2 yılda 197 kilo verdi!...

Ne inatçı ve azimli insanlar var. Benim o kadar fazla kilom olsa ne yapardım bilmiyorum. Heralde kendimi yemeye adayıp, iyice şişip patlayıp öleyim diye beklerdim. 200 kilo ya... Biter mi? Forumda bu kişinin hikayesini anlatan bir konu daha vardı sanırım; ama sadece fotoğraflardı diye hatırlıyorum. Sarkan deriler ve ameliyat sonrası resimlerde vardı onda...

Ne inatçı ve azimli insanlar var. Benim o kadar fazla kilom olsa ne yapardım bilmiyorum. Heralde kendimi yemeye adayıp, iyice şişip patlayıp öleyim diye beklerdim. 200 kilo ya... Biter mi? Forumda bu kişinin hikayesini anlatan bir konu daha vardı sanırım; ama sadece fotoğraflardı diye hatırlıyorum. Sarkan deriler ve ameliyat sonrası resimlerde vardı onda...

evet, canim cilti tamamen sarkmiti. hepsini gerdirmis.

ama bu insanın başında onu sürekli kontrol eden ve onunla birlikte spor yapan bir spor hocası var, evde olsun, dışarda olsun , spor salonunda olsun.. bu kadar çok kontrol edilmesinin ve yanında sürekli uzman birisinin olmasının etkisi çok büyük olmuştur. Tebrikler tabii ki çok büyük bir başarı yine de..:KK9:

X