20 aylık bir evlilik bir bebek ve boşanma

Normal anda veya mutluyken herkes iyidir böyle sıkıntılı durumlarda iyi olmak mesele çünkü hayat zor ve sıkıntılı ...senin koca berbat biri ..benim eski eşin aynısı sende hala sevgi var ondan gözün görmüyor hala...ailene küfür etmiş annenin üstüne yürümüş seni lohusa halinle üzmüş zerre yardım etmemiş ..bak ben boşandım isim gücüm yoktu ailem arkamda değildi..şu an isim var bu yüzden ailem arkamda ..ve çok harika bir sevgilim var ...nasipse evlilik planımız var..ve gerçek aşkı sevgiyi öğrendim...zor anlarda sıkıntılı anlarda bile saygıyla konuşmayı öğrendim ..bana saygı duyuyor ve bu benim özlemini çektiğim bir şey..lütfen geri dönme sana saygı duyan ve çok seven biri çıkacaktır karşına boşanınca...benimde çocuğum var bu arada

Ağzından çıkanı o kadar bilmiyorsun ki ettiğin laf kendine geliyor farkında olmamışsın.
Gav.t kendi karısını satana denir. Öyle laflar dersen evde kapıda kırılır pencerede kırılır. Erkek değilsin, adam değilsin laflarına sakin kalıp adam boşanma davası açsa senden tazminat alır. O laflar boşanmada ağır kusurdur. Annenin lafını zaten tekrarlamayacağım a. zına s. çarım felan korkunca söylenen sözler değil kusura bakma. 5000lik pc için maşallah diyorum. 2000 e de var. İkinciyi alırken ucuzunu aldırsaymışsın bari.
Bana da ailem aynısını dedi öyle dersen adam haklı kırar dediler o yüzden başta damatlarını haklı gördüler taki bana vurduğunu öğrenene kadar a..s.. lafını sinirlenince yazacaktım korkunca yazmısım annem telefonda konuşurken dedi bunu ve bana vurduğunu sandığı için dedi ama bu adam annemin hiç bi suçu günahı yokken bu tartışmalar olmadan bi kavga da ananı.s. kadar etmiş bi adam annem onun küfürlerini bile affetti oyun oynuyo pc de o yüzden her pc yi beğenmiyor du pc yavaş oyun kaybettim die de pc kırdı bu adam sadece bnm laflarım sebep olsa tmm dicem

Ayrıl yarın bir gün çocuğunun yanında döver seni. Öfke kontrolü var, aileleri araya katıyor, gel kızını al flan çok terbiyesizce kusura bakma ama. Hele annenin üzerine yürümesi ona zaten birey diyemiyorum.

memursunuz güzel bi geliriniz var aileniz arkanızda o adama muhtaç değilsiniz böyle bi manyakla büyümesindense babasız büyüsün daha. Ki yaşınız daha çok genç karşınıza elbet adam gibi biri çıkar. Ayrıca anneni üzerine yürümek nedir kanını alırım adamın valla anneme yapıcak bunu . Boşanmak için neyi bekliyorsun annein evine gelip ordaki eşyaları da kırmasını mı gerçi çok da umurunda gibi durmuyo emin ol pişman olması gereken o sen değilsin böyle bi manyağa kimse katlanmaz ömrü boyunca mutsuzluğa mahkum ama sen ve çocuğun değilsiniz

Boyle bi adamla evli kalirsan ben adama degil sana suc bulurum eminim cevrendeki herkeste artik oyle dusunur birdaha barisirsan. Ailende artik oyle dusunmeye baslar ve bi sure sonra kocan dahada ileri gidecektir ailende arkanda durmucaktir yani kaybeden sen olursun

