Cuma Zayıflama Yarışması 12. Takım

Püsküütüm bu mesajı silmezsen sevinirim.. Yeni gelen arkadaşlarımıza yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir mesaj....

Hoş geldin Molihua,
Fiyucem güzelik yapmış bana takım kaptanı demiş ama bence ikimiz de kaptanız :)).. Neyse bu girizgahtan sonra kuralarımızla ilgili bilgiler. Bir hafta deneme süremiz oluyor. Bu durumda senin ilk bildirimin 2 Ocak tarihinde olacak. Sistem basit. Olabildiğince sık paylaşım ve Cuma günü sabah aç karnına tartını burada bildirmek. Cuma günü erken saatlerde kilo bildiriminde bulunmaya çalışıyoruz. Cuma günü giremeyeceğini/yetişemeyeceğini düşünüyorsan bildirimini perşembeden de yapabilirsin. Bunun dışında belirttiğim gibi takım başlığımız altında günlük paylaşım yapmaya çalışıyoruz. Bu, kendi öz denetimimiz için iyi bir yöntem oluyor. Günlük yediklerimizi, yaptığımız sporu vs paylaşınca günlük gibi kayıt tutmuş oluyoruz. Bu da ipin ucunu kaçırmamızı engelliyor. Bu aralar takımımızda maalesef biraz paylaşım ve motivasyon sorunumuz var. İnşallah sizler gibi yeni gelen arkadaşlarla bu sorunumuzu aşacağız. Aklına neden deneme süresi var diye bir süre gelebilir. Bu hem takım için hem de senin için bir deneme süresi esasında. Bizim için yeni gelen üyenin istekli, hevesli olduğunu görmek açısından önemli. Maaesef yarışma boyunca bir heves takıma girip ikinci hafta olmadan ne paylaşım ne de bildirim yapmadan kaçıp giden çok arkadaş oldu. Senin içinse, bizimle uyumlu olup olmadğını, kimyanın uyuşup uyuşmadığını görmek için bir dönem. İstediğin gibi elektrik alamıyorsan, istediğin gibi motive olduğunu düşünmüyorsan bu deneme süresinde bunu görebilir ve daha iyi anlaştığın/uyuştuğun bir takıma geçmek için sana fırsat tanır. Neredeyse bir senedir burada olan biri olarak bir küçük tavsiyem olacak. Zayıflamak için yapılması gereken teknik şeyleri hemen hepimiz zaten biliyoruz. Buradaki asıl amacımız zorlandığımız, motivasyonumuzu kaybettiğimiz zamanlarda bize destek olacak arkadaşlara ulaşabilmek. Zayıflamak uzun ve kimi zaman bıktırıcı bir süreç.

Takım arkadaşlarının sana bu süreçte destek olabileceğine, gerektiğinde seni bir nevi

uçurumun kenarından döndüreceğine inanman gerekiyor. O hissi, inancı bulabileceğine

inanıyorsan bizimle devam etmeni öneririm. Tekrar hoş geldin a.s.

merhaba 12 takım,
ben 2 takımdan singing kettle . madem kardeş takımız ara ara birbirimizi ziyaret edip 2 satır çiziktirmeye ne dersiniz?
bu amaçla girdiğim ve okuduğum bu yazıyla aktarımın tespitin ne kadar doğru olduğunu belirtmek istedim.
gerçek bu arkadaşım önemli olan günlük yaşantımızda sosyal hayatımızın gerektirdiği çeldiriciler varken burada birbirimizin elinden tutup destek olabilmemiz.
bizler takımdaki arkadaşlarımızı çok iyi tanıyoruz zaman zaman birbirimizden aldığımız çok yüreklendirici destekler var ama bunu farklı ziyaretlerlede pekiştirmek iyi olacaktır.
ziyaretin kısa olanı makbuldur. bizede bekleriz. hoşça kalınız

iigeceler herkese perşembe günü mide spazmı geçirdim ölüyorum sandım o mide sancısını anlatamam serumlar ilaçla anca kendime geldim bide üstüne regli oldum onun sancısı serildim enkoskopi falan yapılacak bakalım bildirim yapamadım spacem fiyucem kusurabakmayın kesinlikle haklısınız toparlanmak şart oldu sabah tartıda 57.500 ü gördüm bunca şeyin üstüne tokat yemiş gibi oldum moral sıfır eski günlerime geri dönücem inşallah çünkü böle hiç mutlu değilimsenağlama

Püsküütüm bu mesajı silmezsen sevinirim.. Yeni gelen arkadaşlarımıza yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir mesaj....

