2 ay önce bana yazması için öldüğüm, bi nevi yalvardığım ama bir türlü yazmayan adam tam iki ay sonra bana üstüste mesaj atıp arıyor..

kızlar sadece aklı başında düzgün uslupla yorum yazanlara cevap yazıcam. onun dışında kimseyle uğraşacak gerçekten hiç halim yok. içimi dökmek istedim. hepsi bu.
Siz aski sevgiyi iliskiyi yanlis anlamissiniz. Beyefendi sevgilisinden veya flortunden ayrilmis o aradada size yazivermis. Yani sizin gibi buyukk duygular beslemiyor oylesine birisiniz gormediginiz biri icin. Yil 2022

ve diğer tüm arkadaşlar da aynı şekilde hakaret olmasa da o gece ki tüm mesajlarım herkese karşı aşırı tepkili ve saldırgan olmuş. Kusura bakmayın. Düşündüm de bu kadar insan ağız birliğiyle aynı şeyi söylüyorsa biraz iyileşmeye ihtiyacım var. Gerçekten ilişkiler mevzusu artık benim açımdan ciddi bir çeki düzene sokulmalı ama yine de destek olmaya çalışan herkesi öpüyorum 😘
Ben böyle düşünmenize inanın çok sevindim. Aylardır hemen hemen tüm konularınıza hakimim. Gerçekten saplantıya dönüşmüş durumdaydı sizdeki durum. En azından normal olmadığının farkına vardınız. Bu büyük bir adım bence. Lütfen destek alın. Her şey biz insanlar için unutmayın. 🌺

Canım kimse hislerinin gücünü yargılayamaz, belli ki gerçekten çok hoşlanmışsın. Ancak bilmelisin ki her çok hoşlandığımız kişi doğru insan değildir. Doğru insan için çabalaman gerekmez, ayrıl barışlar olmaz. Kendiliğinden ilerler, başkalarıyla konuşulmaz, acı vermez doğru ilişki. Adamdan etkilenmişsin ancak etkilendiğin değil doğru insanlarla beraber olmanı diliyorum. Ayrıca adamın ilgisini 2 aydır hiç yazmamanin çektiğini düşünüyorum. Yine cevap yazmayınca kıymete binmişsin ama bi bilse bu cool kız her sn onu takip ediyordu😅 gerçek sen ilgisini çekseydi 2 ay başkasıyla konuşmaz iki ay içinde sana yazardı. Gerçekten sana tapan birilerini bul inşallah🙏🏻

häää? Bukadar sey görmedigin biri icinmi. Sakami bu. Daha hic görmemissin göz göze bakmamissin el ele gezmemissin neyin acisi bu. Insan kocasindan ayrilirken daha dik durur bukadar yikilmaz. Hemen git destek al cünki hic normal degil. O adamada yazma daha sapigin tekidir. Yanindaki gidince sana dönmüs biraz daha zaman gecirmek icin bukadar.

tatlım ben ortada ilişki olmadığının farkındayım. benim düzgün usluptan kastım beni onaylayın anlamında değil. ama burada ego kasıp hayatlarında hiç hata yapmadan yaşıyormuş gibi hava takınıp ağzına geleni yazan tiplerden bahsettim.
yoksa eleştiriye ben aşırı açığım. zaten ben dört dörtlük bir şey yaşıyorum sizde beni onaylayın demiyorum ki.
yaşadığım neyse aynen a dan z ye yazmışım. öyle olsa kötü taraflarını gizler. adam iki ay sonra kapıma geldi yazardım.
öyle ya da böyle ben bu adamla iletişimime devam etmek istedim ve 2 ay sonra gelip bana yazıyor . ben sinirden çatlamayım da kim çatlasın .
Keşke hata yapsan gitsen dışarda gerçek bir şeyler yaşasan

Yani sen çok çabalamışsın ama beyefendi boşta kaldıkça uğramış sana. Mesaj atmış olmasını önemseme yoluna bak bence

X