Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 14 yaşındayım göğüslerim büyümüyor?

Ablalarım size danışmak istedim 14 yaşındayım 75a giyiyorun ama etrafımdaki herkes 80 b 85b falan benimki niye böyle genetik midir bu iş büyümez mi daha? Çok taktım
İnsanlar 23 yaşina kadar gelişip büyür. Cok olmasada zamanla değişir bedeniniz.avantajlarini düşünün derim küçük olmasının.küçüğün çaresi var en azından.büyük olsa nereye saklicaksınız.

Canım ben 100 b kullanıyorum görüntü açısından sıkıntım yok ama onları taşımak gerçekten çok zor :KK31:25 yaşım

Emin ol daha iyi.kizim 5.sinif inanilir gibi degil erkenden90 bedene yakin olmuslar.hormonlu beslenme sonuclari cocuklardan cikiyor.
Daha gelisimine cok var.sadece sakın yanlış sütyen kullanma

75-85-90 bunlar gogus olcusu degil sırtının olcusudur. Meme buyuklugunu " a,b,c,d" cublar ifade eder. 85b giyen birinin gogusleri 75b giyenden buyuk degildir sadece kiloludur sirti genistir. B cub cokta buyuk degil ayrica. Dert etme simdiden.

Büyüdükçe gelişir
Benim 80di 80de kaldı
Daha 14 yaşındasın ne bu büyük göğüs merakı bu yaşta
Şimdikiler çok tuhaf ya

Öncelikle yanlis hesap yapmışsın
Bir insanın ölçüsünün 85-90 olması göğüs iriliği ile ilgili değil, vücut genişliği ile alakalı. Şöyle diyeyim, sen meme ameliyati bile olsan, südyen ölçün 75 D olur. Yani onun seksenligi tamamen endamla , alakalı.
95 A takması mesela bir kişinin büyük memeli değil sadece biraz yapılı ve küçük memeli olduğunu gösterir.
Doğru göğüs ölçüsü almak için
1)memenin bittiği yerden sırt ölçünü al. Sonra ona 5 ekle.
70 mi cikti? Bant ölçüsü 75
2)memenin en dolgun yerinden tekrar ölç. Bu da meme ölçüsü oluyor
3) meme ölçüsünden bant ölçümü çıkart.
Aradaki fark 2,5 cm ise A
2,5-5 cm ise B
5-7,5 cm ise C...
Böyle böyle gider

Konuna gelirsek 14,daha ergenliğin başındasin. Ben 14 yaşındayken südyen bile takmazdim,yarım atlet giyerdim,yeterdi.
Şu an 75 B'yim ve göğüs ölçümü çok seviyorum. Zaten çıtı pıtı bir kadınım, goguslerim de beni daha genç gösteriyor. Destekli sütyen takmayı bile hic sevmiyorum. Kaldı ki ne giyinirsem giyineyim çok rahatım.
Mesela geçen haftalarda yakın bir arkadaşım bana bir kez giyindigi abiye kıyafeti hediye etti. Kıyafet çok zarif,birazcık dekoltesi var. Ama arkadaşım dolgun goguslu olduğu için o kıyafet onda çok çiğ durmuştu. Yani düğünlerde nişanlarda giyinecek bir kıyafet değil de ,nasıl anlatsam rahatsız edici olmaz...tepsiyle sunuyor gibiydi. Karşısındaki insanin goguslerine bakmamaak için çaba sarf etmesi gereken cinsten. Ama ben giyince dekoltesi kesinlikle rahatsız edecek gibi durmadı :) Bunun gibi bikinileri,mayoları,yazın kıyafetleri çok rahatca giyinebilirsin küçük goguslerinle.
Ayrica ben zayıf kadınlara yakistiriyorum küçük ama diri memeleri
Gerçi senin yaşların kendinde kusur arama yaşları ... O yüzden ne desek boş.
Ama diyeceğim şu ki: kendini sev, her durumda ve her halinle
Önce teşekkür ediyorum.sonrada bu yazinizi gidip kizima okutacağim.15 yaşinda ayni sorinu var.heryerine takiyor.boyu 166 kilosu 49-50

30 yasındayım hala 75 giyiyorum ben napayım inşallah kızım bana cekmez ailede bir benim küçük diğerleri hep 90 üzeri çok acayip niye ben niye ben diyorum bazen sinir oluyorum

Ablalarım size danışmak istedim 14 yaşındayım 75a giyiyorun ama etrafımdaki herkes 80 b 85b falan benimki niye böyle genetik midir bu iş büyümez mi daha? Çok taktım
o 80b-85b giyen arkadaşların yanlış sütyen bedeni kullanıyor sen üzülme ablacım

X