Uzun uzun yazıp yazmamayı düşündükten sonra en azından destek duyabilmek adına yazmaya karar verdim.20 aylık evliyim 2 aylık bir kızım var.kamu personeliyim üniversite mezunuyum 26 yaşındayım aylık 5000₺ gibi bi gelirim var eşimle severek 3 yıl sonunda evlendik.evliliğimizin 15. Günün de kavga ettik ve bana vurdu af diledi ettim daha sonrasında tekrar vurdu ama o vurmadım o vurmak değil ittim vs. diyordu özür diliyordu.sonra ben bidaha bana el kaldırırsa ayrılacağımı söyledim bana vurmadı daha sonrasında ama eşya kırmaya başladı bu sefer her kavga da tartışmada telefonlar bilgisayarlar kırıldı neredeyse 30 bin ₺ kırılan eşyalar en son aileni ara gelsin alsınlar seni dedi aradım geldiler oturup konusuldu bn bana vurduğunu söylemedim ta ki herkeze benim çenemi tutamadığım kötü konustuğum için böle olduğunu söyleyip ikna edene kadar.herkez bnm ailemde dahil bana suç buldular bnde sen bana vurdun deyip kendimi tutamayınca filmler koptu ailemin evine geldim sonra özürler yeminler döndüm.döndükten 2 ay sonra hamile olduğumu öğrendim sağlıklıyım ciddi manada korunuyordum ilaç ve sigara kullanmama rağmen hamile kalmıştım doktor bile şaşırdı.neyse hamilelik boyunca ufak tefek sürtüşmeler oldu sadece ailem bana hiç gelmedi bn tek gittim çünkü eşim aileme geldiğin de özür dilediğinde ona kızdılar kızımızı üzdün sen nasıl insansın dediler die öfkeliydi tamam görüşme dedim.neyse çocuğum doğdu ailem geldi annem 10 gün kadar yanımda kaldı bebeğim prematüre doğdu sağlıklı şükürler olsun ama bn olabilecek tüm ihtimalleri bildiğimden 20 gün neredeyse hiç uyumadım eşimden çok yardım istedim işe gidip geliyorum napayımdan başka bişi duymadım annesiyle bariz bi sorunum yoktu annen gelsin çocuğun yanında dursun iş güç istemiyorum dedim gelmedi neyse bana bi gün pc alcam dedi bnm filmler koptu çünkü kredi çekerek evlenmiştik bn kredi çektim 60 bin kredi borcumuz var kırdıkları yetmiyor bn lohusayım kavga çıktı evde her şeyi attı vurdu en son kapıyı kitledim kırarak açtı bn sinirden sayıp sövünce annesini aradı gel bizi ayır die banada aileni ara dedi bnde ailemi aradım gelin alın bni die o esnada annem korktu kızdı ve küfür etti telefon da bn onun ağ...na sıc.. dedi oda duydu anemler geldiğinde annemin üstüne yürüdü babam araya girdi arbede yaşandı aileme ağıza gelmeyecek küfürler etti.eşyalarımı aldım babamlardayım şimdi.kötü bi insan mı dışardan bakıldığında hayır ama öfke kontrolü yok bnm bam telime basıp basıp sonra kırıp döküp sen susmadın ondan böle yaptım diyor ha şuan iki ay oldu evi terk edeli pişmanım dön düzelicem falan yok geliyorsan gel yoksa aç davanı modunda.bir yanım aç davayı kurtul diyor bir yanım bu adam psikolojik sıkıntılı tedavi almalı diyor teklif ettim tabiki kabul etmedi.ortada iki aylık bir bebeğim var darmadağınım..ailem sonuna kadar arkamda..
Eğitiminiz geliriniz yerinde. Bu hayat geçmez hele sizin annenizin üstüne yüreyecek kadar kendini kaybeden adamla hiç geçmez. Şimdide geliyorsan gel modundaysa giç vicdan yapöayon derim. Yol yakınken dönün

Ağzından çıkanı o kadar bilmiyorsun ki ettiğin laf kendine geliyor farkında olmamışsın.
Gav.t kendi karısını satana denir. Öyle laflar dersen evde kapıda kırılır pencerede kırılır. Erkek değilsin, adam değilsin laflarına sakin kalıp adam boşanma davası açsa senden tazminat alır. O laflar boşanmada ağır kusurdur. Annenin lafını zaten tekrarlamayacağım a. zına s. çarım felan korkunca söylenen sözler değil kusura bakma. 5000lik pc için maşallah diyorum. 2000 e de var. İkinciyi alırken ucuzunu aldırsaymışsın bari.
O laflari mi demiş kocasina

Hadi seni gectim,
Ayrilirsiniz, barisirsiniz kol kirilir yel icinde kalir diyelim
Annenin ustune yuruyen bir adam var ortada.
Bu bile benim icin ayrilma sebebi. Senin ustune yurumesini belki affedebilirsin ama annenin ustune yurumesini asla affetme ! O senin annen, uc kurusluk adam gelip annene laf soyleme hakkini nerden bulmus ? O da kimmis ?!

