2 ay önce bana yazması için öldüğüm, bi nevi yalvardığım ama bir türlü yazmayan adam tam iki ay sonra bana üstüste mesaj atıp arıyor..

önce empati yazmayı öğren arkadaşım. sonra başkasına eleştirirsin. vallahi bu bir derdim vardaki kendini bişey sananlar bıktırdı, yeter artık milletin dertleriyle dalga geçip durmayın.
sana dert gelmez bana gelir . beğenmiyorsan yazma.
Milletin Türkçesine laf etmişsin de, bişey değil "bir şey" olacak o. Bir de noktayla cümle arasında boşluk bırakılmaz.

sen hasta falan mısın?
Dünyanın en normal şeyini söylemiş, ben de aynı evde yaşadığım sevgilimi hiç takip etmiyorum. O da beni takip etmiyor. Yanlışlıkla telefon ekranıma gözü kaysa "ay özür dilerim, pardon" diyor. Normal olan o. Senin sevgilin/kocan olsa demek ki adamı tımarhanelik edeceksin.

Banlanmışsın, banlandım, unutur falan sanıyorsan yanılıyorsun bu arada. Dışarıdan okursun, bunu da gör.
Aylarca elin herifinin dakika dakika ne kadar çevrimiçi olduğunun çetelesini tutan kadın senin de hayatını dışardan okur Rozi, çıldırırsın.

Ayrıca daha gözlerine bakmadığınız sanalda konuştuğunuz adamın hiçbir zaman konuştuğu tek kadın olmadığınızı da bilin. Boşlukta kalmıştır, başkası iletişimi kesince sizi yokluyordur işte. Büyük anlamlar yüklemeyin, her söylediğine inanmayın; çok üzülürsünüz.

Koskoca kadınsınız, bir engele bakar hayatınızdan çıkarmanız bu hiç var olmayan adamı. Sayfa kapanınca yok. Realiteden uzaklaştırıp hastalıklı bir hâle sokmuş sizi.

Aşırı merak ettim 3 saatte bir girdiğini nasil anladiniz? Telegramda son görülmesi 3 saat önce diye bir şey var mi ki? Yoksa siz 3 saat boyunca hic telegramdan çıkmadan onun çevrimiçi durumunu mu kontrol ettiniz? Eger bu da değilse nasılllll:silah:

şuraya gelip pis ve negatif içini buraya boşaltanlar uzak dursun. gerçekten mide bulandırıyorsunuz artık. hep aynı insanlar. dönüp dönüp başka nickler alıp gelip buraya milletin dertleriyle dalga geçiyor. asıl psikologluk kendileri haberleri yok. gerçekten artık çekilmiyorsunuz.

Ay bu konu acinca istedigi yorumu alamayanlarin siteye camur atmasi da yetti gercekten. Rossey o zaman sen de iliskimsi seylerinde her sorun yasadiginda solugu neden burada aliyorsun, madem buradakiler bu kadar bos insanlariz?

Ben mesela konuna ne yorum yapacagimi bilemedim cunku 30 yas ustu bir kadinin aylarca dakika dakika birinin son gorulmesini takip etmesi benim icin akil almaz bir durum. Caninin hic mi kiymeti yok anlamadim ki.

Aşırı merak ettim 3 saatte bir girdiğini nasil anladiniz? Telegramda son görülmesi 3 saat önce diye bir şey var mi ki? Yoksa siz 3 saat boyunca hic telegramdan çıkmadan onun çevrimiçi durumunu mu kontrol ettiniz? Eger bu da değilse nasılllll:silah:

En son girilen tarihi ve saati veriyor diye biliyorum telegram da, whatsapp gibi.

X