Hoş geldin Molihua,
Fiyucem güzelik yapmış bana takım kaptanı demiş ama bence ikimiz de kaptanız :)).. Neyse bu girizgahtan sonra kuralarımızla ilgili bilgiler. Bir hafta deneme süremiz oluyor. Bu durumda senin ilk bildirimin 2 Ocak tarihinde olacak. Sistem basit. Olabildiğince sık paylaşım ve Cuma günü sabah aç karnına tartını burada bildirmek. Cuma günü erken saatlerde kilo bildiriminde bulunmaya çalışıyoruz. Cuma günü giremeyeceğini/yetişemeyeceğini düşünüyorsan bildirimini perşembeden de yapabilirsin. Bunun dışında belirttiğim gibi takım başlığımız altında günlük paylaşım yapmaya çalışıyoruz. Bu, kendi öz denetimimiz için iyi bir yöntem oluyor. Günlük yediklerimizi, yaptığımız sporu vs paylaşınca günlük gibi kayıt tutmuş oluyoruz. Bu da ipin ucunu kaçırmamızı engelliyor. Bu aralar takımımızda maalesef biraz paylaşım ve motivasyon sorunumuz var. İnşallah sizler gibi yeni gelen arkadaşlarla bu sorunumuzu aşacağız. Aklına neden deneme süresi var diye bir süre gelebilir. Bu hem takım için hem de senin için bir deneme süresi esasında. Bizim için yeni gelen üyenin istekli, hevesli olduğunu görmek açısından önemli. Maaesef yarışma boyunca bir heves takıma girip ikinci hafta olmadan ne paylaşım ne de bildirim yapmadan kaçıp giden çok arkadaş oldu. Senin içinse, bizimle uyumlu olup olmadğını, kimyanın uyuşup uyuşmadığını görmek için bir dönem. İstediğin gibi elektrik alamıyorsan, istediğin gibi motive olduğunu düşünmüyorsan bu deneme süresinde bunu görebilir ve daha iyi anlaştığın/uyuştuğun bir takıma geçmek için sana fırsat tanır. Neredeyse bir senedir burada olan biri olarak bir küçük tavsiyem olacak. Zayıflamak için yapılması gereken teknik şeyleri hemen hepimiz zaten biliyoruz. Buradaki asıl amacımız zorlandığımız, motivasyonumuzu kaybettiğimiz zamanlarda bize destek olacak arkadaşlara ulaşabilmek. Zayıflamak uzun ve kimi zaman bıktırıcı bir süreç. Takım arkadaşlarının sana bu süreçte destek olabileceğine, gerektiğinde seni bir nevi uçurumun kenarından döndüreceğine inanman gerekiyor. O hissi, inancı bulabileceğine inanıyorsan bizimle devam etmeni öneririm. Tekrar hoş geldin a.s.

Tesekkurler bilgi icin:) kolaymis,bn gunluk duzenli internette bulunan biri oldugumdan katilimda sureklilikde sorun olmaz:))
bole soz vermis gibi olunca sorumluluk dygusu olusyo o zmn diyet yapabiliyorum, simdi bn cuma gunu bildiride buluncam dimi? o zmn bugunku kilo mu ver olculerimi bildirim bakalim haftaya nolcak:KK70: 65.2kg 88-82-98 de olculerimhihoyyythihoyyythihoyyyt veee hazirimmm:))) ayy cok heveslendimm simdii:))

merhaba 12 takım,
ben 2 takımdan singing kettle . madem kardeş takımız ara ara birbirimizi ziyaret edip 2 satır çiziktirmeye ne dersiniz?
bu amaçla girdiğim ve okuduğum bu yazıyla aktarımın tespitin ne kadar doğru olduğunu belirtmek istedim.
gerçek bu arkadaşım önemli olan günlük yaşantımızda sosyal hayatımızın gerektirdiği çeldiriciler varken burada birbirimizin elinden tutup destek olabilmemiz.
bizler takımdaki arkadaşlarımızı çok iyi tanıyoruz zaman zaman birbirimizden aldığımız çok yüreklendirici destekler var ama bunu farklı ziyaretlerlede pekiştirmek iyi olacaktır.
ziyaretin kısa olanı makbuldur. bizede bekleriz. hoşça kalınız
Tesekkurler bilgi icin:) kolaymis,bn gunluk duzenli internette bulunan biri oldugumdan katilimda sureklilikde sorun olmaz:))
bole soz vermis gibi olunca sorumluluk dygusu olusyo o zmn diyet yapabiliyorum, simdi bn cuma gunu bildiride buluncam dimi? o zmn bugunku kilo mu ver olculerimi bildirim bakalim haftaya nolcak:KK70: 65.2kg 88-82-98 de olculerimhihoyyythihoyyythihoyyyt veee hazirimmm:))) ayy cok heveslendimm simdii:))

