2 başarısız asilamadan sonra Tüp bebek serüvenim herkese rehber olsun

L limonkim

Merhaba hangi hastahane de hangi doktora yaptırdınız tüp bebeği
Hayırla sağlıkla gelsin bebeğiniz

Hayırlı ugurlu olsunn darısı basıma doktoru önerir misiniz ben de düşünüyoum da
Canım ben memnun kaldım çok şükür. Her soruma cevap verdi. Sknti yaşamadım hiç bir aşamada. Tedavi bittikten sonra bile ilgilenmeye devam ediyor. Tedavisi biten arkdaslarim var. Onlar soru sordukları zaman hemen cevap veriyor.

Canım ben tedaviye Nisan ayında başladım 25-30 bin civarı harcadık. Ama tabi bu değer şimdi zamlardan dolayı artmıştır. Bide ek işlemler gerekirse artar
Peki bi sorum daha olacak yumurta toplandıgı ay neden transfer olmadı bi ay daha beklediniz her hastasına bu şekilde mi yapıyor yoksa sizin özel bi durumunuz mu oldu

Canım diğer hastalarına da böyle yapıyor. Bide araştırdım ben dondurulmuş embriyo nün tutma oranı taze transfer e göre biraz daha yüksek imiş. Bide yumurta toplandıktan sonra çok ağrı oluyor iyiki dinlenme aşaması olmuş diyorum. Yumurta toplandıktan sonra ohss riski olabiliyor Muş. Bide şuan piyasada cetroide iğne çok zor bulunuyor. O ilaçtan sadece bir tane bulabilmistim. Tedavi protokolü değişmiş oluyor o nedenle dondurulmus yapıldı.

Merhabalar yeniyim buralarda çok okudum yazılanları ama ilk defa yazıyorum. RABBİM kimsenin kucağını boş bırakmasın bizimde inşallah benimde 10 ağustosta oldu transferim ilk denemem. Zaman geçmeyince buraya yazmanın vakti gelmiş dedim kendime hep beraber pozitifi görürüz inşallah amin

Merhaba canım transfer in hayırlı olsun pozitif le sonuçlansin inşallah. Bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah.hepimizin hikayesi ayrı hepimiz mücadele ediyoruz. Rabb'im kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bende pozitif çıktım çok şükür. Darısı isteyen dileyen herkese olsun insalalh

L Lazy

C Colorfulforblack

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…