160 kg.BİTİŞ VE YENİ DOĞUM TARİHİM 6 ARALIK...

ay allahm sonunda kendim kadar max kiloda birini buldum su topicte bile en cok benim diyodumda gerci yine benim 138 deyim ben Yakindj inerim ama o zamana sende daha cok inersin yakalayamam seni yakalamaym zaten incez merdivenlerdn asagi bi daha cikmamak üzere ins. ayni mikarda kilo vermisiz sen nekadar sürede verdn neler yapiyosun bahset biraz hikayendn saol destegnz icin

evet bugün sonunda gittm dr.a kanimi verdm ögle cikti sonuclar ve turp gibi ciktim kolestrol,seker,insülin direnci,troit,anemi,diger hormonlar,hatta bide kortizol hormonu varmis yag yakiminda görevli hormonlardan biriymis galiba ,hepsi normal cikti sükür adet düzensizligi varmi diye sordu yok bende okadarki nerdyse saatini bilirim pko icin sordu galiba e 4ayda 22kg diyince devam et böyle hersey yolunda dedi durmak yok ama seey bisey oldu bide bgn itiraf itiraf öglen disarda yemek yedik esimle. :---( tahlil icin ac gittm kan verdkten sonra 1bardak ayran öglen tavuk sis ama oda gögüstü 7 parca falan salata 3cig köfte aksamda 2kasik yogurt cok olmadi yinede galiba vicdan azabndaym 1000kaloriyi gecmedm diye hesapladm. buda ödülüm olsun

evet canım bende 20 kılo verdım ama ben 6 ayda verdım işe porsıyonlarımı küçülterek başladm çünkü yolumuz çol uzun yılmamamız lazım bu ara bıraz sıkmaya başladım bakalım ne olacak benım hayatım bu kılolarla savaşmakla geçtı ama bu sefer son bu sene mıladım benım aartık kılolu olmıycam ınsallah en güzel yıllarım boşa gıdıyor bıe dur deme zamanı geldı benım eşımde çok destek bana allah razı olsun hıç kırmadı bu yönden benı ,
ama onada yazık ben olsam bende ıstemem benım gıbı bı kadın o da goruyor azmımı ve destekliyor 2 rakamları gor hemen sana bı araba alalım dıye motıve edıyor saolsun gorucez ınsallah hep bırlıkte

evet bende istemezdm bi tosuncukla evli olmayi bizi biz istemedkten sonraa. benim esimde simdi simdi sölûyö tv de falan biri ciksa keske bu kadar olsan gibi seyler söylüyo eskidn demezdi yüz buldu kizmiyorum ama dedigine bastirilmiş duygulari adamin napsin.banada vaatler cok esim,annem,kuzenim,kardesim cesitli seyler alcaklarmis hele annem gecen foto göndrdm bakip bakip agliyomus cok mutlu canim benim

evet benım annem babamda halıme çok uzuluyordu ah diyorumbu kafam 20 yaşındayken olsaydıda bu ezıyetı kimseye çektırmeseydım kendımıde ,
sevdikler,m,de boş yere uzdum sen dıyetısyene falan gıdıyormusun:26:

ah kafam ah su 4ayda 20kg vermisken bile hayatm ne kadar dgsti ki 50kg daha versem neler olcak eltim bile o kadar seviniyo yani icten olduguna eminim cok mutlu benim kadar cünkü herkes arkamadan söyledklerini onlara söylüyodu ben diyetisyene 10kg verdkten sonra gitmistm anlattm yaptklarimi liste vermedi dogru yoldasn devam dedi

süpermiş ozanan pekı neler yapıyorsun:26:

yesil mercimek haslanir,süzülür,sarimsakli yogurt,biraz tursu dogra tuz koyma tursu varsa karistirilip yenilir.
karnibahar kücük dogranir tencereye sogan dogra 1kasik salca,biber, az tuz,su ve karnibahar ekle pisince 2limon sık altini kapa
brokoli haslanir dogranir sapida dahil,sarimsakli yogurt varsa dereotu ve biraz haslanmis yesil mercimekte ekleyerek az tuz ,biber katip karistir afiyet olsun.
lahanalarda dogranip salca,sogan,biber,1kasik princ yada bulgur az tuz su ekleyip pisir,altini kapatinca 2limon sik söndür,ayni sekilde yesil fasülye ve kabakta pisiriom ama ona limon sıkmıyorm yogurtla yiyorum
yemeklere et koymuyorum hafta sonu kirmizi et haslama yada 5köfte carsamba gögüs haslama yiyorum
tavugu hasla didikle marul salatasina karistir limonlu yada sirkeli salata yaninda yogurt yemek yemiyorum et tavuk yiyince
sabahlari 1haslanmis yumurta bazen corba falanda varsa sabah iciyom
100 gr.bamyayi 2ye bölüyorum islat ipini cikar,3-4domates,1sogan,biber,salca,az tuz 2limon suyu bamya ve az suyunu koy düdüklüde 15,20dak pisir
kurufasülye,nohut yemiyorum haftada 1gün kirmizi mercimek corbasi ki onu yapinca kür gibi sabah sade öglen yogurtla aksam salatayla yiyorum diger yemekleride yapinca 2gün ayni sey yiyorum hergün farkli yapmiyorum
pirasada var onuda arada yedm peynir zeytn yok aslinda kahvaltilik hic yemiorum yumurtadan baska doymazsam yogurt ve 10 gibi domatesyada 1bardak ayran,cacik yiyorum kurukayisi,incir,arada 2 ceviz leblebi de yiyorum