hoşgeldinizz a.s.
yeni girdim eve bu aksam biraz dısarda takılayım dedim de biraz gec cevap veriyorum.ş..
cok haklısın burda bi sure sonra sadece kilo degil her problemimizi paylasır hale geliyoruz..
ben de ilk girdigimde bi yapamazsam ya durumu yasamıstım...ama ne zamn burda aktif oldum dijital tartımı aldım... işte herşey ozaman basladı...
ve burda olduguma cok memnunum...her ne kadar bayramda 2kgya yakın almıs olsam da:a015:

iigeceler herkese perşembe günü mide spazmı geçirdim ölüyorum sandım o mide sancısını anlatamam serumlar ilaçla anca kendime geldim bide üstüne regli oldum onun sancısı serildim enkoskopi falan yapılacak bakalım bildirim yapamadım spacem fiyucem kusurabakmayın kesinlikle haklısınız toparlanmak şart oldu sabah tartıda 57.500 ü gördüm bunca şeyin üstüne tokat yemiş gibi oldum moral sıfır eski günlerime geri dönücem inşallah çünkü böle hiç mutlu değilimsenağlama

canımın ici msnden de yazdım cevirim dısı ileti yazmıssın gecmis olsun...sonuclar cıkınca bizi de haberdar et olur mu :eek: umarım kötü bisi cıkmaz...
merak etme kilo olayını da bak biz de aldık bayramda kilo ama vericez.... hem bu yaz bikinilerimizi giyip salınıcaz sahillerde :):) ben hepimize güveniyorum....

**bu arada spacem gelcek yeni üyeleri bilgilendiren yazın super olmus...valla bu konuda senn gibi olamam sanırım...
hazır kardes takımdan da arks ugramısken...
onların sistemi cok hosuma gitti...her gun ne yediklerini ve ne spor yaptıklarını tek tek yazıyorlar...biz de baslasak her gun hic bisi yapamasa spor icin yarım saat bile yürümek super olur sanırım...
mesela ben bel sorunluyum ya benmki mekik olabilir... ne dersiniz her gun buraya bugun bu sporu yaptım ben diyebilirmiyizhihoyyyt bence basarırız... hem biz neleri başarmadık di mi :):):):)

space cim ve fiyucecim takıma yazdığınız msjı cevaplamaya geldim.biraz geç oldu ama ancak müsait oldum.
öncelikle güzel sözleirniz için teşekkürler a.s.

o listeleri hazırlarken 52. etaptan 83. etaba kadar 2. takıma ait tüm sonuçları kopylalyıp alt alta bi dosyaya yapıştırdım. sonra listelrde şuan takımda olmayan killeri eledim ve üyelerin sonuçlarını gurup gurup hazırladım.biraz zamanımı aldı ama takımın hoşuna gitti. 52. etaptna başlamın sebebi biz yarışmaya o etapta başaldık.yani hala ilk açıldığımız andan beri takımda olan yarışmacılar mevcut.gelenler gidneler mezun olanlar oldu ama biz demirbaş kaldık bi silkelenmeye ihtyiaç vardı bende bugüne kadr neler yapmışız nerdne nerelere gelmişiz gözümüzün önüne bi alalım dedim.eğer istiyosanız sizde yapabilrsiniz. kolay glesin diyorum a.s.

hepinize iyi geceler...

fiyuce ve molihua sizlere teşekkürler. ben hamileliğimde ve şimdi yani emzirme dönemimde hep faydalı şeyler yemeğe çalıştım.ama yine bazen tatlı türleri ve börekleri görünce dayanamıyorum.nefis işte. biraz fazla yiyince de kilolar hop geri geliyor. bebeğimin gelişimi benim yediğim şeylerle alakalı. gün içinde et süt yumurta sebze ve meyve mutlaka tüketiyorum.bu da onun için yeterli olur sanırım. benim amacım sütüm azalmadan (kalitesi tabi) kilo vermek. 5 kilo fazlam kaldı. onu da yaza kadar vermeyi hedefledim.inşallah gider.egzersiz yapmaya fısat bulamıyorum inanın. oğlum çok harektli.tek egzersizim onunla ve ev işleriyle uğraşmak. yarın başlıcam ama spora. cumadan beri de yediklerime dikkat ediyorum. neyse herkese güzel günler...

