2 başarısız asilamadan sonra Tüp bebek serüvenim herkese rehber olsun

Çok teşekkür ederim.

insallah kızlar hepimizin başına bekleyen herkesin

Benim 19 Mayıs 6. Gün embriyosu
Henüz kalp atışı duymadık randevumuz pazartesi
16 mayıs 5. Gün embriyosu benim de,çok yakınız gerçekten. Ben Çarşamba günü duydum kalp atışını çok şükür
Ondan önceki hafta Perşembe de görüntüsünü görmüştüm. İnşallah siz de duyarsınız
Çok güzel bir duygu

Merhaba hangi hastane ya da merkezde oldu acaba?

Rabbim emeklerini ve emeklerimizi boşa çıkarmasın rabbim isteyen herkese nasip eylesin
Bende 6 temmuzda aşılama yaptırdım bu gün 10 günüm ve çok sabırsızım test yaptırmak istiyorum doktorum bana ilaç verdi dupbaston diye bunu kullan bitince adet olmazsa git test yaptır dedi ilaç bitti ama adet olmadım sağ kasık tarafımda gelip giden ağrı var ne zaman vereyim test çok merak ediyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin rabbim anne ve baba olmak isteyen kişilere nasip etsin zevk uğruna yapanlara nasip etmesin

Canım güzel dileklerin için teşekkür ederim. İnsalalh pozitif sonucu alırsın. Ovitrella iğne yaptıysan onun etkisi 10 gün sonra geçiyor. Ben aşılama yaptirdigim zaman doktorum 14 gün sonra test yaptır demsiti.

Evet iğne vuruldum yarın gidip kan versem çıkar mı

Canım rahim dinlendirmede 2. Adetinde gecikme yaşadınmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…