2 ayda -15 kilo💪

Bu gününde sonuna geldik..
Bu gün 17:00
Peynirli sebzeli omlet yedim yarımda elma yedim aslında meyve yemem lazım ama canım çok çekti bi şey olmaz.
3 litre su içtim
2 kupa kahve
Yeşil çaya ara verdim bu aralar.

16sına kadar 70 kilo olmam lazım en fazla.
İnşallah 69a falan inerim.
İyi geceler😘

Merhaba günlük...
Bu gün annemlere geldik. Annem her zaman ki gibi döktürmüş her şey yapmıştı ama hiç bir şey yemedim bu kez hiç birşer hiç kimse kararımdan döndüremez. Artık kilom yüzünde kendimi mutsuz güvensiz hiss etmek istemiyorum dedim anneme zaten ondan sonra israr etmedi,çünkü en çok o biliyor kilom yüzenden nasıl mutsuz olduğumu. 🙃

Maalesef sabahına başlayıp akşamları sona eriyor sürekli ister istemez yiyorum çocuklara hazırladığım için
Ben günde 3 öğün ev için 3 öğünde eşim için işe yemek hazırlıyorum. Gerçekten istersen yaparsın. Yemek isteyince şöyle düşün ben bunun tadını biliyorum 2 dakikalık hazz için diyetimi bozmaya değer mi?

Yine zayıflayıp 70de direndi kilom.
Seninle bi daha hiç karşılaşmak istemiyorum 70 kilo🤬
Bi sal artık beni lütfennn.

Regl olmadım bu günde. Çok canımı sıkıyor bu geçikmeler. Şişiyorum kilom bi anda 5 kilo artıyor ve vermek imkansız oluyor. 😑
Zayıflayıp 70e düşüyorum regl geçikiyor hoop bi anda 75 oluyorum. Kontrollerdende bi şey çıkmadı hiç bir sorun yok.
Demek ki yanlış yapıyorsunuz böyle zayıglanmaz yapmayın bu işin eğitimini almış diyetisyenden yardım alın. Reglinizi kaybedetsiniz vücuduzu mahvedersiniz aryı psikolojik sorunlar için uğraşırsınız. Genel sağlığınızı nozmadan zayıflamak varken kendinizle bu savaş niye?.

Demek ki yanlış yapıyorsunuz böyle zayıglanmaz yapmayın bu işin eğitimini almış diyetisyenden yardım alın. Reglinizi kaybedetsiniz vücuduzu mahvedersiniz aryı psikolojik sorunlar için uğraşırsınız. Genel sağlığınızı nozmadan zayıflamak varken kendinizle bu savaş niye?.
3 diyetisyene gittim hiç birinden bir hayır görmedim

Neredeyse 1 ay olucak diyete başlayalı 4 kilo vermişim sadece🤦‍♀️
Hırsımdan bu gün biraz büyük tabakta yemek yedim. Lütfen lütfen 69u göreyim please.....

Merhaba günlük....
70 kilodan kurtulamadım bu günde.
Ufak ufak sporada başladım.
Kilom oynamasa bile zayıflamışım anlayamadım. Neyse moralimi bozmuyorum gelecek ay sonuna kadar böyle devam edicem umuyorum ki zayıflarım. Hep 70 kiloya inip direç gösterdiği için sıkılıb bunalıp bərakıyordum diyeti ama bu kez bırakmayacağım direnç kiloları aylarla direç göstere biliyormuş. Her şey güzel olacak💙

Haftalardır 70 kiloda kaldım aa bu gün bi baktım 71.5 kilo olmuşum
Yaa neden neeeeeedddddeeeeeeennnnnn🥺🤬
Bıktım vallaha bu ne hayat yaa

Haftalardır 70 kiloda kaldım aa bu gün bi baktım 71.5 kilo olmuşum
Yaa neden neeeeeedddddeeeeeeennnnnn🥺🤬
Bıktım vallaha bu ne hayat yaa
Sakın bırakma arkadaşım.
Hatayı orda yapıyoruz. Devamlılığını koru. Kilo mu daha dirençli sen mi inatçı😏
Göreceksin 60ları merak etme. Pes etmek yok, yola devam :KK49:

Sakın bırakma arkadaşım.
Hatayı orda yapıyoruz. Devamlılığını koru. Kilo mu daha dirençli sen mi inatçı😏
Göreceksin 60ları merak etme. Pes etmek yok, yola devam :KK49:
Yok pes etmedim etmemde bu saatden sonra anca zayıflamak kurtarır beni. Kaç gündür annemlerdeyim ama bırakmadım diyeti. Eve gidince tartılıcam bakalım kaç kilo olmuşum

X