canım çok iyi vermişsin.ben doğum yapalı nerdeyse 7 ay olacak ama 16 kilo verebildim ancak.4-5 kilo daha vermem lazım.hazirana kadar verebilir miyim bilmiyorum.1 senede eski halime döner miyim dersin...

kesinlikle dönersin ben eski forma kavuşmak için 1 yıl diyorum
hele emziriyorsan daha çabuk toplarsın
ama zor oluyor değil mi?bu kadar çok almamak lazım...

kızlar kusura bakmayın bu hafta ne olduysa oldu bildirim yapamadım pc yi açtım birşeyler oldu bildirimde bulunamadım zaten kilo aldım bende 67.5 oldum....kusura bakmayın öpüyorum sizi....

ben direk burayamı yazıcam 12.takıma katılmak için gerçekten sıkı bi diyet geömişim var tam 18 kilo verdim benide alın lütfeeennn yarın tekrar rejime başşlamak istiyorum ve sizinle başlamak istiyorum

kızlar kusura bakmayın bu hafta ne olduysa oldu bildirim yapamadım pc yi açtım birşeyler oldu bildirimde bulunamadım zaten kilo aldım bende 67.5 oldum....kusura bakmayın öpüyorum sizi....

sorun degil cnm haber vermen iyi oldu
kilo aldıgında da cekinme kilo bildiriminde ok... bak biz de göçtük ama bunu buraya yazmak bile evet ben bunu yaptım siz de görün ama düzelticem hem kendim hem sizin için demek gibi bisi oluyor...
böylece kendin icin es gecsende takım icin biraz daha kasıyorsun kendini...en azından bende boyle oluyor....:eek:

ben direk burayamı yazıcam 12.takıma katılmak için gerçekten sıkı bi diyet geömişim var tam 18 kilo verdim benide alın lütfeeennn yarın tekrar rejime başşlamak istiyorum ve sizinle başlamak istiyorum

merhaba arkadaslar bu grupta bos yer oldugu soylendı ama ben nasıl katılcam bu gruba yada katıldımmıkı acabaçNeyse bılgı verırsenız sevırım optum hepınızı

yarından itibaren bende başlayabilir miyim ne yersm yazıcam ve kendime güveniyorum

merhaba...
ben firuze...

kızlar sanırım 2kişilik daha yerimiz var ama dönmesini bekledigimiz 2arkadaş daha var bu yuzden ben kesin bisi solemeyim...spacem gelince o sizi daha detaylı bilgilendirir... ama 1önceki sayfada yazdıgı bilgilendirmeyi alta ekliyorum... burdan bilgi alabilirsiniz...
ayrıca suanki kilonuzu ve hedefinizi de belirtirseniz cok iyi olur...
bide kücük tavsiye bizimkiler gibi bi kilo takip çizelgesi yapın derim...
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-saglikli-beslenme/32323-kilo-cizelgesi-nasil-yapilir.html
burada nasıl yapılacagı anlatılıyor....
böylece kilonuz ve hedefiniz her foruma girişinizde gözünüzün önünde olur...
a.s. umarım yer vardır daha ama simdiden hoşgeldiniz a.s.

Hoş geldin Molihua,
Fiyucem güzelik yapmış bana takım kaptanı demiş ama bence ikimiz de kaptanız :)).. Neyse bu girizgahtan sonra kuralarımızla ilgili bilgiler. Bir hafta deneme süremiz oluyor. Bu durumda senin ilk bildirimin 2 Ocak tarihinde olacak. Sistem basit. Olabildiğince sık paylaşım ve Cuma günü sabah aç karnına tartını burada bildirmek. Cuma günü erken saatlerde kilo bildiriminde bulunmaya çalışıyoruz. Cuma günü giremeyeceğini/yetişemeyeceğini düşünüyorsan bildirimini perşembeden de yapabilirsin. Bunun dışında belirttiğim gibi takım başlığımız altında günlük paylaşım yapmaya çalışıyoruz. Bu, kendi öz denetimimiz için iyi bir yöntem oluyor. Günlük yediklerimizi, yaptığımız sporu vs paylaşınca günlük gibi kayıt tutmuş oluyoruz. Bu da ipin ucunu kaçırmamızı engelliyor. Bu aralar takımımızda maalesef biraz paylaşım ve motivasyon sorunumuz var. İnşallah sizler gibi yeni gelen arkadaşlarla bu sorunumuzu aşacağız. Aklına neden deneme süresi var diye bir süre gelebilir. Bu hem takım için hem de senin için bir deneme süresi esasında. Bizim için yeni gelen üyenin istekli, hevesli olduğunu görmek açısından önemli. Maaesef yarışma boyunca bir heves takıma girip ikinci hafta olmadan ne paylaşım ne de bildirim yapmadan kaçıp giden çok arkadaş oldu. Senin içinse, bizimle uyumlu olup olmadğını, kimyanın uyuşup uyuşmadığını görmek için bir dönem. İstediğin gibi elektrik alamıyorsan, istediğin gibi motive olduğunu düşünmüyorsan bu deneme süresinde bunu görebilir ve daha iyi anlaştığın/uyuştuğun bir takıma geçmek için sana fırsat tanır. Neredeyse bir senedir burada olan biri olarak bir küçük tavsiyem olacak. Zayıflamak için yapılması gereken teknik şeyleri hemen hepimiz zaten biliyoruz. Buradaki asıl amacımız zorlandığımız, motivasyonumuzu kaybettiğimiz zamanlarda bize destek olacak arkadaşlara ulaşabilmek. Zayıflamak uzun ve kimi zaman bıktırıcı bir süreç. Takım arkadaşlarının sana bu süreçte destek olabileceğine, gerektiğinde seni bir nevi uçurumun kenarından döndüreceğine inanman gerekiyor. O hissi, inancı bulabileceğine inanıyorsan bizimle devam etmeni öneririm. Tekrar hoş geldin a.s.

