2009 mayıs bebişlerinin ilk bayramlık cicileri :))

siboş ayakkabı oluyormu ayaklarına? hemde nike? benim kuzumun ayaklarımı çok minik acaba yaa!! şu bezden olan patik gibi ayakkabılar bile olmuyor daha( bayramda kotun altına çorapla mı gezecez biz şimdi?? çok üzülüyorum:gitme:
bu arada hepside çok ciciler:asigim:

dünürüm üzülme gelinininde ayakları çok ufak ve dediğin gibi bez olanlar bile hala olmuyor (

Ayşecim benim oğlanın ayaklarıda çok küçük tatlım sen nerelerde baktın bilmiyorum ama.Nikelarda 15 numaradan başlıyor ki o yağızınkisi 17 ve ayağına tam oluyor.Patik tarzı yumuşak olanlarında 0-3 3-6 6-9 9-12 ay şeklinde çok küçükten büyüğe var burberry desenli resmi olan olan diğer ayakkabıda 6-9 aylık.

canım,burda bulmam imkansız onlardan. ancak büyük mağazalarda olur,o da burda yoklaelaelaelaelae vakit olsaydı senden rica ederdim al diye ama, vakit yok. sen nerden aldın? kız kardeşim mersinde, o bulabilir belki mağaza söylersem?CADIARZU

bu evdeki bayramlığımız.hediye gelmişti. hiç giydirmedik. yedeğini de memlekete gidince alacaz ama onu ekleyemem heralde,orda net yok.

ehh buda oğluşumun ilk bayramlığı ile verdiği en seksi pozu:roflol:

bunlar teyzemizden dün ik maaşını alınca almış.... akşam görünce şaşırdımm valla kızlar bulamamıştım pek bişi..

bunlar teyzemizden dün ik maaşını alınca almış.... akşam görünce şaşırdımm valla kızlar bulamamıştım pek bişi..

bunlarda benim aldıklarım minik kuşuma

Hepsi çok güzel a.s. Güle güle giysin kuzularım a.s.

ayşecimm yerim ben bu tombişi yaaaaaaaaaa çok cool olmuş oğluşun.
sağolasın canım:))

sizin cicilerinizde pek güzelmiş:) hayırlı olsun tatlım.
Hepsi çok güzel a.s. Güle güle giysin kuzularım a.s.
opuyorumnanaktan

sibelcim birsencim sizinkilerde çok güzeller çok yakışacak kuzulara çok hele de damadımaa:)))

ben daha almadım alınca ekliycemm

cnm cok guzel cıcılerınız gule gule gıysın gazelımmm
bırsencım cok guzel cıcılerınız mutlu gunlerde gıyerler ınsallah
Bunlarda bizim cicilerimiz bakın bakalım beğenecekmisiniz...

anam bunlar ne boyle koca adam elbısesı gıbı cok sekerler guzelım yaaa bende boyle bıseyler alıcam konvers gıbı olan ayakkabılarına bayıldımmm gule gule gıysın yagız pasamızz
cnm sızınkılerde cok cıcı
cokta yakısmıs bu arada

teyzesının aldıklarıda senınkılerde cok guel cnm gule gule gıysın selın hanm ınsallah

bıze gelınce daha bısey almadım ınsallah bende alıcam oglusuma

Melih Kağan ve Selincik güle güle giysin bayramlıklarını çokkk güzel.

çok güzaeller güle güle giysin çok bayramlar görsünler inşallahh

sağolun tayzoşlar:)) daha iyileri sizin bebişlerin olsun inşallah!

kızlar, bunlarda oğluşumun ayakkabılarıkaydirigubbakcemile3 buralarda bulamamıştım,nettenden sipariş versem olurmu olmazmı o micik ayaklarına bilmiyordum. siboş 17 numaranın tam olduğunu söyleyince bende netten sipariş verdim. elime geçmedi daha ama,kargoya verilmişzemuszemus

ayşecim 17 numaramı tam geliyormuş bizimkilerde 19 numara bende yeni aldım ama büyük geldi.ne bileyimya mağazadakiler 19 numara en küçüj diyince(bende pazartesi aldıklarımı eklerim.

ayşecim 17 numaramı tam geliyormuş bizimkilerde 19 numara bende yeni aldım ama büyük geldi.ne bileyimya mağazadakiler 19 numara en küçüj diyince(bende pazartesi aldıklarımı eklerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…