20 Yillik Bir Hayal, Omurluk Saglik

Bugunun menusu

sabah: 1 haslanmis yumurta, 50 gr kadar lor peyniri, 1 dilim ekmek, 4 kokteyl domates

ara: 1 avuc kuru uzum

ogle: 1 kase bugday corbasi (156 kal) 4 tane etiform corekotlu (58 kal)

ara: 4 kuru kayisi, 200 gr yagsiz yogurt

aksam: dunku firinda sebzeli kofte (300 kal) 150 gr yagsiz yogurt

ara: 10 gr badem, 10 gr ceviz, 1 greyfurt

18:20 itibariyle son yemegimi yedim.

Gunluk bugun menuyu yazmiciim zira biraz duzensiz. Ama diyetimi bozmadim cok sukur.

dun slim in 6 yapmadim, basladim ama bacagimdaki zorlama gecmemisti, cok da enerjim yoktu biraktim. pazar molasini iptal ettik boylelikle.

selam gunluk. bugun slim in 6 yaptim ama bu sag bacagimdaki kas zorlamasi devam ediyor. sag bacagi daha az calistirarak devam edeyim diyorum. hayirlisi. sabaha hayirlisiyla guzel bisiler gorurum umarim.

sevgili gunluk 87.3'ten yaziyorum sana. gitti 13,3 kilo. bu hafta hedefim biraz yuksek. kardiyoya donus yapmayi dusunuyorum. bakalim neler olacak :KK70:

Canım benim hayırlı olsun günlüğün

Biraz geç oldu ama sağlık olsun.

Takımdada belirttiğim gibi seni cani gönülden tebrik ediyorum

Ve ben bu azimle devam ettiğin sürece başaracagına inanıyorum

Bu arada bu slim in 6 nedir bir bakım bende

Olucaksın canım inşallah kilo verdiğinde içindeki kız sewinir ben verdim vermeyede dewam ediyorum kilo verdiğimde sorun kalmaz sandım ama yanıldım:)

Canım benim hayırlı olsun günlüğün

Biraz geç oldu ama sağlık olsun.

Takımdada belirttiğim gibi seni cani gönülden tebrik ediyorum

Ve ben bu azimle devam ettiğin sürece başaracagına inanıyorum

Bu arada bu slim in 6 nedir bir bakım bende

sagol zeynepcim, ben de cani gonulden tesekkur ediyorum :) azimli olmaktan baska carem yok benim, cunku cidden sagligimi bircok bakimdan zora sokan bir kilodayim hala. yol uzun olsa da yola cikmis olmak ve ilerlemek guzel. slim in 6'e bak canim cok guzel bir program. baslangicta biraz sabir gerekiyor ama azmettikce yapiliyor. bu program bitince slim series diye bi devami var. bulamazsan bir link vereyim.

Olucaksın canım inşallah kilo verdiğinde içindeki kız sewinir ben verdim vermeyede dewam ediyorum kilo verdiğimde sorun kalmaz sandım ama yanıldım:)

tesekkur ederim durumdacim. evet kilo vermek yeterli degil, orantili sekilde incelmek, sagligi korumak da onemli. ben de kilo verip inceldikce kendime saygim geri geliyor. hep birlikte saglikla incecik olacagiz insallah :)

sagol zeynepcim, ben de cani gonulden tesekkur ediyorum :) azimli olmaktan baska carem yok benim, cunku cidden sagligimi bircok bakimdan zora sokan bir kilodayim hala. yol uzun olsa da yola cikmis olmak ve ilerlemek guzel. slim in 6'e bak canim cok guzel bir program. baslangicta biraz sabir gerekiyor ama azmettikce yapiliyor. bu program bitince slim series diye bi devami var. bulamazsan bir link vereyim.

tesekkur ederim durumdacim. evet kilo vermek yeterli degil, orantili sekilde incelmek, sagligi korumak da onemli. ben de kilo verip inceldikce kendime saygim geri geliyor. hep birlikte saglikla incecik olacagiz insallah :)

baktım canım aslında farklı çok sey yok.

Pilatestedede yapılan hareketler var. Beni zorlayacagını düşünmüyorum ama 2 haftadır pilates yapmadığımdan dolayı biraz hamladım

bugunku menum

sabah: 2 yumurta, 4 mantar, azicik yagdan omlet, 1 salatalik, 5-6 kokteyl domates, 1 dilim ekmek

ara: 1 tane ucu bir arada kahve

ogle: 10 gr badem, 10 gr ceviz, 1 buyuk bardak yagsiz sut

ara: 5 kuru kayisi, 1 buyuk bardak sut

aksam: 50 gr noodle, 1 yumurta, 2 domates, 2 salatalik, 2 arpacik sogan ve maydonozdan coban salata

ara: 1 elma

su: 2 litreyi gecmistir.

bugunku menum

sabah: 2 yumurta, 4 mantar, azicik yagdan omlet, 1 salatalik, 5-6 kokteyl domates, 1 dilim ekmek

ara: 1 tane ucu bir arada kahve

ogle: 10 gr badem, 10 gr ceviz, 1 buyuk bardak yagsiz sut

ara: 5 kuru kayisi, 1 buyuk bardak sut

aksam: 50 gr noodle, 1 yumurta, 2 domates, 2 salatalik, 2 arpacik sogan ve maydonozdan coban salata

ara: 1 elma

Vazgecmekyokcum merhaba :) Günlüğünü okudum . Umarım iyi gider her şey. Düzenli spor yaptığından ve yaptığın çizelgelerden fit olmayı nasıl kafana koyduğun belli :nazar: Takipteyim arkadaşım .:KK4::KK4:

