20 Yillik Bir Hayal, Omurluk Saglik

Tebrik ediyorum, yolundan gitmeye azim ve kararlılıkla bir ay önce başladım. Ben diyetisyene gidiyorum, bir süre daha devam edicem. Bu arada Callanetics le ilgili çok güzel videolar buldum, çok hoş gerçekten. Ben ya tempolu yürüyorum, ya da leslie ve zumba yapıyorum ama bu da gerçekten iyi fikir. Teşekkürler.

Ben de şu anda 101.7 kiloyum bu ay 4.6 kilo verdim. Diyet listem 1800 kalorilik, yavaş olsun benden gitsin modundayım, çünkü ben de kararlıyım, normal olmak için :)

Sevgiler, takipteyim...

selam canim :) ilk yazimi okumussan, ben de ocak sonunda diyete basladigimda senin su an oldugun kilodaydim. gunluk kalori olarak sanirim bazal metabolizmana esit bir sey yemen gerekiyor. benimki su an 1600 civarinda sanirim. gunluk kalori hesaplamiyorum ama 1100-1300 arasinda dolasiyor sanirim. haziran basinda onemli konferanslar var, biraz incelip rahat guzel kiyafetler bulabilmek icin biraz acele ediyorum. ama genel olarak senin dedigin gibi yavas yavas gitsin, kalici olarak gitsin dusuncesindeyim.

ben de diyete ilk basladigimda cok yuruyus yapiyordum. leslie'yi gecmis yillarda cok yaptim sanirim simdi beni bayiyor biraz. zumbanin da kareografisi biraz karisik geliyor. sanirim benim icin en iyi kardiyo yine kosmak yurumek. bu ara slim in 6'e basladim. 2 haftadir cok yuruyus de yapamiyorum.

sana bi onerim var canim, cuma yarislarina katilmayi dusunur musun? takim icinde, yarisarak zayiflamak insani daha motive ediyor. ben bi kaptanimiza sorayim, bizim takimda yer varsa, 5. takima gelirsin.

selam gunluk, tam bugun biraz rahatlarim diye umarken aniden cikiveren acil bir isle yine yogun ve uzun bir gece bekliyor beni. yarin 3'e kadar tamamlayabilirsem, dersten sonra da odami temizleyip, bir saat spor yapip erkenden uyuyabilirim. Cuma sabah erkenden yolculuk var insallah, iyi dinlenmis olmaliyim. gozlerimin alti mor falan olmamali. bu gece bir yandan da camasir yikamam gerekecek. Allah yardimcim olsun.

selam gunluk. cetvelimi de 103'ten baslayacak sekilde duzelttim. tam hangi tarihte kac kiloydum kaydetmemissem de ocak basinda 103'u tartida gormustum. aslinda takima katildigim gun, yani ilk bildirimden iki gun once de 102 kusurlerdeydim. onlari veren baskasi olmadigina gore basariyi sahiplenmem gerek diye dusundum :KK70:

neyse ocak-subat-mart-nisanin yarisi dersek, 3.5 ayda 19.5 kilo vermis oluyorum, ki bu da masallah gayet guzel bir sayi :) nisan sonunda insallah 79.9'a hayirlisiyla ve saglikla ulasabilirsem insallah 4 ayda toplam 23 kilo vermis olacagim :KK70:

uzun suredir ugrayamadim gunlugume. 2 mayis'taki kiloma gore hedeflerimi guncelleyip yeniden burada olacagim insallah :)

selam gunluk. cetvelimi de 103'ten baslayacak sekilde duzelttim. tam hangi tarihte kac kiloydum kaydetmemissem de ocak basinda 103'u tartida gormustum. aslinda takima katildigim gun, yani ilk bildirimden iki gun once de 102 kusurlerdeydim. onlari veren baskasi olmadigina gore basariyi sahiplenmem gerek diye dusundum :KK70:

neyse ocak-subat-mart-nisanin yarisi dersek, 3.5 ayda 19.5 kilo vermis oluyorum, ki bu da masallah gayet guzel bir sayi :) nisan sonunda insallah 79.9'a hayirlisiyla ve saglikla ulasabilirsem insallah 4 ayda toplam 23 kilo vermis olacagim :KK70:

Hariksın bence canım nazar değmesin:nazar:

ben actim da ne oldu? :KK70:

ama eger seni motive edecekse ac tabii :) ben de takip ederim.

sanki beslenme şeklimi takip açısından daha iyi olur gibime geldi - defter almıştım ama üşeniyorum hem kkda daha çok takılıyorum ya bi mecburiyet olsun hem de yazdıklarım daha düzenli görünsün diyorum

sanki beslenme şeklimi takip açısından daha iyi olur gibime geldi - defter almıştım ama üşeniyorum hem kkda daha çok takılıyorum ya bi mecburiyet olsun hem de yazdıklarım daha düzenli görünsün diyorum

o zaman ac tabii canim. zaten menuyu bir kere yazdiktan sonra bi de takima kopyalarsin. cok vakit kaybi olmaz senin acindan :KK70: ilk mesaji her zaman duzenleyebilmemiz cok guzel.

olur canım yapabilirim günlük 5 mesaj ne ki bi ara girer yazar çıkarım hemen olur senle olmak süper olur ben 70 kiloyum canım yarın tartılırım. kilom sürekli oynamakta dün 71.2 ydi bu sabah 69.8 geldi 3 gün önce 73.8dii ben bügün biraz fazla yedim yarın muhtemelen 70.5 falan gelirimm yarın tama gaz devam

Sevgili gunluk,

30 Mayis icin eve gidis bileti aldim. Sinavlarin hemen ardindan konferanslarin hemen oncesinde gidip gelecegim insallah. Hedefim 30 Mayis'ta hayirlisiyla saglikla 74.9 olmak :KK70:

Haydi bakalim, mayis bana hayirli, ugurlu gele :KK70:

X