Ne olur akıl verin kafam çok karışık..

Evlenme hikayemde öyle kaçalım hadi kaçalım olmadı.. Ayrılmıştık 2 gün olmuştu özür dilemek için iş çıkışı araba ile yolumu kesti konuşalım dedi reddettim eve gelirim ailenden izin almaya dedi o gün evde teyzemler vardı mecburen kabul ettim konuşmaya gittik sahil kıyısına polisler geldi benim yaşım 16 ve kimliğim yanımda olmadığı için karakola aldılar ailenin gelip alacak diye aradılar ailem geldi çok kızdı.. Eve dönerken oturduk bi kafede konuştuk ailem ve eşim ben sizin kızınızla evlenmek istiyorum babam askerliğimi yapıp gelmeden kız istemez durumumuzda yok ben o zamana kadar bekleyemem dedi.. Annem hayır asla olmaz dedi benim kızım çok küçük dedi eşimde annecim siz ne kadar inkar ederseniz ben sizin kızınızı seviyorum yolda görürüm kaçırırım 4 duvar arasınada saklasanız bacadan girerim yine kaçırırım güzellikle olsun dedi tek çaremiz kaçmak dedi bende o anki duygularım ve psikolojim ile kabul ettim seviyordum..
İşte canım bunları söylüyorum. Tek derdinin ders olması gereken zamanda aşk meşk uğraşırsan, o anki ergenlik psikolojin duyguların hep yanlış yaptırır..
Geçte olsa yolunu çizmeye bak alttan ömür boyu babasına benzeyen adamı çekme. Okul mokul bişeyler oku kurtar kendinide yavrıcaklarınıda..

Siz eşinizi boşayın, anneniz kayınpederinizi boşasın..
Çocuklarınıza anneniz baksın..
Siz de çalışın..
Gül gibi geçinip gidersiniz..

Ne bu ya..
Baba oğulun çilesini çekiyorsunuz..

İlk yapacağın şey kendine acımayı bırakıp hemen kuaforluge geri dönmek.
Çocukları bir yakının baksın. Kazandiginin bir miktarını verirsin.
İşini iyice oturttur. Bu arada sakinligini koru. İslerini yoluna koy öncelikle. Sonra bakarsın.

bencede bir silkelen ve çalışmaya başla bir şekilde, emin ol sonrası gelir ....önce bir kendine güvenin gelsin, sonra ne istediğine daha emin ,daha gerçek adımlarla karar verirsin.....Allah yardımcın olsun

Son satırlarda "yine hamile olduğumu öğrendim" diyeceksiniz diye bekledim ne yalan söyliyim.

Hani o ilk liseyi bıraktığınız an var ya. Kırılma noktası orası işte, onu düşün sen.

ya bi silkelen kendine gel elinde mesleğin varmış boşan annen de boşansın sen dön mesleğine hayatına kaldığın yerden devam et çocuklarımı babasız büyütemem demişsin ama o evde baba yok ki yiyip içip yatan bi idiot var

Dus alinca tuvalete girince cocuk olmuyo muymus:KK57:
Dalga geçmeye lüzum yok. O dönemde bebeğimi emzirdiğim için ertesi gün hapı İÇEMEDİM. Bende hemen sonra tek kalan çözüm bunu yapabildim bi nebzede olsa önleyici birşey.. . İnsanlar günlerce aylarca uğraşıyorlar çocuk için.. Rabbim böyle hayırlı görmüş 4 yıllık evlilik hayatımızda bir kere böyle birşey oldu onda da kızım oldu iyi kide oldu...

kadın sığınma evlerini hiç aradınız mı? Bir arayıp danışın ne kadar kalabilirsiniz çocuklar ne kadar ne şekilde kalır? eşin için yorum yapmıyorum çünkü bana düzelmez bu insan gibi geldi

Allah yardim cin olsun.ayrılan gidebilecegin anne evin yok kayinpederinle evli babana git sen kabul eder mi.arkanda güçlü bir ailen olsa edin bu kadar rahat ayrılmaktan bahsedemexdi biliyor gidecek yerin olmadığını ama anne ne cidden kızdım kusura bakma ınş. Eş in düzelir canım her gecenin sabahı vardır dua et aklıma başka bişey gelmiyor; (

Dalga geçmeye lüzum yok. O dönemde bebeğimi emzirdiğim için ertesi gün hapı İÇEMEDİM. Bende hemen sonra tek kalan çözüm bunu yapabildim bi nebzede olsa önleyici birşey.. . İnsanlar günlerce aylarca uğraşıyorlar çocuk için.. Rabbim böyle hayırlı görmüş 4 yıllık evlilik hayatımızda bir kere böyle birşey oldu onda da kızım oldu iyi kide oldu...
Dalga gecmedim ki ben.. Allah bereket versin o zaman size.

Boyle bir ortamda sen ve cocuklarin iskence cekerek yasarsiniz.. bosan ananin evine git. Koca kahri cekecegine anne evinde iskence cek.. bu saatten sonra 2 cocukla yapacagin cok da birsey yok maalesef..:KK43:
Goruldugu gibi.. assssla meslek sahibi olmadan evlenmeyin.. ask mesk guller aylarca pesinden kosmalar BOOOŞ.... boyle kalirsiniz ortada ... meslegi olsaydi eyvallah etmeden def ederdi adamı... ERKEKLERE BOYUN EGMEYIN.. ONCE MESLEK OKUL.. KOCADAN COK NE VAR... paraniz olsun gucunuz olsun kadinlar...

Boyle bir ortamda sen ve cocuklarin iskence cekerek yasarsiniz.. bosan ananin evine git. Koca kahri cekecegine anne evinde iskence cek.. bu saatten sonra 2 cocukla yapacagin cok da birsey yok maalesef..:KK43:
Goruldugu gibi.. assssla meslek sahibi olmadan evlenmeyin.. ask mesk guller aylarca pesinden kosmalar BOOOŞ.... boyle kalirsiniz ortada ... meslegi olsaydi eyvallah etmeden def ederdi adamı... ERKEKLERE BOYUN EGMEYIN.. ONCE MESLEK OKUL.. KOCADAN COK NE VAR... paraniz olsun gucunuz olsun kadinlar...

Meslegi olmakla alakasi yok iki kucuk cocugu kime emanet edecek bakici buldu diyelim onun masrafi ev faturalar mutfak masrafi sence bu kadar maasi ona kim verir? Heleki isinde ara vermisse zaten hemen dusuk maas uygulanir hadi bakalim al o meslegi de koy cebine...

X