153 boy çok mu kötü?

Ben biraz araştırdım çok pahalı ama daha kolay bir yöntem varmış precice 2 çivisi diye. onun için de dolar kazanmak şart yurt dışına çıkma işini erken halletmem gerekiyor başka türlü mümkün değil denkleştiremem, sizin bahsettiğiniz yöntem de riskli söylediğiniz gibi. başlık kısa öz olsun istedim yanlış kelime kullanmış olabilirim ama inanın etrafta o kadar iğrenç kalpli insanlar var ki ''kötü mü'' lafı hiçbir şey kalıyor. hobbit filminde figüransız oynarsın gibi şeyler söylemişler tabii şimdi değil lisede. onları daha yeni anlattı bana yoksa o okula gider kulaklarından asardım onları. Çok sinirlendim ve üzüldüm ağladım hatta oturup

Sizin kardeşinizin aklından ameliyat fikrini çıkarmanız gerekirken araştırıyorsunuz.

Ne kadar kolay olursa olsun bu boy için masaya yatmaya değmez. Hiç bir boy için değmez.
Hayat çok kısa , tadını çıkarmaya bakmalı.

10 sene sonra iyiki diyecek. Herkes yaşlanırken kardeşiniz yerinde sayacak.

Bilemiyorum , aslında bu tür teselli cumleleri de bana anlamsız geliyor.

Herkes kendi içinde saklar güzelliğini.

Bu arada hala boyu uzayabilir. Spor ve dengeli beslenmeyi artırsın.

Merhaba arkadaşlar 18 yaşında bir kız kardeşim var, küçükken böbrek kanseri atlattı radyasyon tedavisi gördü bu yüzden kemik gelişimi yavaşlamış 12 yaşından sonra pek uzamadı normalde bizim aile uzundur annem 171 babam 187. kardeşim 153'te kaldı kafasına çok takıyor ben o kadar kısa değilsin diyorum ama arkadaşları espri olsun diye boyuyla ilgili bir şeyler söylemiş, üzülmüş o da. Kıyafet almaya gitsek bile bana yakışmaz demeye duruyor halbuki zayıf açık tenli güzel yüzlü bir kız. Nasıl teselli edebilirim, boy uzatma ameliyatları riskli midir ya da o kadar kafaya takılacak boy mu? Kolay bir şey olsa parası neyse biriktirelim en azından 160 olsun psikolojisi düzelsin diyorum ben artık
Valla benim boyumda 153 hiccccteee takmıyorum gayet iyiyim mutluyum

Merhaba arkadaşlar 18 yaşında bir kız kardeşim var, küçükken böbrek kanseri atlattı radyasyon tedavisi gördü bu yüzden kemik gelişimi yavaşlamış 12 yaşından sonra pek uzamadı normalde bizim aile uzundur annem 171 babam 187. kardeşim 153'te kaldı kafasına çok takıyor ben o kadar kısa değilsin diyorum ama arkadaşları espri olsun diye boyuyla ilgili bir şeyler söylemiş, üzülmüş o da. Kıyafet almaya gitsek bile bana yakışmaz demeye duruyor halbuki zayıf açık tenli güzel yüzlü bir kız. Nasıl teselli edebilirim, boy uzatma ameliyatları riskli midir ya da o kadar kafaya takılacak boy mu? Kolay bir şey olsa parası neyse biriktirelim en azından 160 olsun psikolojisi düzelsin diyorum ben artık
sakın ha o ameliyatlar riskli aylarca yıllarca yürüyemeyenler var acılar içinde kalınacak bir yöntem.1.53 boy güzel giyini,lirse yüzde güzelse gayet iyi duruyor.ben de 157 yim hiç boyumla sorunum olmadı.kızımızın boyunu kabullenmesini sağlayın boy uzatılabileceğini işlemeyin beynine.ömür boyu tekerlekli sandalyeye mahkum kalanlar bile var bu ameliyatlar tedaviler sonrası

Bu zorbalık hepimize yapılıyor sanırım. 172 boyum var. Hep çok zayıftım. Yıllardır 50 kiloyum. Bana ne derlerdi tahmin edin.. Kraker, deve, sırık, elektrik direği. O kadar ağlardım ki. İnsanlar hatta bazen çocuklar çok acımasız. Bazen akraba adı altındakiler bile aç mı bırakıyorsunuz, ağzın yok mu kızım gibi abuk espriler(!) yapıp gülerlerdi. Çok komik çünkü.

