2011 Aralık Anneleri Göbek Show Başlıyooorrrrrr :)

maşallah bir de senin bir çocuğun var sanki ilk hamilelik gibi duruyor

teşekkürler canım :78: daha geçen haftalara kadar hamişlik öncesi donçelerimi giyebiliyordum :KK9: alt kısımdan nerredeyse kilo almadım desem yeri , koca bir göbek var işte :)) erkek bebiş hamileliğinin güzel yanı da bu sanırım :KK24:

bu da benim göbeğim. 35+4 günlüğüz ve gören herkes erkek karnı diyor ve beni sinir ediyor!!!'!Eki Görüntüle 282972

bence gayet güzelsin cnm boşver kim nederse desin:)

hiç belli deil senin göbüş cnm:KK1:

Minik oğluşum ve büyük göbiş.. 33+0 toplamda 10kg almışım... ve bu durum beni korkutuyor.. 1 ayda 4 kg almışım yaw.. çok üzüldüm.. çok şükür ki iştahım falan açılmadı.. yoksa 100kg geçerdim herhalde.. şu anki halim 88kg...

:nazar::nazar::nazar:

Eki Görüntüle 287397

maşallah size cnm bende şiştim iyice ama benim iştahımda açıldı malesef son ay:KK52::KK52: bakalım kaçla tamamlıyacam:KK53:

doğurmadan ekleyeyim artık dedim ben de göbüşümü :KK9: 36+1iz burda , yani tam 8 gün öncesi , bayram şekerim ve ben hepinizi selamlarız efenim :KK16: bu arada 15.5 kg almış halim :KK24:

gayet güzelsin cnm ve tam bir erkek annesisin bende oglumda böyleydim sadece top gibi göbek vardı ama şimdi kalça basen aldı başını gitti:KK52::KK52:

işte son halimiz bugün 33+5 teyiz

$111111.jpg $2222222222.jpg

bu da benim göbeğim. 35+4 günlüğüz ve gören herkes erkek karnı diyor ve beni sinir ediyor!!!'!Eki Görüntüle 282972

Minik oğluşum ve büyük göbiş.. 33+0 toplamda 10kg almışım... ve bu durum beni korkutuyor.. 1 ayda 4 kg almışım yaw.. çok üzüldüm.. çok şükür ki iştahım falan açılmadı.. yoksa 100kg geçerdim herhalde.. şu anki halim 88kg...

:nazar::nazar::nazar:

Eki Görüntüle 287397

doğurmadan ekleyeyim artık dedim ben de göbüşümü :KK9: 36+1iz burda , yani tam 8 gün öncesi , bayram şekerim ve ben hepinizi selamlarız efenim :KK16: bu arada 15.5 kg almış halim :KK24:

maşallah hepinize çok güzelsiniz ende koymak istiyorum ama bilgisayarın kart okuyucusunda sorun var(iyki de var aslında 90 kiloluk halim pek çekici gelmez heralde) doğurmadan yaptırsın kocişte koyalım demi ama daha bebiş fotoları paylaşacağız

tatlılığa bak , maşallah ikinize de :nazar:

maşallah hepinize çok güzelsiniz ende koymak istiyorum ama bilgisayarın kart okuyucusunda sorun var(iyki de var aslında 90 kiloluk halim pek çekici gelmez heralde) doğurmadan yaptırsın kocişte koyalım demi ama daha bebiş fotoları paylaşacağız

ben de canım , ha bugün koyayım ha yarın koyayım derken çektim cep tel. ile , sonra kendime mail attım resmi , onu laptopa kaydet ordan buraya at derken uğraştırdı bayaa :KK53: bekliyoruz doğum öncesi son göbüşleri :KK52:

maşallah cnm:KK16::KK16: cok tatlısınız sen ve bebiş:KK9::KK9:

tatlılığa bak , maşallah ikinize de :nazar:

ben de canım , ha bugün koyayım ha yarın koyayım derken çektim cep tel. ile , sonra kendime mail attım resmi , onu laptopa kaydet ordan buraya at derken uğraştırdı bayaa :KK53: bekliyoruz doğum öncesi son göbüşleri :KK52:

teşekkür ederim kızlar :)

starimu sende çok tatlı çıkmışsın canım kimse 2. hamileliğin demez taş gibi hatunsun valla:nazar::nazar:

kızlar sizde son son koyunda bakalım göbüşlerinize :KK49::KK49:

teşekkür ederim kızlar :)

starimu sende çok tatlı çıkmışsın canım kimse 2. hamileliğin demez taş gibi hatunsun valla:nazar::nazar:

kızlar sizde son son koyunda bakalım göbüşlerinize :KK49::KK49:

way canına cidden mi yahu :78: havaya girerim ben şimdi çok fena :KK9:

starimu gibi ben de doğurmadan önce son bir fotoğrafımı koyayım dedim. nasılım?? $CIMG1811.jpg bu arada burda 34+2yim.

Son düzenleme:
starimu gibi ben de doğurmadan önce son bir fotoğrafımı koyayım dedim. nasılım??Eki Görüntüle 291231 bu arada burda 34+2yim.

cnm harikasın maşallah:nazar::nazar::nazar: dur daha senın vaktın var dogurmadan 38lerde yıne bır tane koyarsın:KK1::KK1:

Buda benim 37+1 Eki Görüntüle 291234 veeeeeeee pazartesi sabah saat 7de yatışım var 8-9 arasıda doğum:KK49:

masis maşallah cnm ve hayırlı olsun sende kavuşacaksın demek bebişine dogum yapınca bılgılerını paylaşırsın inş şimdiden hayırlı olsun rabbim saglıkla sıhhatle kavuşmayı nasip etsin

masis maşallah cnm ve hayırlı olsun sende kavuşacaksın demek bebişine dogum yapınca bılgılerını paylaşırsın inş şimdiden hayırlı olsun rabbim saglıkla sıhhatle kavuşmayı nasip etsin

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
inşallahhhhhhh.... çarşamba sabah yada öğlende taburcu olurum gibi geliyo

X