic aman nolcak diyenleride geri cevirdim yemiyorum okadar.......

Canim teşekkür ederim öğün atlamadım sabah ogle aksam ara öğün yok yalniz öğün aralari söyle mesela sabah 11 oglen 4aksam 9 gibi yaptim sabahlari ilk hafta sadece bir yemek tabağı corba öğlen ayni aksam ayni su ve filtre kahve bol bol ikinci ve diğer haftalarda iaesürekli i birer haftalik diyetler ve yiyeceklerle yaptim bir hafta sadece tavuk balik mesela bir hafta yine sıvı aldim sabahlari iki yumurta yedim salata 80/100gram arasi haftada bir kırmızı et haşlanmış bu sekilde bir diyet programi yaptim benim diyetimde pilav yok makarna seker yok sulu sebze yok ya çiğ yada haslanmis işlenmiş hazir gida yok sadece ictigim disardan kola oda zero suyu cok ictim aciktikca girdim ciktim ya kahve ictim yada su seker ihtiyacimi greyfurt yada portakal suyu icerek giderdim benimde cok aciktigim anlar oldu evet o arada hemen gidip soyunup dokunup aynaya baktim🤣🤣🤣hadi ye koş ye mamut gibisin şuan daha nerene yicen🤣🤣🤣baya kendimi asagiladim hakliydim cunku etrafımda herkes kilomla ilgili illa bir saka yapti pehlivan gibisin yok sendemi grip oldun sunu sen kaldirisin sacmapan aptalca sakalara maruz kaldim ee millet okadar konusuyor bir tek ben konusmuyordum kendimle benim kendime soylediklerim daha agir geldi kardiyolji doktorum 20senelik neredeyse en son beni muayene ederken bu nedir yaaa heryer yağ ya bi kes şunu yeme derkenki surat şeklinden sonra zaten iptal oldum yemedim ama ölüm orucuda yapmadim sadede vücuduma istediğinin artik bende olmadığını gösterdim yemeyin cok acıkırsanız salatalik yiyin su icin filtre kahve inanilmaz istahsizlik yapiyor zaten inanin hala acım hala depodan gidiyor emin olun ne bas donmesi ne halsizlik artik nasil yediysem🤣🤣🤣🤣aman ye aman ic aman nolcak diyenleride geri cevirdim yemiyorum okadar.......
Bu sürede hiç yeme atağı yaşamadın mi peki? Ben de 3 öğün besleniyorum ama akşamları son 1 haftadır yeme atağı geliyor çok canım sıkkın. Reglden diye teselli ediyorum kendimi.

Bu sürede hiç yeme atağı yaşamadın mi peki? Ben de 3 öğün besleniyorum ama akşamları son 1 haftadır yeme atağı geliyor çok canım sıkkın. Reglden diye teselli ediyorum kendimi.
Yasadim tabiki fakat onun yerini genelde taze sıktığım greyfurt ile geçirdim eger bir kere yeseydim devam ederdim

Kızlar hic diyet yapamam dayanamam diyenler var haklısınız ben iki saat ac kalsam sinirlerim harap oluyordu hayatınızdan karbonhidratı tamamen ideal kiloya gelene kadar çıkarın sabahları tereyag recel olaylarim ballar krepler vardi daha neler neler simdi sabah iki yumurta ile cesit çeşit omlet yapıyorum oglen yemeginin saati gelsin diye beklemeyin o arada kahve su icin calcium haftası yaptim mesela yoğurt süt peynir ozellikle suzme gidip diyet ürünleri almadim yagsiz sut Yogurt gibi ne varsa o hafta ayrica sut greyfurt zero filtre kahve eimin altinda oldu hep spor merkezine yazilmistim bir hafta gittim gitmedim madem hareketse olay hergun ayni hizda ciddi ev temizliği yaptim cam silme gibi acayip kilo verdiriyor bu yuzdende kollarimdaki yaglar kasa döndü sarkma olmadi yemeyin yedikce yiyesiniz geliyor mesela çikolata gece 3de kalkip kasik kasik yiyordum yine oluyor oyle ataklarim haftada bir bende bir tane haftada bir olmak uzere dondurma yiyorum seker bizi yiyor gzili gizli sonra yok diyabet yok tansiyon karaciğer yağlaniyr cok zor ilk haftalar ama inanin deger nefes almiyormusum ben meğer nefes aldigimi simdi anliyorum hele o kiyafet almak resmen ölüm hemen git buyuk bedenlere onlarda sinirli bazilari gelmiyor gelenler guzel durmuyor once kendimizi sevmemiz lazim ama ben o kiloda kendimle barisik falan degildim su kemiklerimi ilk kez görüyorum yagdan görünmüyordu agrilar çabası esim benden neredeyse 30kilo zayifti yaninda ablasi yada nebilim ondan buyuk gibi duruyordum sağolsun bir kere beni aşağılamadı ama suan anliyorumki baya bir rahatsizmis aslinda bana guven gelirken onada gurur geldi cunku kimse bana inanmadi diyecegim yemek yemek hayatimizin yedek anahtari olmalı.Saygilar

