Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası 18 aylık bebeğimi kreşe verdim ve bana küstü :(((

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
arkadaşlar bende denizli de 19 aylık kızımı kreşe verdim evimize çok yakın 5 gün gitti. ilk gün öğleye kadar kaldı sonra ta gün kaldı sabahları bırakınca ağlıyor ama içim hep kuşkulu. sorduğumda yemeğini güzel yedi hiç ağlamadı güzel uyudu alışıyor diyorlar. yemek yemede zaten bi problememiz yoktu zaten bana da çok düşkün değildi çok rahat bi çocuk ama içim çok huzursuz çalışmıyorum ama kpss için kursa gimem gerek iyi şekilde hazırlanmam gerek o yüzden kreşe verdik en azından bakıcıdan iyidir diye düşünüyorum.

arkadaşlar merhaba bakıcı arayışlarımız hala sonuç vermedi ve bizde kreş düşünmeye başladık..fatihte oturuyoruz ve önerebileceğiniz düzgün bir kreş var mı kızım 15 ayını bitirdi.biz bu sabah yakın diye sevgi çiceğine gittik görüştük zaten şu an bir tane 19 aylık var ve sadece onunla ilgilenen bir ablası var bide giderse bizim kızımız olcak .fena değil ortm temiz,abla iii...ama kafamız okadar karışık ki....sizlerin bu bölgede tavsiye edebileceğiniz kreşler var mı?nereler?

X