Sağlık olsun da boyun ne önemi var. Minyon olmak çok güzel bence. Takılmayın böyle şeylere insanlar kusur bulup üzmek istedikten sonra kısa boya da uzun boya da aynı acımasızlıkta..
Korkunç bir şey gerçekten sizin adınıza üzüldüm bir de koca koca insan bunu yapanlar. Tabii ki önemli olan sağlık benim hiç umurumda değil de kardeşime anlatamıyorum işte

sakın ha o ameliyatlar riskli aylarca yıllarca yürüyemeyenler var acılar içinde kalınacak bir yöntem.1.53 boy güzel giyini,lirse yüzde güzelse gayet iyi duruyor.ben de 157 yim hiç boyumla sorunum olmadı.kızımızın boyunu kabullenmesini sağlayın boy uzatılabileceğini işlemeyin beynine.ömür boyu tekerlekli sandalyeye mahkum kalanlar bile var bu ameliyatlar tedaviler sonrası
Ben ilk defa duydum böyle bir ameliyat mı varmış

Ben ilk defa duydum böyle bir ameliyat mı varmış
evet var ama bir seferde ameliyat olup kurtulmuyorsun.o demirler devamlı duruyor önce ekleniyor sanırım zaman geçtikçe.bir de proporsiyon bozuluyor bu seferde vücudun üst tarafı kısa alt tarafı uzun oluyor.ee ameliyat izleri de kalıyor devamlı pantolon mu uzun etek mi giysin kapamak için.hiç mantıklı değil o yüzden

Hayatı boyunca hep tatlı minyon duracak bu yaşlarda buna ihtiyacı yok ama 30 dan sonra anlayacak ayrıca boyu uzun olana madalya takmiyorlar ya da hayatın hiç bir evresinde bir işe yaramıyor..(uzun boylulari yermek için yazmıyorum bende uzun boyluyum)uzun boylular her zaman daha yaşlı durur net..kardesinize bunu empoze edin ameliyatı değil üstelik hani cüce olsa anlarım boyu kötü değil ki bence sadece şişmanlama maya baksın.

illa ameliyat olmak istiyorsa estetik yaptirsin

Hiç hiç önemli değil hem de hiiiç 😌 üzülmesin hiç, ayrıca 153 kısa bir boy da değil 🦋

evet var ama bir seferde ameliyat olup kurtulmuyorsun.o demirler devamlı duruyor önce ekleniyor sanırım zaman geçtikçe.bir de proporsiyon bozuluyor bu seferde vücudun üst tarafı kısa alt tarafı uzun oluyor.ee ameliyat izleri de kalıyor devamlı pantolon mu uzun etek mi giysin kapamak için.hiç mantıklı değil o yüzden
Anladım hiç gerek yok öyle risklere

Anladım hiç gerek yok öyle risklere
tv de bir kadın çıkmıştı.boyu 165 falanmış uzun olma sevdasına yaptırmış ameliyatı engelli kalmış tekerlekli sandalyedeydi iyileşme ihtimali de yokmuş.her ameliyat risklidir ne gerek var.gezsin tozsun saçlarını yakışan bir model yaptırsın hayatını yaşasınn

İnsanların boyları ile dalga geçmeyi çok anlamsız buluyorum ya. Asla başkası dalga geçiyor diye o tür ameliyat geçirmesini aklına sokmayın bence daha 18 yaşında suanki çevresini bı kaç yıl sonra belki görmeyecek bile irtibatları kesilecek takilmasin okadar

X