Tebrikler canım koruma aşaması nasıl gidiyor? Ben de yarın tartılıp başlayacağım sizin gibi inş başarırım.Yalniz ben cam falan silmeyi pek sevmem dans edeyim 1 saat falan:))) 20 kg yi ne kadar sürede veririm acaba

Tebrikler canım koruma aşaması nasıl gidiyor? Ben de yarın tartılıp başlayacağım sizin gibi inş başarırım.Yalniz ben cam falan silmeyi pek sevmem dans edeyim 1 saat falan:))) 20 kg yi ne kadar sürede veririm acaba
[/QUOTEn kisa surede vermen dileği ile canim bende negret ederdim ama en yorucu kalori yaktıran ev isi olsa gerek iyi bir diyetle 20kilo vermek inanki zor değil ve ac kalmadan....

Koruma olarak ben sabahları yine ekmek turevi gidalar almiyorum peynir zeytin domates salatalık yada corba ile dayanabildigim kadar ogleden sonraya dayaniyorum sonrasinda marul salatasi içine haslanmis tavukla birlikte bir koca kase yapip yiyorum aksam 8gibi genelde çorba kuru fasulye yada mevsimine uygun sebze yemeği cok canim ısterse bir yemek kaşığı pilav oda belki tatli hala yemiyorum kabak cekirdegi yiyorum arada ceviz dut kurusu meyveyide onceden yarim karpuzu yerdim simdi aklima gelmiyor cok odem yapti yedigim kadar sivi cikisi olmadi oyuzden abartmamak lazim karpuzuda benim tek birakmadigim tuz oldu cunku yemekleri tuzsuz yiyemedim ama onuda cok asiri kullanmadım tuzsuzda yemedim en buyuk dusman karbonhidrat pasta borek kurabiye heleki bisküviler aman bor dah agzima surmem koruma döneminde suanda cok iyi gidiyorum yalnız bu yeme şeklini bırakmayı dusnmuyorum çünkü kilo almaya musaitim biliyorum bende yiyip yiyip kilo almayanlara hayranim ama 100kilolarda olmakta asla istemiyorum bende böyleyim demeyi kabul etmiyorum

Arkadaşlar gecen yil haziranda basladigim diyetime bir yil ile veda ediyorum 3ayda 20kilo verdim hicbir urun kullanmadim sonra tıkır tıkır kilolar gitti şükürler olsun size akil vermek değil deneyim paylasmak icin konu actim mukemmel bir his:))))xlllllll giyerken smol giymek....

Kızlar herkes verebilir okadar çay hap yok o yok bu denedim katiyen veremedim once hırs yapmak lazımmış meğer kilo kader değil kesinlikle veremiyorum diye birsey yokmuş meğer inanın kendime geldim en cok nefes aldığımı biliyorum şükürler olsun kimse ne ilac kullansın ne baska birsey benim diyet programim bedava onu ye bunu ye bunu al yok bunu iç yok elinizde ne varsa ve vucut alışınca tıkır tıkır kilolar gitti......

Arkadaşlar gecen yil haziranda basladigim diyetime bir yil ile veda ediyorum 3ayda 20kilo verdim hicbir urun kullanmadim sonra tıkır tıkır kilolar gitti şükürler olsun size akil vermek değil deneyim paylasmak icin konu actim mukemmel bir his:))))xlllllll giyerken smol giymek....
Banada bilgi verin 7 kilo fazlam var

Muhtesem bir şey bende vermek istiyorum 16 yaşındayım ve 20 kilo fazlam var ama korkuyorum sarkma olrmu diye sende sarkma oldumu

Bende vermek istiyorum ama hiçbir şekilde vermek mümkün olmuyor ya yağım var çok, yememe dikkat ediyorum sporda yapıyorum ama yinede aynı kilodayım anlamadım gitti😔😔😔

X