süpermiş ozanan pekı neler yapıyorsun:26:

yukarda yazdm biraz yemek tariflerimi ben kendime hep ayri yemek yapiyorum esime ayri cocuklara ayri yapiyorum 2günlük yemek yapiyorum bu hafta kahvalti spe... k yi 3yemek kas.1cay b.sütle tarcin ekleyp yiyorum bide hergün ayni saatlerde yemeye calisiyorum sabah 9,öglen 12 aksam 6da umarm faydam dokunur dr.ayca kayayi takip ediyorum oda güzel tarifler veriyor

çok güzel tarıfler saol canım bende ayçakayayı takıp edıyorum suan onun dıyetlerını yapmaya başladım ama regl olucam gozum hep yemyklerde aynen boyleEki Görüntüle 1049907

çok tebrik ederim canım bence başaracaksın hikayeni okudum ve sana inanıyorum

seni takip ediyorum okuyorum ara ara başaracaksın eminim kendimden çok inandım sana...

tarifler süper açda kalınmaz böyle eşinide tebrik ediyorum sana karşı olan davranışları için herkes bişeyler düşünür ve ister önemli olan bu duyguları bastırabilmek ve karşıdakini kırmamak bunu başarmış eşin inan 5- 10 kilo fazlası olupda eşi tarafından ne kadar rencide edilen kadınlar var ....

çok iyi bir karar vermişsin. Her gün merakla bakıyorum. Başarılar diliyorum. Hiç bırakma

teşekkürler arkadaşlar hırsla devam yani iyi gidiyo toplamda 23 kg verim bugün yine eski okuluman bi arkadaşm şok şok oldu yani çok mutlu oluyorum

Bende 106 kiloydum.suan 101 oldum. Amacim 7 li rakamlari gormek.Diyarbakir da oturuyorum. Yakiniz yani. Hepimize kolay gelsin.

Bende 106 kiloydum.suan 101 oldum. Amacim 7 li rakamlari gormek.Diyarbakir da oturuyorum. Yakiniz yani. Hepimize kolay gelsin.

insallah sende ulasirsn hedefine bende 7li rakamlari istiyorum hedef ayni ama benim yolum daha uzun olcak ins.sadece sabir sabir .evet yakiniz canim aslen oralimisin ben ankaraliyim esim burali ah ankara ah cok özledim selam olsun

bu aralar takıldık gene hergün tartılmıycam artık sadece cumartesi hergün bakınca sinir olnaya başladım geri 2 hafta vermediklerim olmuştu diren esraa

Canim bende arada ugrarim ins 7 lerde olursun inan suan ki halinden 10-15 yas genc gozukeceksin yani kendi yasinda olcaksin
Sakin pes etme vereceksin ve vermelisin sagligin icin kendin icin ailen icin 22kilo kolay verilmez ama sen basarmissin 50 kiloda gider 2015 de citir anne olcaksin ben inanıyorum sana iste yeter ki olur
Kilolu olmak bi hastalik ve bu hastaliktan kurtulmak senin elinde
Ben 22 yasindayim 1 yasinda kizim var 168 boyum 65le hamile kaldim 75 le doguma girdim eve geldigimde 65.5 dum dogum kilom yok ama oncesinde alinmis 6 kilom vardi dogumdan sonrada aldim 68 oldum 8 kilo verdim simdi 60 kiloyum 55-56 olmak istiyorum ve olcam
Eltilerim bana bi cocuk dogurda gorelim dagilirsin diyolardi onlara inat zayifliycam hos simdide cok zayifladin kurudun coktun zayif olmak sana gitmiyo diyolar ama elti elin iti hic bi zaman iyilik istemez kiskandiklarindan oyle diyolar
Senin eltin iyi galiba aslinda birlikte yasaniyo bu eltilerin (bende dahil) birbirine olan kiskancliklari ne bilmiyorum
Haftalik olarak tartil canim daha iyi olur
Bende citir annelerin diyet gunlugundeyim arada sende gel oraya gunluk menu paylasiyoruz bide kalori sayiyoruz
Basarilarinin devamini bekliyorum pes etmek yokkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…