Uzun uzun yazıp yazmamayı düşündükten sonra en azından destek duyabilmek adına yazmaya karar verdim.20 aylık evliyim 2 aylık bir kızım var.kamu personeliyim üniversite mezunuyum 26 yaşındayım aylık 5000₺ gibi bi gelirim var eşimle severek 3 yıl sonunda evlendik.evliliğimizin 15. Günün de kavga ettik ve bana vurdu af diledi ettim daha sonrasında tekrar vurdu ama o vurmadım o vurmak değil ittim vs. diyordu özür diliyordu.sonra ben bidaha bana el kaldırırsa ayrılacağımı söyledim bana vurmadı daha sonrasında ama eşya kırmaya başladı bu sefer her kavga da tartışmada telefonlar bilgisayarlar kırıldı neredeyse 30 bin ₺ kırılan eşyalar en son aileni ara gelsin alsınlar seni dedi aradım geldiler oturup konusuldu bn bana vurduğunu söylemedim ta ki herkeze benim çenemi tutamadığım kötü konustuğum için böle olduğunu söyleyip ikna edene kadar.herkez bnm ailemde dahil bana suç buldular bnde sen bana vurdun deyip kendimi tutamayınca filmler koptu ailemin evine geldim sonra özürler yeminler döndüm.döndükten 2 ay sonra hamile olduğumu öğrendim sağlıklıyım ciddi manada korunuyordum ilaç ve sigara kullanmama rağmen hamile kalmıştım doktor bile şaşırdı.neyse hamilelik boyunca ufak tefek sürtüşmeler oldu sadece ailem bana hiç gelmedi bn tek gittim çünkü eşim aileme geldiğin de özür dilediğinde ona kızdılar kızımızı üzdün sen nasıl insansın dediler die öfkeliydi tamam görüşme dedim.neyse çocuğum doğdu ailem geldi annem 10 gün kadar yanımda kaldı bebeğim prematüre doğdu sağlıklı şükürler olsun ama bn olabilecek tüm ihtimalleri bildiğimden 20 gün neredeyse hiç uyumadım eşimden çok yardım istedim işe gidip geliyorum napayımdan başka bişi duymadım annesiyle bariz bi sorunum yoktu annen gelsin çocuğun yanında dursun iş güç istemiyorum dedim gelmedi neyse bana bi gün pc alcam dedi bnm filmler koptu çünkü kredi çekerek evlenmiştik bn kredi çektim 60 bin kredi borcumuz var kırdıkları yetmiyor bn lohusayım kavga çıktı evde her şeyi attı vurdu en son kapıyı kitledim kırarak açtı bn sinirden sayıp sövünce annesini aradı gel bizi ayır die banada aileni ara dedi bnde ailemi aradım gelin alın bni die o esnada annem korktu kızdı ve küfür etti telefon da bn onun ağ...na sıc.. dedi oda duydu anemler geldiğinde annemin üstüne yürüdü babam araya girdi arbede yaşandı aileme ağıza gelmeyecek küfürler etti.eşyalarımı aldım babamlardayım şimdi.kötü bi insan mı dışardan bakıldığında hayır ama öfke kontrolü yok bnm bam telime basıp basıp sonra kırıp döküp sen susmadın ondan böle yaptım diyor ha şuan iki ay oldu evi terk edeli pişmanım dön düzelicem falan yok geliyorsan gel yoksa aç davanı modunda.bir yanım aç davayı kurtul diyor bir yanım bu adam psikolojik sıkıntılı tedavi almalı diyor teklif ettim tabiki kabul etmedi.ortada iki aylık bir bebeğim var darmadağınım..ailem sonuna kadar arkamda..benim hatalarımı soranlar olmuş onuda eklim olaya daha objektif bakılsın ben kavgalarda artık kendi mi tutamayıp sen erkek misin adammısn gibi laflar etmiştim ağar laflar evet zaten ailem bu yüzden önce eşime hak verdiler ağar laflar edilmez dediler bana vurduğunu öğrenince ipler koptu.ben geri dönüp hamile olduğumu öğrenince sular duruldu çünkü bn kavga çıkmasın die uğrastım ama öncesinde bu adam oyunu kaybettim die de pc kırdı hiç bişiden haberi olmayan anneme ortada bi sorun yokken anneme küfür etti sonra kendi de pişman oldu hatta kendi derdi çok iyi insanlara senin yüzünden küfür ettim dedi ama iş işten geçti annemde affetti sonki kavgada pc almıyosam eve iğne bile almıyorum deyince iyi alma bn alırım dedim alamazsın alırım kıyafet fırlattı yüzüme vs g.vat gibi gez ozman dedim oda delirdi.annemde bana vurduğunu sandığı için telefonda küfür etti.bu adam ortada bişi yokken mutfakta bn yemek yaparken telefon kırmış adam sebep bedelli askerlik parası çıkışmıyomuş...😒

Ahhh kız babaları ahhh... Şöyle adamlar kızınıza ilk el kaldırdığında o eli kırsanız bir daha böyle cesaret edemezler işte. Ama siz aman kızımın yuvası bozulmasın aman kötü olmasınlar dedikçe bunlar başınıza böyle çıkar. Ya kimse mi yok ailede şöyle bu adamın elini kolunu kıracak birisi. Adam resmen kudurmuş kurtar bu adamdan kendini. Ailene de söyle artık biraz dik dursunlar ve seni korusunlar.

Ahhh kız babaları ahhh... Şöyle adamlar kızınıza ilk el kaldırdığında o eli kırsanız bir daha böyle cesaret edemezler işte. Ama siz aman kızımın yuvası bozulmasın aman kötü olmasınlar dedikçe bunlar başınıza böyle çıkar. Ya kimse mi yok ailede şöyle bu adamın elini kolunu kıracak birisi. Adam resmen kudurmuş kurtar bu adamdan kendini. Ailene de söyle artık biraz dik dursunlar ve seni korusunlar.
Ben de senin gibi düşünüyorum. Koca dediğin her şeyi yapabilir. Gün geçmiyor ki cani koca haberi gelmesin. Ama babalar kızlarına verdikleri değeri su heriflere gösterseler bunlar da bu kadar ileri gidemez. Baba kızına hanımefendi muamelesi yerine sokak kızı muamelesi yaparsa onlar da her şeyi yapma hakkı bulurlar kendilerinde.

X