2.5 Ayda 17 Kg Verdiğim Diyet Listem

Arkadaşlar doğumdan sonra aldığım kiloları epey üstümde taşımıştım emzirdiğim için çok acıkıyordum ve yemek yemek hoşuma gidiyordu, verme çabasına girmemiştim. Sonra kendimi yaşlı ve bakımsız hissettim bir anda, 2 sene evvel 62 kilo ile başladım rejime 2.5 ayda 45 kiloya düştüm ve rejimi bıraktım bu sene mart ayına kadar bir iş yerinde çalışıyordum sonra işten ayrılıp evde tembel tembel otururken marttan beri 6 kilo almışım 54 e ulaşmışım :s neyse geçen hafta tekrar aynı rejimime başladım 1 haftada 2 kilo verdim şimdiden sizinlede paylaşmak isterim....

GÜNDE 1000 KALORİ REJİMİ
Kahvaltı:
1 Dilim kepek ekmeği, kibrit kutusu kadar beyaz peynir, 4 zeytin, domates, salatalık, şekersiz çay, kahve. (peynirle mutlaka zeytin yenmeli hayvansal yağ ile bitkisel yağı beraber kullanmalıyız. Ayrıca peyniri de diet olarak alırsak daha iyi olur.)

Pazartesi:
Öğle : Mercimek çorbası, 1 dilim kepek ekmeği.
Akşam: Etli, havuçlu, patatesli taze fasulye, 1 dilim kepek ekmeği.

Salı:
Öğle: Haşlanmış patates (tuz ve baharat serbest limonda sıkabilirsiniz)
Akşam: Kıymalı yumurta (yağsız) ve bolca salata

Çarşamba:
Öğle: Domates çorbası, 1 dilim kepek ekmeği.
Akşam: Kıymalı yumurta ve bolca salata

Perşembe:
Öğle: Salamlı, kaşarlı tost ve ayran (kepekli ekmekten yapılacak. Ben beyaz peynir ve domatesli tost yapıyordum burdakilerden bile daha az kalorili oluyordu)
Akşam: Biber, kabak dolma ve salata (unutmayın herşey yağsız olacak)

Cuma:
Öğle: Ekşili köfte, 1 dilim kepek ekmeği
Akşam: Tavuk ızgara ve salata (yağsız)

Cumartesi:
Öğle: Sebze çorbası, 1 dilim kepek ekmeği (Tarhana veya hangi çorbadan canınız isterse ama yağsız)
Akşam: Izgara köfte ve salata

Pazar:
Öğle: Melemen, 1 dilim kepek ekmeği
Akşam: Domates soslu, yoğurtlu makarna (yağ yok)

Not: Hergün saat 16 da 250gr meyve yenecek şekeri meyveden alacağız..

Su içemiyorum diyenler her lokmadan sonra su yudumlayın en az 3 bardak içtiğinize şaşıracaksınız. Bu listedekileri mutlaka ama mutlaka yağ koymadan pişireceksiniz. Hergün 4 kere hızlı hızlı merdiven inip çıkın yada tempolu yürüyüş yapın. Başka aklıma gelirse ekstra şeyler yazarım. Sizde sormak istedikleriniz varsa çekinmeyin. Yılbaşına kadar en az 5 kilo garanti yerimseniben

Siz bunu diyetisyene sorarak mi yaptiniz? Bu diyette cok buyuk hatalar var. Diyet birakildigi takdirde verdiginiz kiloyu cok daha artarak geri alirsiniz. Bu diyeti her bunye uygulayamaz ki uygulamamalidirda. Ben beslenme bolumu de okudugum icin bu konuda arkadaslarimi uyarmak istedim. Gunde bir ogun sebze bir ogun et ile beslenilmeli. Meyve ve salata yemeliyiz. Bunun bir saati de yok. Bol su icin ama abartmayin. Gunde 2 litreden sonrasi olumcul bile olabilir.

Bana göre öğleni çorba ile geçiştirmek çok zor. Öğlen ile akşam yer değişir bir de ceviz, fındık ya da yer fıstığı gibi yararlı karbonhidrat alımı yapılırsa güzel liste.

