2 başarısız asilamadan sonra Tüp bebek serüvenim herkese rehber olsun

Bilgilendirici bir konu oldu teşekkürler.

Allah saglık sıhat içerisinde kucağına almayı nasip etsin canım. Ne olur bizlere de dua et kucaklarımız boş kalmasın.

Ben de 2.aşılama sürecindeyim su an ama ilk defa bir doktor bana pkos olduğunu söyledim aşırı üzgünüm sanırım bu asılamada tutmayacak tüp bebeğe baslamak zorunda kalacagız sürecinizi böyle adım adım yazmanız cok faydalı oldu benim için biraz korkuyordum ben ama sanırım cok can yakan bi süreç değil gibi. Rabbim evladınıza kavusmayı nasip etsin hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim canım. Pcos olup hamile olan çok kişi var. Olumsuzluklara odaklanama.rabbim hayırlı evlat versin inşallah size.

Öncelikle moral olsun diye yazmak ıstedım bende 4 sene mücadele vrrdım. 2 defa tüp actırdım derken 4 senede dusunun sureklı ıslem ıslem .. dırek sonucu gecelım suan ıkızlere hamıleyım 26. Haftadayım... Donmus transfer yapılması onerırım olursa 5. Gün emriyosu olsun .. İstanbul'daysan mutlaka Kadıköy Medicana hastanesindeki yada ınstagramdan Dr.cihan Karadağ yazıp arastrmanı öneririm doktor cok onemlı cunku ..

Çok şükür canim Allah sağlıkla doğmasını nasip etisn inslaalh. Bende ikizlere hamileyim. 12. Hafta

Çok şükür canim Allah sağlıkla doğmasını nasip etisn inslaalh. Bende ikizlere hamileyim. 12. Hafta
Allah yardımcımız olsun ıkız gebelık cok zor .. ben hala kusuyorum sürekli yatıyorum sag yatamıyon sagdakı vuruyor sola yatamıyosun soldaki vuruyor sırt ustu tehlıkelı dıyolar yani cok zor

Allah yardımcımız olsun ıkız gebelık cok zor .. ben hala kusuyorum sürekli yatıyorum sag yatamıyon sagdakı vuruyor sola yatamıyosun soldaki vuruyor sırt ustu tehlıkelı dıyolar yani cok zor
Üzüldüm canım ve korktum bende şuan halsizlik baş dönmesi mide bulantısı devam ediyor. Masa başı çalışıyorum. işe gidiyorum. Bazen kötü olunca rapor alıyorum . Böyle idare etmeye çalışıyorum. Cinsiyetleri nedir canım senin ?

Canım öncelikle tebrik ederim. Bende aynı süreçlerden geçtim sol tüpüm tıkalı sağ açıktı neden tıkanmış tüpün ben de çikolata kisti var aynı zamanda

Canım öncelikle tebrik ederim. Bende aynı süreçlerden geçtim sol tüpüm tıkalı sağ açıktı neden tıkanmış tüpün ben de çikolata kisti var aynı zamanda
Canım bir nedeni yoktu. Sağ tüp açık sağ tüpte hep yumurta oluyordu yine gebelik olmadi. Tüp bebek yaptırdık şimdi ikizlere hamileyim çok şükür

İyi günler çok şükür hamilesiniz, yazdığınız süreci okudum
İnşaallah sag salim kucaginiza alırsınız
Cinsiyeti belli oldumu ikizlerin?
Canım benim çok teşekkür ederim. Şükürler olsun. 12. Haftada bakmıştı doktor. Birine yüzde 80 kız dedi. Diğeri de kıza benziyor ama erkeğe dönebilir dedi . Haftaya doktora gideceğim o zmn belli olur artık. Buraya yazarım

Ayy çok şükür Rabbim sağlıkla kucagina almayi nasip etsin inşallah dr. gitdiyinde yazarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…