Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları 2008 Aralık bebeklerinin en güzel pozları

baybora da biri kendisiyle konuşuyorsa hemen gülücükler saçıyor etrafa, bu sıra birde kanepelere agucuklar yapmaya başladı, televizyonda ilgisini çekiyor biraz yakınsa eğer, bu arada oğluma yapılan iltifatlar için sağolun kızlar, resimlerde belli değil ama gözlerimizde deniz mavisi bu arada

Ay kızlar ilgiden başımız döndü kızımla:)))İltifatlar için teşekkürler.
Hepinizin bebişler ayrı şeker maşallah.
Baybora gerçekten pek yakışıklı olmuş.
Fas'cım bu kız çok esprili olacak annesi gibi bak demedi deme.
İlkim aferin senin kıza.Ciddi olacak bu kız.Hayatı ciddiye alacak.Ayakları yere sağlam basar bence:)
Hym,Emine,Gold sizin bebişlere de maşallah ya.Yer teyzesi her birini burunlarından.
Ben burun delisiyim de birazkaydirigubbakcemile3

Hym canım aşağıdaki forum-1 yazan ilk kutucuktaki bölümü kopyalayıp yapıştırırsan resmi direk görebiliriz.

Anita'nın bütün arkadaşlarından resimler bekliyoruz.
Öpüyoruz hepinizi kızımlaa.s.

hepimizin yavruları bir içim su.yirim yirim ben onları beeeeeeeeeeeedelikafadulden:icecream::icecream:

oyy maşallah bu kuzucuklara..:nazar:
insan inanamıyor ya,daha dün karnımızdaydı bunlar :)

bizim de ambargomuz var.
eşim msne koyuyorum diye bile laf ediyor resmini.
gerçi ben de nazar konusunda aşırı tedirginim zaten.
izin verseydi bile koyamazdım gibime geliyor.
artık sizinkileri seyrederim bol bol..

amanda aman maşallah bebişlere yaaa hepsi ayrı bir güzellik
rabbimin boş zamanına gelmiş hepside özene bezene yaratmış
anitacığın uyku keyfi süper valla
bayboranında kasılışı
ilkimcikse ayrı bir ciddiyet
saliha betülün yüzünde güller açıyor maşallah gözleride çakmak çakmak
tüm bebekler çok güzel yaaa
rabbim hepsine sağlık versin hepsine tekrardan MAŞALLAH
ben resim koymayı bilmiyorum o yüzden koyamıyorum sizinkilere bakıyorum yalnızca bizde kızımla size öpücük gönderiyoruz...:nazar::nazar::nazar::1hug:

bu arada yakışıklı erenin annesi eminecim sağlığına kavuştuğun için çok sevindim allah tekrar göstermesin inan bende numaran olsa telefon edecektim sana iyi dileklerim ve teselli için hem o kadar güzelsinki senin güzelliğinden erencikte nasiplenmiş maşallah allah sizi birbirinize bağışlasın canım sıhhatle kalın ...:nazar:a.s.

hepsi de çok tatlı maşallah allah nazarlardan saklasın:nazar:gerçekten bir mucize bunlar.kimsa gecede 4 5 kez uyandıktan sonra ertesi gün bana tek bir bardak bile yıkatamazken şimdi hiç uykusuzlık yorgunluk hissetmiyorum ki hepinizde öylrsinizdir.rabbim zahmeti ile birlikte sevgisinide kat kat fazlasıyla veriyor.

maşallah bebişlerize herbirinin ayrı bir güzelliği ayrı ayrı hoşlukları var 41 kere maşallah..
yanlış anlamazsanız arkadaşlar bende resim koyma taraftarı değilim sözüm tabiki meclisten dışarı ama bende nazara oldukça çok inananlardan ve korkan biriyim...hayatımda bunun kötü tecrübelerini zaman zaman yaşadım kaldıki burası sanal ortam kimin hangi gözle bakacağını kim bilebilir ki..
ama resim ekleyenlerede saygı duyuyorum ve tüm melekleri sevgiyle kokluyorum...
Allah nazardan esirgesin onları...

$Resim web.jpg
kızım Karya

Son düzenleme:
Hüsran,Asivemavi maşallah bebeklerinize:nazar:Çok şekerler.

Resim koymak istemeyenlere tabii ki saygımız var.Ben de ilk zamanlar kızımın resmini internet ortamında hiç paylaşmam diyordum ama baktım ki eşim ve kardeşim facebook ve msn'de sürekli yenileyerek paylaşıyorlar,ben neden paylaşmayayım dedim.Üstelik bunca zaman en çok destek gördüğüm Aralık anneleriyle paylaşmayıp da kiminle paylaşacağım:)

Nazar için de babasıyla hergün aklımıza geldikçe kızımızı okuyup,tekrar tekrar bize sağlıklı bir bebek verdiği için Allah'a şükrediyoruz.

kızlar nasıl yolluyorsunuz pozları merak ettim bende yollamak istiyorum

ImageShack® - Image Hosting adresine giriyorsun.GÖZAT butonuyla resmi seçip HOST İT butonuna basıyorsun.Açılan sayfada aşağıda HOTLİNK FOR FORUMS(1) yazısının yanındaki kutucuğun içini kopyalayıp mesajına yapıştırıyorsuuuun ve de biz resmini görebiliyoruz:1rolleyes:

...................................................

Son düzenleme:
bu da benim melek kızım.

Eklentiler

• $Fotoğraf1310.jpg
    $Fotoğraf1310.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 84
  • $Fotoğraf1296.jpg
    $Fotoğraf1296.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleme:
Mihenk yerim ben o uyuyan güzeli.Maşallah:nazar:
İnşallah böyle bol bol uyuyordur da üzmüyordur annesini:)

teşekkürler edolinacım.uykumuz genelde düzenli sayılır sadece misafir geldiği günler çıldırıyor.sizde pek havalı duruyorsunuz hani

X