15 yıldir unutamamak

Saka falan mi yapiyorsunuz bilmiyorum ama komik de degilsiniz. Konulariniza soyle bir baktim surekli birilerinden hoslanmissiniz ha bir de nisanlanmaniz vardi dimi. Oldukca emek vermissiniz. Adam artik kime ne iyilik yaptiysa kurtarmis kendini.
Bi de herkesi bıraktığı yerde yıllarca bekleyeceğini sanması ne kadar minnoş değil mi?

Naz yapılır da sizin gibi adamı maymun edecek derecede de naz yapılmaz. Durmadan ayrılalım muhabbetine gireceksiniz, sonra da size dönmesini bekleyeceksiniz. "Onu seviyorum." ne demek? Lütfen kendinize gelin, hem kendi eşinize hem de beyefendinin eşine gıyaben de olsa saygısızlık etmeyin. Üstünü açmayın, hatırlamayın ve unutun.

Sabahlara kadar agladgım günleri bılirim
Kusura bakmayın ama sizin bende uyandırdığınız profili açıklayayım:

Tipik kendini bulunmaz hint kumaşı sanan, tripleri ve kaprisleriyle karşısındaki adamı hayattan bezdiren, devamlı bir ayrılıp bir barıştığı bir git bir gel diyip köpek muamelesi yaptığı adam kendine yeni ve mutlu bir ilişki yaptığında sonsuz kredisi olmadığı dank eden, yıllar yılları kovalarken 35’e merdiven dayayınca elindekini de kaçırmış, kimsenin artık ilgi de göstermediği, çevresinde kimse kalmamış kadın profili. Pişmansınızdır anlıyorum;ama geçmiş olsun.

Giden gitti, adamın bir hayatı var. Siz de eskilere ağlamayın, ders çıkartın yolunuza bakın. Karşınıza çıkacak biri olursa da öncekine yaptığınızı yapmayın.

Son düzenleme:
Tamam da şimdi beş yıl geçmiş unutsaniz neee unutmamış olsanız ne?
Adamı ayrılık manyağı etmişsiniz en sonunda belalar ederek ayrılmışsiniz o saatten sonra sizden zaten olmazdı. Şimdi bu neyin acısı. Cidden acı bulamiyorsaniz söyleyin dertlerimi anlatayım. Acı neymiş görün biraz.

Aynen öyle bazen yarım kalan ilişkilerle başarısiz ilişkilerimizi kıyaslar, gözümüzde büyüttükce büyütürüz. İnsanlık hali olabilir,belki devam etseydi umduğunu bulamayacaktı. Ben konu sahibini yadirgamiyorum evlenmesine üzülmüş. Kalkıp adama mesajlar atıp rahatsız etmemiş. İnsanız duygularımız var.
Öyle tabi ki ben de yadırgamadım olmuş olabilir yaşanmışlıkların etkisiyle. Yarım kalmış eski, o zaman için çok sevdiğim flörtümün tayini çıkıp hem de sonradan nişanlanıp gitmişti. Ben engelliydim o kişide nasıl olsa Mesajlar gitmiyor diye (bende en aşağıda duruyordu hala) içimi dökercesine dün yine seni gördüm rüyamda yazmıştım. Birkaç ay sonra engelimi kaldırmış bir gördüm ki iletilmiş engel kalksa bile. görüldü yazıyor 😧 hala daha seviyordum ama inşallah nişanlısı görmemiştir hatta keşke o da görmeseydi diye çok üzülmüştüm. Ulaşmaya çalışmak kesinlikle çok yanlış zaten gideni döndüremezsin de, hele ki nişanlı evli insana umut bağlamak 🤷🏻‍♀️

X