15 yıldir unutamamak

Merhaba arkadaşlar lıse yeni bitmişti dershaneye yazıldım .sınıfta bir çocuk vardı aşık olduk birbirimize …
okadar saf ve temiz duygularla… bir defa elimi bile tutmaya çalışmadı okadar masum ve utangactık kı…gözlerimiz yetıyordu, içimiz erirdi …ben 18 o ise 21 yaşındaydı .

Eve gelırdım hemen sabah olsun da tekrar göreyim dıye erkenden uyurdum.onu görünce elim ayağım titrer heyecandan kalbim çıkacak gibi olurdu . Şımarıklık yapıp ayrılma blöfü yapardım hoşuma gıderdı ayrılmayalım sevıyorum demesi .. sevgı sözcüğü çok kullanmayı sevmeZdi ama ayrılalım dedıgımde kullanırdı .
1 yıl böyle gectı dershane bıttı .ozman kontörlü telefonlar ulaşım sıkıntı…günde 1 mesaj ve çağrı ile anlaşırdık .çağrı gelmesi bile büyük mutluluktu …
ama gel görelim kı benım bu ayrılmak istemedgım halde ayrılalım deyıp durmam çocuğu bıktırdı .en sonunda tamm dedı her defasında acı çekeceğime bir defa çekerim unuturum dedi ayrıldık ve çok acı cektım

.ikimizde ün başladık ama unutamadık aralarda tekrar sevgılı olduk ama benım kaprıslerım yüzünden yıne ayrıldım.üni 2 de başkasıyla çıkmaya başladım ama yıne mesaj attım bu kısıye . Sonra ben senı unutmuşum vs dedım yıne ayrıldım .

Aynı memleketlıyız memlekete gttgımızde karsılasırdık yazardı bana yıne barısırdık.sonra ben buna unı başkasıyla çıkıyorum artık dedım olmaz ..ayrıl ben senı sevıyorum derdı hayır dedım . Sonra nışanlanacagım dedim nişanlanma dedi .nişanlandım … aradan 5 yıl gectı kı evlenmıs …çok üzgünüm .bugun ortak arkadasımın doğum gününden fotolarını gördüm .
unutamamıstım hep aklımdaydı .bir defa daha anladım unutamamısım
Neyin denemesini yapmışsınız ama karşınızdaki insandı deneme tahtası değil. Umarim eşiyle mutlu bir hayat yaşarlar.

Hayır hic aklınızda değildi.Suanki hic sadece kıskançlık.Cunku o evli.Sizinle ilisigi yok ve sizi unuttugu icin kendinizi unutmamısım diye aklımdaydı diye acı cektirmeye calısıyorsunuz.
Kesinlikle
Adamı oyuncağa çevirmiş.
Şimdide oyuncağı elinden giden çocuk gibi mızmızlanıyor.
Eğer adam evlenmemiş olsaydı bir mesaj atsaydı belki karşılık vermezdi bile

Kesinlikle
Adamı oyuncağa çevirmiş.
Şimdide oyuncağı elinden giden çocuk gibi mızmızlanıyor.
Eğer adam evlenmemiş olsaydı bir mesaj atsaydı belki karşılık vermezdi bile
Kör ölür badem gözlü olur hesabı :KK70: elin kizi bekler mi?kapmıs delikanliyi ey gidi..Konu sahibi bence dizlerini dövsün.

15 senedir birini unutamamak bence patolojik bir ruh hali
Yardım alın
Böyle saplantılarla ömür geçmez

benım bu ayrılmak istemedgım halde ayrılalım deyıp durmam çocuğu bıktırdı .en sonunda tamm dedı her defasında acı çekeceğime bir defa çekerim unuturum dedi ayrıldık ve çok acı cektım
Benim eski kocam en son sizin gibi idi. Boşadım!!! İnsanlar sizin deneme tahtanız değil. O beyefendi kim ise iyi ki sizinle olmamış...

Yani adamı hem sevip hemde milyon kere terk etmişsiniz. Hani bi laf var ya "Herkesin bir Firavun'u vardır." siz adamı değil masum duygularını, ilgisini sevmişsiniz bence tamamen ego meselesi
Adam evli uzak durun

Beş yıl önce ayrıldığı , şu an başkasının kocası olmuş bir adam için şu cümleyi kuran kadının etik değerlerindem şüphe duyarım ben kusıra bakmayın. Siz iki güne kalmaz adama da musallat olursunuz. Adamla defalarca ayrılıp barışmışsınız, sürekli tehdit etmişsiniz, araya bir sürü adam sokmuşsunuz hayatınıza, en son başka koca adayı bulup nişanlanıp ayrılmışsınız, siz evlenemediniz o evlendi, siz mutlu olamadınwpız o oldu diye adama gözünüzü dikmişsiniz. Yoksa hayatınızfa biri olsa umrunuzda bile olmaz.Ben çok sağlıklı bir ruh halinde olduğunuzu düşünmüyorum. Gidip psikolojik destek alın, zira başkası ile nişanlanmak için beş yıl önce terk ettiğiniz adam için beş yıl sonra hayıflanmak pek akıl işi değil.

Ne yapacaktı adam ?
Ayrıl, barış ne bu ? Yapboz mu ?
Ömrü sonuna kadar sizi mi bekleyecekti 15 sene önce diyorsunuz kaç kişi girip çıkmıştır hayatına. Ben 15 yaşıma kadar 10 kere aşık oldum heralde 😂

Çok yüksek olasılıkla siz evlenmediniz ..ya da evliliğiniz yolunda gitmedi.Sonra da sevgililiği bile yürütemediğiniz adam aklınıza geldi baktınız sosyal medyasına adam evli!! Şimdi de elin kocasını sürekli takip edip, ben çok emek vermiştim keşke benim olsa diyorsunuz . Sanıyorsunuz ki onunla devam etseniz evli ,mutlu , çocuklu olurdunuz ..Başka bir açıklamam yok🤷‍♀️

X