2011 Ekim Anneleri

Maşallah cicilerinize aldıklarını koyda gözümüz gönlümüz şenlensin :) Ne güzel imrendim sana maşallah canım, bende şu ağlama nöbetlerim ve biraz ferahlık e tabi sağlık için tesbih çekmeye karar verdim canım sen ne çekiyosun Leyna? Eminim çok iyi geliyordur.. Salavat çekeyim dedim ben hergün. Yoksa özel bişimi çekiyosun banada yazında bende ona göre çekeyim maneviyatımız kuvvetli olunca ruhumuzda daralmaz :)
aldıklarımın fotoğrafını çekecektim ama annem hiç birini bana vermedi kendi evine götürdü yıkayacakmış bebek deterjanı almış bana hediye gelenleri yani kullanacaklarımıda götürecekmişim hatta benim annem yıkama meraklısı eve ne gelse hooop makineye:KK1:inşallah bir gün onlara gittiğimde getiririm fotoğraflarını size...
canım üç aylar için arkadaşım birer tane tesbih kağıdı dağıttı çekmemiz gereken tesbihler;ALLAH,TEVHİD,SALAVAT,İHLAS,TÖVBE,YASİN bunlardan günde kaç tane çekersen sütununa yazıyorsun 3 ayların sonunda toplanıp kuran hatmiyle dualanacak istersen sen de dahil olabilirsin manevi olarak çok rahatlıyorum...
slm kızlar nasılsınız babam için bugün hastanedeydik mr vs yapıldı sonuçları bekliyoruz artık 1 haftaya kadar çıkacak inşallah bakalım bu 1 hafta nasıl geçecek??? bugün çok fark etttimki artık ben eski ben değilim bundan 5 ay öncede vardı bu koşturma ama anlamıyordum bişey yorulmuyordum bile bugün çok bişey yapmamama rağmen öldüm yorgunluktan stresten gecede uyuyamamıştım zaten farketmemişim ama ağırlaşmaya başlamışım....
neyse bilgisayarım servise gidiyor umarım en kısa zamanda geri gelir kendinize ve kuzularıma iyi bakın bu süre zarfında hepinizi öpüyorum allaha emanet olun :KK16::KK16::KK16:

canım inşallah iyi sonuçlarla tertemiz çıkar baban allah bütün hastaların şifa bekleyenlerin yardımcısı olsun...
:93:
günaydın herkese iyi bir gün diliyorum:KK71:

Son düzenleme:
Herkese günnaaydıınn muccks :21:
Güne güzel başladım. işe erken bile gelebildim :) erken derken, 5 dk önce :) taşındığımızdan beri düzen tutturamamıştım, hep 10 dk gecikiyordum ama bu sefer erkenciyim :KK19:

''Günaydın''demeye yüzüm yok gece baykuş gibi evin içinde gezindim durdum,şimdi gözlerimi açamıyorum.

Günaydıııın... Nasılsınız cici anneler???

Duyguuu cicilerine bayıldım. Ama en çok dolabına bayıldım. Ya bize dedesi ya da teyzesi beşik alacak. (Bizde adettir) Henüz kendi evime taşınmaya en az 1,5 sene olduğundan oda almayı düşünmüyorum. Beşikle idare edeyim diyorum ama bebikimin eşyalarını nereye koyacağım onu düşünüyorum.:44: Neyse sağlıkla doğsunda kendi dolabımdan biraz yer açayım bari dimi.

Tuğbaa banyo macerana çok güldüm yaa.

Sybelll Nihatın elendiğini senden duydum, çooook sevindim. Yaşa sen emi.

yarın eşimin çalıştıgı firma piknik düzenlemiş:KK64: bende bi sevindim bi sevindim çokta istiyordum değişiklik olur diye konuşuyorum
eşimde şaşkın şaşkın bana bakıyo tabi ben pembe bulutların üzerine yayılmış anlatıyorum onu yaparız bunu yaparız:92:
eşimiz sözleriyle o pembe bulutlardan aşagı öyle hızlı düştüm kii agzım burnum yamulduu:KK53:
hayatım sadece çalışanlar gidebilirr mecburiymişşş nasıl kıl oldum heeee 1 haftadır pikniklerde yapılan bişeyi canım istiyodu
şok oldum yerken beni düşünde yiyeme dedimmm pikniğe gitmek istiyorummm:84::84::84::84::84::84::84:inşallah aç kalırrr:63::63::63:

uyuyamadınmıı :KK70::KK70::KK70:bende uyuyamadım 5 te dikildim ayaga oglan açlıktan içimde kıpır kıpır:KK9:

Sabaha karşı uyumuşum işede geç kaldım:KK57:

yarın eşimin çalıştıgı firma piknik düzenlemiş:KK64: bende bi sevindim bi sevindim çokta istiyordum değişiklik olur diye konuşuyorum
eşimde şaşkın şaşkın bana bakıyo tabi ben pembe bulutların üzerine yayılmış anlatıyorum onu yaparız bunu yaparız:92:
eşimiz sözleriyle o pembe bulutlardan aşagı öyle hızlı düştüm kii agzım burnum yamulduu:KK53:
hayatım sadece çalışanlar gidebilirr mecburiymişşş nasıl kıl oldum heeee 1 haftadır pikniklerde yapılan bişeyi canım istiyodu
şok oldum yerken beni düşünde yiyeme dedimmm pikniğe gitmek istiyorummm:84::84::84::84::84::84::84:inşallah aç kalırrr:63::63::63:

ama bu haksızlık:95:

Sabaha karşı uyumuşum işede geç kaldım:KK57:

ama bu haksızlık:95:

uyku sorunu son aylarda olur diyordum ama çok erken başladı yaa uyumak için resmen Allaha yalvarıyorum 2- 3 gibi dalsamda bölük pörçük süt yogurt hiç biri uykumu getirmiyoo hani getirse inegin memişinden hortum dayıyacam ammaaaaaaaa yokk:KK35::KK35::KK35::KK35:

yaa gitme diyemezssin bende geleyim diyemezsin valla balkonum olsa ona koklatmazdım ama madurum madurum da madurummm:21::21::21::21::21::21:

X