Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 17 yaşındayım.. Bir sorum olucak bakarsanız sevinirim ablalarım.. :)

ozlem_anqel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
228
0
Merhaba hepinize..
Ben 17 yaşımdayım. Bu sene lise 3e geçtim. boyum yaklaşık 1.72 flan kilom da 57.
75 beden kullanıyorm ama tam da doldurmuyor.Vücuduma göre göğüslerimin biraz küçük kaldığı düşüncesindeyim..
Bana hap ve krem dışında önerebileceğiniz doğal yoldan kullanabileceğim yöntemler anlatırsanız sevinirim.. Şimdiden ilginize çok teşekkür ederim a.s.

Ayrıca bu aylarda nar da çıkmaya başlar.Çekirdeğiyle birlikte yesem bi faydası olurmu acaba ? Sonuçta doğalı çekirdek tozundan daha iyidir diye düşünüyorum..

Sadece okuyup geçmeyin düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim...

Son düzenleme:
canım daha küçüksün bırak vücudun gelişimini tamamlasın.sana önerim sutyenle yatma destekli kullanma gelişimini engellersin dengeli beslen spor yap :KK66:

canım daha küçüksün bırak vücudun gelişimini tamamlasın.sana önerim sutyenle yatma destekli kullanma gelişimini engellersin dengeli beslen spor yap :KK66:

Hmm.. sütyensiz yatmayı denicem.. ama destekli kullanmayınca da kötü duruyor dışarıda napıcam ya.. Dersaneye flanda gidiyorm şimdi.

Hmm.. sütyensiz yatmayı denicem.. ama destekli kullanmayınca da kötü duruyor dışarıda napıcam ya.. Dersaneye flanda gidiyorm şimdi.
ben ergenlikte destekli sutyen kullandım o küçülmeye neden oldu kan dolaşımını engelliyo çunku.normal olanları kullan.ewde yatarken falan kullanma sutyen.sonra banyodan çıkarken soguk su tut.sakın sakın kendini baskalarıyla karşıaştırma oldugun gibi kabullen kendini :KK66:

ben ergenlikte destekli sutyen kullandım o küçülmeye neden oldu kan dolaşımını engelliyo çunku.normal olanları kullan.ewde yatarken falan kullanma sutyen.sonra banyodan çıkarken soguk su tut.sakın sakın kendini baskalarıyla karşıaştırma oldugun gibi kabullen kendini :KK66:

Yok zaten karşılaştırmak gibi bi derdim yok tek istediğm bi elbise yada büstiyer giydiğmde daha güzel durması :1rolleyes: Önerileriniz için teşekkür ederim deniycem.......

Son düzenleme:
1.70 boya 48 kiloydum ve göğüslerim yoktu resmen,daha sonra 55e kdr çıktım ve göğüslerim büyüdü.3-4 kilo alablrsn ama fazla değil.bunun dışında 17 yaşından sonra göğüsler biraz daha şekilleniyor ama çok da büyümüyor.haplar,jeller fln hiç inanmadığım şeyler

1.70 boya 48 kiloydum ve göğüslerim yoktu resmen,daha sonra 55e kdr çıktım ve göğüslerim büyüdü.3-4 kilo alablrsn ama fazla değil.bunun dışında 17 yaşından sonra göğüsler biraz daha şekilleniyor ama çok da büyümüyor.haplar,jeller fln hiç inanmadığım şeyler

evet bnde açıkçası haplara flan inanmıyorum gelip geçici şeyler. o yüzden hazır gelişme dönemindeyken doğal yolla bişiler yapmak istiyorum..

17den sonra byümez ı ıh...yasakkelime
bakın yaşınız kaç bilmiorm ama size glüorum kaydirigubbakcemile3
bi kere vücur gelişimi 18 lerde yavaşlar 17 de btti die bşi yok :eek:lmaz:
20 lerde göğüs büyümeye devam eder zemuszemus
bence bşiyi araştırma yapmadan insanları üzmenin anlamı yok :1closedeyes:
herkes biliyorki 17 yaş gelişmenin durduğu bir yaş deildir bu çok komik bi düşünce kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol:

bakın yaşınız kaç bilmiorm ama size glüorum kaydirigubbakcemile3
bi kere vücur gelişimi 18 lerde yavaşlar 17 de btti die bşi yok :eek:lmaz:
20 lerde göğüs büyümeye devam eder zemuszemus
bence bşiyi araştırma yapmadan insanları üzmenin anlamı yok :1closedeyes:
herkes biliyorki 17 yaş gelişmenin durduğu bir yaş deildir bu çok komik bi düşünce kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol:

canım hıc gulme bence benımde goguslerım lısede hıc ama hıc buyume gostermedı ortaokulda bıraz bı buyur gıbı oldu sonra durdu zamanla oda gıttı zaten :nazar:

canım hıc gulme bence benımde goguslerım lısede hıc ama hıc buyume gostermedı ortaokulda bıraz bı buyur gıbı oldu sonra durdu zamanla oda gıttı zaten :nazar:

ama genelleme yapmak yanlış yerimseniben
benim ortaokulda sıfırdı lisede büyüdü sengözlerimebaksanab

cnm doğal yollar dediğin şeyler de en az ilaçlar vs kadar yararsız hatta belki zararlı.göğüsleri bir tek östrojen içeren haplar büyütür onlar da hormon dengeni altüst eder.yok şu bitkinin suyu bu bıtkının çekirdeği dedikleri de fitoöstrojen içeren bitkiler zaten

ya 17 den sonra yok büyümez bekleme falan diyenlerin amacı ne acaba kızın moralini bozuyorsunuz ben 22 yaşındayım 1.5 yıl içerisinde birkaç cm daha büyüdü ancak kilonun da etkisi var bence ilerleyen zamanlarda zaten bikaç kilo alırsın hem zaten idealsin kilo almak da ideallikten uzaklaştırmaz ozamandaha da büyür

X