114 kilodan 80e ineceğim desteklerinizi bekliyorum

gamzedcan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2015
5
0
27
merhaba 2 3 senedir ne zaman kilo vermeye karar versem kadınlar klubundeki hikayeleri okur kendimi gaza getirirdim ama o gaz 1 hafta bile sürmeden biterdi sanki yemek yemek kilo vermekten daha güzel bi şeymiş gibi gelirdi pişmanlığı daha fena tabi hiçbir diyetimi 2 haftadan fazla sürdüremedim verdiğim en yüksek kilo 5 6 sanırım ve en yüksek kilomdayım şu an boyum 1.74 olduğu için kilomu fazla göstermem ama bi fazlalık gerçekten söz konusu. Bugün instagramda gezerken bi kızla karşılaştım allahım bi kız bu kadar mı güzel olabilir hadi güzelliği bırakın kendine has bi doğallığı vardı fiziği de bi o kadar güzel. Hep yüzü güzel olan kız oldum yeşil gözlerim ve yüzüm hep övüldü ama o kızı görünce kendimi çirkin ve yetersiz hissettim dedim ki artık beni çirkin yapan kilolarım bugünden itibaren tekrar karar vereceğim ama bırakmamak üzere. Burayı açar ve sürekli güncellersem bırakamam diye düşündüm her gün girip yorumlarını okumak çok hoş olacak bu sefer yılmayacağım
Izleyeceğim yollar kısaca şöyle p90x diye bir program var araştırmanızı öneririm o programın kardiyo yoga esneme zıplama videolarını günlere yayacağım keyfime göre akşam serinliğinde kulaklıkla yürüyüş de süper geliyor kulağa
6dan sonra ağzım bi şey sürmemeyi düşünüyorum bol su içeceğim şekersiz sade türk kahvesi de yağ yakıyormuş kızlaar
sabahları aç karna limonlu su ya da 1 bardak 5li diyet çay içeceğim tuvalete rahat çıkabilmek için
ekmek tam tahıllı olmak şartıyla yiyeceğim günde en fazla 2 dilim ve yulaf kepeği kullanmaya çalışacağım yoğurtla iyi gidiyor
EN ZORLANACAĞIM NOKTA DA TABİ Kİ ABUR CUBUR yok hanımlar yemeyeceğiz ben 19 yaşıma 114 kilo olarak girmek istemiyorum bi gün daha geçirmek istemiyorum bu halde hayır yarın güzel bi gün olacak lütfen desteklerinizi eksik etmeyin burası sayesinde diyeti ve sporu hiç bırakmayacağım fotoğraflarımı isteklerinize göre atacağım 18 buçuk yıllık hayatımda 100 kere diyete girip çıkmışımdır sorularınız varsa bi uzman gibi yanıtlayabilirim SİZİ SEVİYORUM BENİ YALNIZ BIRAKMAYIN BU SEFER OLACAK

GAMZE

Evet Gamze baslayalim bu ise. Ben de bugun kesinlikle diyete baslamak istiyordum. Birbirimize destek olursak bu isi biz bitiririz.

Harika, oyleyse ben 96 kilo ile basladim bugun. Yapabiliyorsan diyet ile birlikte gunluk 45 dakika yuruyus de yap. Ben daha once spor yapmanin cok faydasini gordum.

ayy ne şanslısın benim dhaa iki haneli sayılara düşmem lazın ilk hedef o 99
spor akşamları yürüyüş be p90x programını yapacağım sana da öneririm :))

Ben bu programi daha once duymadim ama bir arastirayim. Benim ozellikle karin egzersizi yapmam lazim. Gobegim yuzunden bugunlerde sirt agrisi yasiyorum. Ben de daha once 3 haneli rakamlari gordum ama ara ara diyete basla birak derken simdi 96yim. Benim tek sorunum duzensiz yasamam. Zamaninda yatip kalktigimda ve her seyi programli yaptigimda veriyorum ama istikrarli olamiyorum :KK43:(

ben hiç dikkat etmedim ağrıyan bi yerlerim var mı diye sadece fazla ayakta durduğumda çok zorlanıyorum benim de tek sorunum devam ettiremem anlık bi gaz gelip gidiyor devamı gelmiyor bu sefer bırakmak istemiyorum

Merhaba arkadaslar uzun zamandir forumu takip ediyordum fakat uye olmamisitim ama artik bende sizin ile faydalanicaginiz seyleri paylasmak istedim. Kisa zaman once kilolarimdan muzdarip sizler gibi ne yapabilicegimi arastirip duruyordum taa ki bu urunu buluncaya kadar.. Yaklasik 2 ayda 17 kilo verdim. urunun adini burada veremiyorum sanirim ama ilac degil kesinlikle bir baharat karisimi ve bir program ile yapiliyor porgramda hersey serbest 2 ogun bu baharat karisimini yiyorsunuz ve 1 ogunde istediginiz bir yemek.inanin hic aclik ve halsizlik cekmeden cok cok guzel bir sekilde zayifladim.Harika bir kocluk destegi zaten sahibi olan bayan cok disiplinli ve cok yardimci oluyor size kocluk anlaminda.

selam arkadaşlar bende size eşlik etmek istiyorum... Ben bir kaç gündür yapıyorum kendimce bişeyler.. Akşam yemeklerden sonra en az 30 dk olmak sartıyla öncelikli olarak tempolu yürüyüş koydum listeme

Daha önce gittiğim bir diyetisyenin menüsüyle haftada 1 kilo vermiştim
bu diyetin işe yarayan tiyoları vardı. sabah aç karna ılık kimyonlu bir çaybardağı su, her lokma otuza kadar sayılarak yenecek, ilk hafta her yenilen yazılacak, haftada 3 gün yürüyüş, süt veya yoğurtla meyve ara öğünlerde birliktr yenilecek

günde 6 dilim ekmek, belirli oranlarda et ve süt ürünleri bol su, aç kalmadan zayıflanıyor ben malesef devam edememiştim. ama gecen aylarda bir bucuk ay hiç spor yapmadan diyetisyen menüsüyle 4 kilo verdim. ama her günümü yazdım kaçamaklarla yüz yüz gelince bozulan yerden devam ediyorsunuz. ben eti sütü yağlı tükettim hareketi olduğumdan.

Bende 127 kiloyum. 4 gündür dikkat ediyorum. Bir ara 110a düştüm sonra gene aldım. Bu sefer istikrarlı bir şekilde devam edeceğim bakalım :) zamanın üye olmuştum siteye fakat kullanmıyordum. Bu yazıları görünce girip bende katılayım dedim.

Gamzecim merhaba bende senin yaşlarındaykenden beridir kilo problemi yaşıyorum benim 3 haneye çıkmadı ama yine de çok rahatsız edici şuan 84 civarıyım sanırım biraz sonra tartılıp bende konu açıcam hatta :) vazgeçme inş. verirsin. Ben şahsen diyet yapamıyorum sadece akşam geç saatte birşeyler yememeye çalışıyorum birde yapabildiğim kadar yürüyüş ve bu şekilde daha önce vermiştim 15 kiloya kadar tekrar başlicam düzenli yürüyüşlere inş. sanada tavsiye ederim. yemekler çok güzel ve kendimize hakim olamıyoruz:) ama sen çok gençssin ve metobolizman benden 2 kat hızlı emin ol sadece düzenli yürüyüşle çok çok kilo verebilirsin :) sevgiler :)

Bende pazartesi diyete başladım birbirimize rakip olursak daha çok zayıflarız bide bu formlar nasıl paylaşıliyo acaba yardımcı olabilecek var mı?

X