Göbek Eriten Kesin Çözümler İçin Tıklayınız
Göbek Eriten ve Zayıflatan Çeşitli Kür Tarifleri İçin Tıklayınız
Diyet Listeleri İçin Tıklayınız
Diyet Hakkında Herşey Ve Süper Diyet Listeleri İçinTıklayınız

index.php

Ya belki biraz saçma gelicek ama ben çok tesadüf eseri bu listeyi buldum 4 gün önce yapmaya basladim ama sadece ana ögün sevmedigim icin yanina ekstra 3 tane ara ögün ekledim kafama göre mesela sabah ve ögle arasinda yarim paket light bisküvi ve light sütle kahve yaptim oglen ve aksam arasinda meyve yedim aksam yemeginden sonra probiyotik yogurt yedim vesaire. Bu arada çok çok su icip yesil çay da içtim arada. Boyum 1.60 kilom 58di. Diyetimin 4.gününde tartildigimda 55kilo çiktim :) sonuç cidden inanilmaz ben 4 günde bu kadar hizli sonuç beklemiyordum. Bir de uno'nun ekmeği var ismi denge. Normalde kepek ekmegi bile 60-70 kaloriyken unonun ekmeginin kalorisi 45 ve çok tok tutuyor. Listede ekmek dedigi yerlerde onu tükettim. Tavsiye ederimmm :)

diyet kilo verdiriyor iyi hoş da tek korktuğum verdiğim kiloları geri almak. kilo veren arkadaşlar var mı sizde öyle bir durum?

Bende 51 kilo 160 boyundayım sadece birkaç hafta uygulayıp 45'e düşmek istiyorum. Oruçlardan sonra başlıycam inşallah benle başlamak isteyen var mı?

merhaba arkadaşlar bende bu listeyi almak istiyorum evlendikten sonra 10 kilo aldım bir de doğum yaptım hamileyken 20 kilo aldım neyse ki doğum kilolarım gitti ama 10 kilo fazlam devam ediyo bir çok diyet denedim bu seferki son olur inş :)listeyi veren arkadaşa çooookkkk teşk ediyorum inş faydalı olacak allah razı olsun şimdiden

Bende 51 kilo 160 boyundayım sadece birkaç hafta uygulayıp 45'e düşmek istiyorum. Oruçlardan sonra başlıycam inşallah benle başlamak isteyen var mı?

ben de aldım bu listeyi, hadi bismillah :KK70:

merhaba arkadaşlar bende bu listeyi almak istiyorum evlendikten sonra 10 kilo aldım bir de doğum yaptım hamileyken 20 kilo aldım neyse ki doğum kilolarım gitti ama 10 kilo fazlam devam ediyo bir çok diyet denedim bu seferki son olur inş :)listeyi veren arkadaşa çooookkkk teşk ediyorum inş faydalı olacak allah razı olsun şimdiden
Meraba herkese tesadüf eseri bende buldum bu sayfayı ve listeyi denemeye karar verdim yarın itibariyle basliyorummmm doğum yaptım 1.5 ay önce 28 kilo almistim bir ayda 17 kilo verdim ama 11 kilo daha var bebisin peşinekkoşmaktan AC kaldım resmen demirim dibe indi hiç bisey yemeden zayıfladım çok dengesiz sağlıksız oldu ama 17 kilodan kurtuldum şimdi düzenli olarak vermeye çalışıcam inş liste ise yarar baya umutluyum okuduklarımdan sonra :) kolay gelsin bizeee :)

Ben de varim..ben de yarin basliyacagim ins...moda mod uyamam cunku emziriyorum..96kiloyla doguma gittim simdi 78kiloyum.boyum 170.hedefim 65..ama gazlamamiz lazim birbirimizi her gun yazalim mutlaka..herkese basarilar

Meraba herkese tesadüf eseri bende buldum bu sayfayı ve listeyi denemeye karar verdim yarın itibariyle basliyorummmm doğum yaptım 1.5 ay önce 28 kilo almistim bir ayda 17 kilo verdim ama 11 kilo daha var bebisin peşinekkoşmaktan AC kaldım resmen demirim dibe indi hiç bisey yemeden zayıfladım çok dengesiz sağlıksız oldu ama 17 kilodan kurtuldum şimdi düzenli olarak vermeye çalışıcam inş liste ise yarar baya umutluyum okuduklarımdan sonra :) kolay gelsin bizeee :)
Ben de varim..ben de yarin basliyacagim ins...moda mod uyamam cunku emziriyorum..96kiloyla doguma gittim simdi 78kiloyum.boyum 170.hedefim 65..ama gazlamamiz lazim birbirimizi her gun yazalim mutlaka..herkese basarilar
İnşallah bu kilolardan kurtuluruz bende bugün başladım. Haftada 1 kilolarımızı belirtelim bence.

Tamam herkese uyarsa cuma gunleri olsun bildirim..
Bgn başladım kilom 74.8 hadi bakalım haftaya yazicam :) akşam itibariyle 74.3 um :dd sabah daha da iner inş :)

İnşallah bu kilolardan kurtuluruz bende bugün başladım. Haftada 1 kilolarımızı belirtelim bence.

X