2011 Aralık Anneleri Göbek Show Başlıyooorrrrrr :)

dogumdan 2 gun oncekı halım hıcbırseyden habersız :))

$bnmö.jpg $bnmö.jpg

ben buraya resim koyamiyorum ama cevremde benim gobisi gorenler hem cok buyuk hemde cok asagida oldugunu soyluyo;en son doktor kontrolumde bile kadin bana buyuk bir karnin var ve asagida demisti.bolbol resim cektim ilerde bakar bakar nasil tasimisim ben bunu ya masallah derim kendime heralde :)

kızlar hepinize maşallah nazar değmesin.sokakda da çok görüyodum burdada denk geldim .ben 3 aylık hamileyim daha karnım öle belli olmamasına rağmen hiç bir kıyafetimi giyemiyorum ama bakıyorum 9 aylıklar bile kot giyoyo şimdiden kıyafet almak istemedim zaten kıyafetlerin çoğuda karnı büyük olanlar için ne giyeceğimi bilemiyorum hep tayt giyiyorum o bile lastiği sıkıo rahatsız ediyo beni.siz tecrübelilere sorayım dedim napıyım diye :KK49:

kızlar hepinize maşallah nazar değmesin.sokakda da çok görüyodum burdada denk geldim .ben 3 aylık hamileyim daha karnım öle belli olmamasına rağmen hiç bir kıyafetimi giyemiyorum ama bakıyorum 9 aylıklar bile kot giyoyo şimdiden kıyafet almak istemedim zaten kıyafetlerin çoğuda karnı büyük olanlar için ne giyeceğimi bilemiyorum hep tayt giyiyorum o bile lastiği sıkıo rahatsız ediyo beni.siz tecrübelilere sorayım dedim napıyım diye :KK49:

cnm ben o dönemlerimde bir beden buyuk kot almıştım kendime birde beli lastikli pantolonlar oluyor ondan almıştım bir kaç ay o şekilde idare ettim 6.aydan sonra zaten mecburen hamile pantolonu gıymeye başlıyorsun

$Fotoğraf0091.jpg $Fotoğraf0093.jpg

bu da oğluşumla bizzzzz 37. haftaya girmişken ki halimiz... zaten dev gibi olan ben ,daha da devleştim oğlumla:nazar::nazar::nazar:

Eki Görüntüle 296421 Eki Görüntüle 296422

bu da oğluşumla bizzzzz 37. haftaya girmişken ki halimiz... zaten dev gibi olan ben ,daha da devleştim oğlumla:nazar::nazar::nazar:

ay canım iyisin valla :KK66: maşallah...kaç kilo almısdın bu arada?ben 15 i buldum :) napalım bi kaç hafta sonra elimize alırız inşallah sağ salim .benim merak ettiğim doğumdan sonra böyle şiş kalmıyor de mi göbeklerimiz.hani insani boyutlara dönüyoruzdur inşallah:) valla acayip moral olurdu kızlar ya....

ay canım iyisin valla :KK66: maşallah...kaç kilo almısdın bu arada?ben 15 i buldum :) napalım bi kaç hafta sonra elimize alırız inşallah sağ salim .benim merak ettiğim doğumdan sonra böyle şiş kalmıyor de mi göbeklerimiz.hani insani boyutlara dönüyoruzdur inşallah:) valla acayip moral olurdu kızlar ya....

cok kibarsın canımm teşekkür ederim :KK34: bugune dek 6kg. aldım.. anlıyacagın zaten şişmandım iyice şişmanladım :KK52::KK52::KK52: inşallahh bebişlerimiz sağlıklı doğsunda artık sonra kilolara bakıcaz ...valla benim 2. bebeğim. kızımdna sonra verdim hızla.. ama sonra triotlerim patlak verdi 6 yıldır bi zayıfım bi şişman ... anlıyacagın norma haline döneceksin yine hemde kısa zamanda.. bol bol emzirmek ve koşuşturmaca yeterli oluyor güzel annecik :KK34::KK16: maşallahhh bize & bebişlerimizeee:nazar::nazar::nazar:

canım maşallah tam rus hamileler gibisin, yanlış anlaşılmasın ben onların hamile hallerine bayılıyorum da arkadan bakınca belli bile olmuyor önden bakınca kocaman muntazam bir yuvarlak seninki de tam öyle olmuş, maşallah çok beğendim göbişini, inşallah hepiniz sorunsuz kolay doğumlar geçirirsiniz.

X