2000 tl maaş

bu mesajlarinizin hakliligini mi gösteriyor yani? gerçekten çalışmaya mecbur olup çalışmak istemeyen binlerce kadın var,ayı zor bitiren aileler varken
'ay çatla patla ben keyfe keder çalışıyorum sen ezik olduğum için çabalamak zorundasın' minvalinde bir mesajı profilinde ilkokul mezunu yazdigi halde bilim insanı olarak tanitan kişi bile hak etmiyor.
Lütfen. Bakın öyle birine zaten böyle açıklama yapmam vicdan sahibiyim ben.

Sadece insaları salak yerine koymaya çalışan biri gibi geldiği için yazmıştım. Arada çok büyük fark var.

Ama açıklamasını yaptı. Ben de haklısınız. Dedim kapattık konuyu. Uzatılacak bir durum yok bence.

Olayı manüpile etmeyin. Neyse.

Gününüz güzel geçsin.

Hemen saldırdınızz ayy profilime mi baktın koşa koşa dediniz bende o yüzden bu kadar açık yazdım :)) Bence siz kıskandınız Siz doktor olduğunuzda açılma ihtimali olan kapılar bana doğuştan açılmış ve eş seçimiyle taçlanmış:)

Doktor olmayı hiç istemedim. Ama eminim çok başarılı bir doktorsunuz. Umarım gönlünüze göre olur sizin de iyi günler:)
Valla yarın öbür gün hasta olduğunuzda koca paranız sizi kurtarmayacak tıpış tıpış sözde aşağılamaya çalıştığınız doktorların ayağına gideceksiniz.. İyi ki de sizin gibi zengin koca avına çıkmamış doktor olmuş da derdimize deva olabiliyorlar..

Yoo, gayette biliyorum neden böyle bir üslupla yazdığınızı. Doktor olduğunu söyleyen birinin (hem de bununla övünmek için yazmamış,maaşım az demişken) hemen profiline bakmak, olmadığını kanıtlamaya çalışmak neden? Bir kuyruk acısı var sanki! :dondurma:
Kuyruk acısı? Yahu tanımıyorum bile sizi neyin acısı ? Merak ettiim diyorum uzman mı? Nedir ne değildir çünkü gerçekten az diye. Ön lisans görünce salladı sandım.

Hepsi bu. Bu kadar çıldıracak ne var ben anlamıyorum yahu.

Valla yarın öbür gün hasta olduğunuzda koca paranız sizi kurtarmayacak tıpış tıpış sözde aşağılamaya çalıştığınız doktorların ayağına gideceksiniz.. İyi ki de sizin gibi zengin koca avına çıkmamış doktor olmuş da derdimize deva olabiliyorlar..
Hey allahım ya

Zengin koca avına neden çıkayım?? Okumuş etmiş kendi işimde gücümdeyim. Zaten mesleğim var kazanıyorum.

Eşim kurum açtı çok şükür Allah yardım etti aldı yürüdü. Hatta aldık yürüdük çünkü ven var olan bir şeyin üstüne gelmedim. Birlikte yaptık her şeyimizi. Ha şu avantajımız vardı ailelerimizib durumu da iyiydi.

Doktorları küçümsediğim falab yok abartmayın yahu.

Umarım benim için dilediklerinizin on katı başınıza gelir.

Zengin koca avcısıymış. Rabbim sizi öyle bir sınasın ki bir kızın günahını aldım ondan başıma geldi diyin.

Hey allahım ya

Zengin koca avına neden çıkayım?? Okumuş etmiş kendi işimde gücümdeyim. Zaten mesleğim var kazanıyorum.

Eşim kurum açtı çok şükür Allah yardım etti aldı yürüdü. Hatta aldık yürüdük çünkü ven var olan bir şeyin üstüne gelmedim. Birlikte yaptık her şeyimizi. Ha şu avantajımız vardı ailelerimizib durumu da iyiydi.

Zengin koca avcısıymış. Rabbim sizi öyle bir sınasın ki bir kızın günahını aldım ondan başıma geldi diyin.
Bu kara beddualarınızı kendinize saklayın ki zaten beddua dönüp dolaşıp sahibini bulur.. Siz de başınıza geldiğinde bunu düşünürsünüz..

Bu kara beddualarınızı kendinize saklayın ki zaten beddua dönüp dolaşıp sahibini bulur.. Siz de başınıza geldiğinde bunu düşünürsünüz..
Yaaaa siz bana koca avcısı diye iftira attınız. Hakkım size helal değil. Asla.

Rabbim sizi sınasın. Bunun tam olarak neresi kara beddua? Dediğiniz doğruysa şayet korkmayın.

Beddua değil. Temenni.

Hey allahım ya

Ayrıca ben size bir dilekte bulunmamış, okuduğunu anlamayan bir öğretmen koca parası yemekten başka nasıl ayakta kalabilir siz de haklısınız..

Hey allahım ya

Mune Mune K Kazen

H Hayallidya7 Hocam sebep ne olursa olsun yorumlarınız ve üslubunuz şık olmadı.
Her şeyden önce, bizim kültürümüzde, parayla,maddiyatla övünmek üstelik bunu başkasını küçümseyerek yapmak hoş karşılanmaz, bunu eminim siz de bizim kadar biliyorsunuzdur.
Bunu bir de eğitimci vasfi taşıyan biri yapınca hiç hoş olmuyor.
Bir büyüğünüz ve meslektaşınız olarak,
bu noktada özeleştiri yapmanızı ve sizi eleştiren yorumlara sitem, kötü temenni, hatta beddua olarak algılanabilecek cevaplar yazmamanızı tavsiye ederim, hata insan içindir ve hepimiz yaparız,bunu kabul etmek bu kadar zor olmasa gerek...

İşe girip tercübe kazanman lazım ondan sonra fiyatını kendin belirlersin ama ülke şartları malum eğer cok ihtiyacın yoksa biraz daha sabredip arastırsanda sana en cok ne vereceklerini tahmin edebilirsin..hayırlısıı diyelim

H Hayallidya7 Hocam sebep ne olursa olsun yorumlarınız ve üslubunuz şık olmadı.
Her şeyden önce, bizim kültürümüzde, parayla,maddiyatla övünmek üstelik bunu başkasını küçümseyerek yapmak hoş karşılanmaz, bunu eminim siz de bizim kadar biliyorsunuzdur.
Bunu bir de eğitimci vasfi taşıyan biri yapınca hiç hoş olmuyor.
Bir büyüğünüz ve meslektaşınız olarak,
bu noktada özeleştiri yapmanızı ve sizi eleştiren yorumlara sitem, kötü temenni, hatta beddua olarak algılanabilecek cevaplar yazmamanızı tavsiye ederim, hata insan içindir ve hepimiz yaparız,bunu kabul etmek bu kadar zor olmasa gerek...
Haklısınız dikkate alacağım. Teşekkür ederim.

X