Son düzenleme:
selam kızlar bos yeriniz varmı bir bayan katılmak istiyormusda linkinizi vereyimmi ..? bos yeriniz var ise bu üye ye ulasırmısınız...? http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=115678 kendisini tanımıyorum lakin basarı öykümde katılmak istedigini belirtmis... iyi geceler hepinize 8,takım dan ayrıca sevgiler

cnm valla 2basvuru daha geldi onlar da olursa tam 12kisi olucaz... malesef o yer kalmıyor olacak :KK43:a.s.

kaydirigubbakcemile2 merhabalar:))) deneme haftamin ilk gunu olyo sanirim bu yada iki neysee ben biraz gece kusuyumdur ondan bu saatlere kaldi gunluk bildirim:):)
Bugun 30dk bisiklet surdum
Sabah kahvaltida bi diilim kepek ekmegi peynir domates zeytin:)) ztn senelerdir hep aynidir kahvaltiya cok onem verirrim:)
Oglen tavuk salata
Aksam kofte salata
Protein agirlikli beslenmeye calisyorumdakaydirigubbakcemile3
Bide ogunlerden once sirke suyumu icdim, metabolizmami hizlandirdigini dusunyorum haaa bidee igrenc olmasina ragmen burnumu tuta tuta yesil cay icdimşakkıdı

Bugunluk bole yarin gorusmek dilegiyleee,kolay gelsinn:)sengözlerimebaksanab

kahvaltıda 1 dilim peynir,1 haşlanmış yumurta,3 zeytin,1 dilim ekmek ydim.şekersi çay tabi bide. dün akşam da spora başladım.sabah da yaptım. biraz toparlanmam lazım artk.iyice saldım kendimi.tartıda yine 58 çktım sabah.işe başlamaya yaklaşık 1,5 ayım var ama hala esi giysilerim olmuyo.ne yapcam bilmiyorum ne giyip gitcem.eski giyilerim okdar minik ki.ama yeni giysi almıyorum çünkü alırsam nasıl olsa giycek bişeyim var diye kilo vermeyi önemsemem.cicilerimi giymek için çaba harcamam lazım.işe başlayıncaya kadar hedfim 56 kilo olmak.sonra 3 kilo kalıyor.onu da hazirana kadar vermeyi planlıyorum. neyse herkese kolaylıklar dilerim.

Son düzenleme:
öğle yemeği= 1 tabak yoğurtlu ıspanak yemeği,1 dilim ekmek.
akşam=et yemeği,salata veya yoğurt.çorba.

:lepi: merhaba kizlar gene ben gene ben:)))
Oncelikle kolay gelsin herkese, cicilerimizi rahatca giymek nasip etsin Allah:)
hihoyyythihoyyyt Spor salono bi haftaligina kapali oldugu icin anca evde bisiklet surebilyorum spor olarakgamyoncuiremsu
40dk bisiklet surdum
Sabah klasik kahvaltimi yapdim (peynir 4 zaytin domates bi dilim ekmek kahve)
sekersiz cay kahve icemem bn ondan tatlandirici kulaniorum:ecrin_bebek:
Oglen ton baligi ve salata
Ara ogun yapdim havucla kereviz
Aksam Tavuk ve salata
kaydirigubbakcemileama arklarin zoru ile sinemada misir yedimm:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bugunluk bole yrn gorusmek uzere:enbuyukkk:

X