Vazgecmekyokcum merhaba :) Günlüğünü okudum . Umarım iyi gider her şey. Düzenli spor yaptığından ve yaptığın çizelgelerden fit olmayı nasıl kafana koyduğun belli :nazar: Takipteyim arkadaşım .:KK4::KK4:

:) evet canim, artik bu kilolardan kurtulmam lazim, tombik tombik nereye kadar? biraz da annemin incecik dal gibi kizi olayim :)

cizelge yapmak beni motive ediyor, ilerlememi daha net gorebiliyorum :)

ben de seni takimda takipteyim :)

Bugunun menusu... sabah sinav gozetmenligim vardi, gec kalmamak icin kahvalti kisa oldu.

sabah: 1 greyfurt, 10 gr ceviz

ara: 3 kuru erik, 2 hurma

ogle: bol yesillikli salata, 4 kofte

ara: 1 parca bitter cikolata, 1 elma

aksam: haslanmis yumurtali, avokadolu bol yesil salata

ogle ve aksamki cesit cesit yesillikten olusuyordu, iki litre kadardi hacmi. semizotu ve maskolin salatanin cok omru kalmis gibi gorunmuyordu, bozulmadan tuketeyim diye biraz bol yaptim salatayi. bundan sonra en fazla 1,5 litre salata yapicam :p

İlk sayfadaki nazar boncukları ne kadar sevimli öyle :KK1:

bende bir ara slim yapmıştım ama çok ağır geldi bana. leslie yapmıştım sonra o daha rahat slime göre
ama verdiriyordu da yani
başarılarının devamını dilerim :KK16:

bu arada 2 ayda 13 kilo harika bir rakam aşka geldim :KK70:

Son düzenleme:
İlk sayfadaki nazar boncukları ne kadar sevimli öyle :KK1:

bende bir ara slim yapmıştım ama çok ağır geldi bana. leslie yapmıştım sonra o daha rahat slime göre
ama verdiriyordu da yani
başarılarının devamını dilerim :KK16:

bu arada 2 ayda 13 kilo harika bir rakam aşka geldim :KK70:

iki ayda 13 bence de cok iyi. 4 kilo daha versem obez kategorisinden cikip sadece kilolu kategorisine girmis olacagim insallah. basladigimda morbid obezdim.

sen kac kilosun canim? hedefin nedir? slim de ilk uc dort gun agir geldi de sonra kaslar alisti sanirim simdi agir gelmiyor hic.

cok sukur masallah slim in 6 start it up in 2. haftasini tamamladim.

PztSaliCrsPrsCmCtsPzr
Start it up:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:Mola
Start it up:nazar::nazar:Mola:nazar::nazar::nazar::nazar:

ramp it up'a bi goz attim, hareketler bayagi hizlanmis, cesitlenmis. baslayinca beni zorlayacak gibi gorunuyor. bu baglamda yarindan itibaren yapabildigim olcude bir hafta start it up'i 2 kez yapmaya karar verdim. yanina da slim and 6 pack yaparsam sanirim ramp it up beni oldurmez :KK70:

Son düzenleme:
Gunun menusu... dun gece ulke gundemine dair yazilar okurken biraz gec yattim, 2 ye geliyordu saat. sabah da 10'da kalktim, sonra 1 saat telefonda konustum kardesimle. derken kahvalti ogle yemegi vaktini buldu.

sabah: bir bardak ilik limonlu su

kahvalti: bol yesillikli, avokadolu, haslanmis yumurtali salata (yine 2 litre oldu)

ara: 2 parca bitter cikolata, 1 elma

ara: 4 hurma, 1 greyfurt

aksam: 2 kepce sehriye corbasi, bol yesillikli, domates salatalik ve bir servis kasigi kadar haslanmis mercimekli salata.

Amin ya üstüm çöp şiş gibi oldu ama bacaklar kütük maşallah

Gunun menusu

sabah: bol yesillikli, 2 haslanmis yumurtali salata

ara: 1 elma, 2 parca bitter

ara: 200 gr kadar yagsiz yogurt, 3 tane etiform corek otlu (bir pakette 8 cikiyor ya onun 3'u)

ara: 10 gr badem, 10 gr ceviz, 5 hurma

ara: 1 avuc kuru uzum, 2 etiform corekotlu (bu da 8'li paketin 2'si)

aksam: 2 kepce sehriye corbasi, bol yesillikli, bol domatesli salata

su: iki litreyi gecmistir

spor: slim in 6 yapicam insallah birazdan.

Tebrik ediyorum, yolundan gitmeye azim ve kararlılıkla bir ay önce başladım. Ben diyetisyene gidiyorum, bir süre daha devam edicem. Bu arada Callanetics le ilgili çok güzel videolar buldum, çok hoş gerçekten. Ben ya tempolu yürüyorum, ya da leslie ve zumba yapıyorum ama bu da gerçekten iyi fikir. Teşekkürler.

Ben de şu anda 101.7 kiloyum bu ay 4.6 kilo verdim. Diyet listem 1800 kalorilik, yavaş olsun benden gitsin modundayım, çünkü ben de kararlıyım, normal olmak için :)

Sevgiler, takipteyim...

X