2 ay önce bana yazması için öldüğüm, bi nevi yalvardığım ama bir türlü yazmayan adam tam iki ay sonra bana üstüste mesaj atıp arıyor..

şuraya gelip pis ve negatif içini buraya boşaltanlar uzak dursun. gerçekten mide bulandırıyorsunuz artık. hep aynı insanlar. dönüp dönüp başka nickler alıp gelip buraya milletin dertleriyle dalga geçiyor. asıl psikologluk kendileri haberleri yok. gerçekten artık çekilmiyorsunuz.
Canim belli ki birseyler yasamak istiyorsun adam da seni tanimiyor sen de onu disarda gorusme teklifinde bulun ve yazma sakin görmeden bir cafede bulus

Hicbir cevap yazma, onu takma kendi hayatina boyle adamlar umursanmamayi yediremezler gozunde ulaşılmaz ve degerli olursun.
Şimdi intikam zamanı sürünsün adi 😎

Adam görmeye gelmiyor, görüşeceksek sen benim şehrime gel evimde kal diyor. Defalarca bunun için konu açtı kendisi.
O zaman kötü benim kardeşim esim yapsa böyle birsey sapik derim ama iste sevgi aclığından kızlarımız kadınlarımız ne hallere düşüyor

Off yapma kendine bunu adam boşta kaldığı için sırf sansini denemek için sana geri yazmış. Ve defol deyip onu kaale bile almayıp bence engeli koymanın vakti geldide geçiyor. Yine üzülen sen olacaksin adım gibi eminim buna. Engellemek için bekleme derim.

Geçmiş olsun, whatsapp'a çevrimiçi durumunu gizleme özelliği geldi. Yetkililer rosseyyi kurtarmak için harekete geçmiş olmalı😂

ve diğer tüm arkadaşlar da aynı şekilde hakaret olmasa da o gece ki tüm mesajlarım herkese karşı aşırı tepkili ve saldırgan olmuş. Kusura bakmayın. Düşündüm de bu kadar insan ağız birliğiyle aynı şeyi söylüyorsa biraz iyileşmeye ihtiyacım var. Gerçekten ilişkiler mevzusu artık benim açımdan ciddi bir çeki düzene sokulmalı ama yine de destek olmaya çalışan herkesi öpüyorum 😘

Ayrıca daha gözlerine bakmadığınız sanalda konuştuğunuz adamın hiçbir zaman konuştuğu tek kadın olmadığınızı da bilin. Boşlukta kalmıştır, başkası iletişimi kesince sizi yokluyordur işte. Büyük anlamlar yüklemeyin, her söylediğine inanmayın; çok üzülürsünüz.

Koskoca kadınsınız, bir engele bakar hayatınızdan çıkarmanız bu hiç var olmayan adamı. Sayfa kapanınca yok. Realiteden uzaklaştırıp hastalıklı bir hâle sokmuş sizi.
Kesinlikle sana katılıyorum. Ama maalesef ben hep olayın olmasını istediğim tarafından baktığımı farkettim ve hep üzülen de ben oldum. Ama artık çok yoruldum gerçekten

Ayrıca daha gözlerine bakmadığınız sanalda konuştuğunuz adamın hiçbir zaman konuştuğu tek kadın olmadığınızı da bilin. Boşlukta kalmıştır, başkası iletişimi kesince sizi yokluyordur işte. Büyük anlamlar yüklemeyin, her söylediğine inanmayın; çok üzülürsünüz.

Koskoca kadınsınız, bir engele bakar hayatınızdan çıkarmanız bu hiç var olmayan adamı. Sayfa kapanınca yok. Realiteden uzaklaştırıp hastalıklı bir hâle sokmuş sizi.
Evet

R rosseyy bu mesaja katılıyorum. Bazen olayların içindeyken net göremiyoruz saçma bir hale evirildiğini durup uzaktan bakmak gerekiyor.

sadece sosyal medya üzerinden tanıdığınız biri için çok abartı değil mi hisleriniz ?

X