Oftalmoloji - Göz Hastalıkları 13 yaşında kızımın lens isteği

Teknolojinin gözü kör olsun, neler yapabiliyorlar isteyince

Ne kadar da bir yenisi ile değiştirmek gerekiyor bu lensleri? Pahalı mı?

teşekkür ederim
öyle az süreli alacağım olmazsa
Bide lensle goz hava almıyor diye birşey yok artık bunu bi unutalım eşim çıkarıyor lensini düzenli ama kuzeni asla çıkarmıyor anca süresi bitince cikarıyor onla uyuyor yatıyor kalkıyor hiç sorun yaşamiyor zaten hava alan lens diye bosa demiyorlar aqua oasis markası iyi hem normal lenslerden daha ince hemde daha yumuşak gözde var mı yok mu belli olmuyor

Teknolojinin gözü kör olsun, neler yapabiliyorlar isteyince

Ne kadar da bir yenisi ile değiştirmek gerekiyor bu lensleri? Pahalı mı?
Hayır canım 3 aylık alıyor esim 3 kutu şeklinde ama düzenli kulalnıp temizlediğinden 1 tanesini 1,5 ay kullanabiliyor en son 120 civarıydı bir sorayım tam yazayım esimin gözleri ciddi bozuk 7+

Cok guzel yuvarlak cercevelı gozlukler var ınce, onlardan begenmez mı?

Lens kullanamaz dıye dusunuyorum acıkcası , nasıl takacak onu bır kere

Ha bı not, bahsettıgım gozluklerden kullanmakta benım oglum ıstıyor. Son 6 aydır ıkı defa gozlerım agrıyor dedıgı ıcın doktora goturduk

teşekkür ederim canım

Cok guzel yuvarlak cercevelı gozlukler var ınce, onlardan begenmez mı?

Lens kullanamaz dıye dusunuyorum acıkcası , nasıl takacak onu bır kere
cutem iki göz numarası farklı olduğu için inceler olmayabilir demiş gözlükçü
yoksa ondan alacaktık.. benim kız cesurdur ben yapamam mesela
bi bakalım ne diyecek hekim

Maalesef canım gece körlüğü var göz alanı daralması var ilerde körlük diyorlar o yüzden bi tedavi çıkar diye gözüne dokundurtamaz
En son 100 tlye almış canım 3 aylik aqua oasis hava alan
Thank youuu
Oy Rabbim korusun sevdiğini inşallah. Kimseyi korktuğuna uğratmasın.
Bende de var cins cins, kimsede duymadığım ilerisi için endişe edici göz sorunları. Allah beterinden saklasın hepimizii

Ben kendime lens aldım . Ama gözüm sürekli rahatsız oldu . Çıkarınca bir ohh diyordum . Aslında kaliteli birşey almıştım . İnşallah kızınızın gözleri benimki gibi hassas değildır .

şu zamana kadar hiç ameliyat önerilmedi 18 yaşında diye biliyorum
yine de soracağım doktora
teşekkürler :)
Ameliyati kucuk yasta yapmazlar yapilmamali yani.. haricinde bir kac sene goz dereceleri stabil olmak zorunda..

Buarada benim tanidiklarimda 13-15 yasinda basladilar lens kullanmaya. O zaman ben gozume sokup beceremedigimden, parmak kadar bebeler yapiyorsa bende yaparim deyip tekrar azim edip basarmistim Sen genede bi sor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…