2011 Ekim Anneleri

ya hıc sorma bıde bana gobegın nıye oyle demıyomu sinir oluyorum..mıllet hamılemısın sen dıye soruyor ınanmıyor hamıle olduguma kı gobegım cıdden yok denecek kadar kucuk..benım kocam alıstı fit karıya yıllarca sımdı ınanamıyor..hayır sımdıden boyle yapıyor yarın obur gun ne yapacam bılmıyorum..ben cokmu rahatım boyle ustumde hamılelıkle cıkmaktan ..carsafa gırıcem boyle gıderse kapkara yanacam cayır cayır bu adam yuzunden ..

Geçmiş okudum geldim şeyma geçmiş olsun Allah korumuş ya nasıl korkmuşsundur kim bilir :96:

End. Odan çok tatlı bayıldım tam bir prenses odası olmuş gerçekten, halıfleks alma emekleme zamanında yürüteç alırsın canım.. Yatırcağın zaman sağa sola oynasın diye dönmeye başladığı zamanlarda temiz bir şarşaf serersin yayılır :)

Canom eşine söyle sanada o canının çektiği şeyden getirsin kuzum :)

Eda oğluşunu yesinler gazetede okurmuş bilge çozuk olacak belli, göbüşte tam bkıvamına gelmiş artık, yüzündende kilo almışsın sankim biras :)

Leyna bende salavat çekicem sana sayısını söylerim canım sağol :)

Böyle bölük pörçük iş arasında çok zor oluyor topiği takip etmek hele bu ara ne işim bitiyor ne sizinle sohpet edebiliyorum...

off kaç gündür tuvalete çıkamıyommmkarın agrısından kıvranıyorum
bugunde kaynanam geliyor ben tvnin sesini açıyorum istenmeyen sesler duyulmasın diye
kadıncagız tv yi kapatıyo beni dinliyo kötü yakalandık bu seferr

afferin benim bilgiç şirinime. okusun okusun. ağaç yaşken eğilir.
lakiiinnnn o göbekte o bilgisayarın ne işi var canım yapma böyle şeyler. çok zararlı.

okuyorum ben deniz teyzeeee ama uzaktan göremiyorum yakınlaştırıyo annemde bilgisayarı
nası çocuun üstüne attım ama tüh bana yok yok yakın temas yok resim içindi o kare

a şeyma evlilik yıldönümün kutlu olsun benimde ekimde 2.evlilik yıldönümüz belki bebeğin doğumu o güne denk gelir

selam arkadaşlar. Toplantıdan geldim ama pek iyi sayılmam. Toplantıda birden başım döndü, elim ayağım halsizleşti nerdeyse bayılıyodum. yanımda hamile bi arkadaş vardı. aldı çıkardı beni dışarı. veli görüşme odasında uzandım tuzlu bi ayran içtim düzeldim biraz ama hala çok halsizim
dün gece de namazda oldum öyle. ayrıca başımın yan kısımları da zonkluyo, ağırıyo.
içinizde bu durumda olan var mı? normal mi bu

canoooomm bize gel yawwruum ,benim ev bahçelii,kurarız mangalıı....ohhh çok severim tam bi et manyağıyım

çok geçmiş olsun canım bana 2 kere oldu geceleri yakalıyor beni yanında kolonya falan taşı bol bol su iç inşallah bir daha tekrarlamaz dicem ama havalar sıcak oldugu için sık sık olacak galibaa

filizim çok geçmiş olsun vucudumuzun denge merkezi değiltiği için dengemizi kaybedebiliyomuşuz bu dönemlerde dikkatli olun diye bilgilendirme msjında gelmişti geçen hoş senin başın dönmüş sanırım sıcak ve yorgunlukta etken olmuştur endişelenme ama doktorunada söyle muhakkak haftasonu kahvaltı hazırlarken benimde gözüm karadı ve sanki o an 300 kilo oldum uzanınca geçti... tekrar geçmiş olsun çok...

Aynı dertten çok fena muzdariptim artık ağlamak istiyordum bir şeyde bulamıyorum hamileliklerde kadın kıyafeti gibi hele ki tesettürlü arıyosan tam kadın tipleri.. En sonunda pazar günü bir sürü şey aldım ama hiç birisi hamilelik değil hamilelikten sonrada daraltılıp giyebileceğim kıyafetler, kap pardesü filan kullanmıyorum ben, gömlek pantolon ve dolama takıyorum buna rağmen su kesiliyorum,sadece sandalet ihtiyacım kaldı onu almam lazı okadar...
bu arada 4 tane pantolon aldım, 2 üst, 2 tane daha üst alsam tamam olucak yazı geçirtir bana... Sonra terziye verip daraltıcam günlük olarakta kullanıcam :)

sevdakes:

hadi insallah ayni günde kizlarimizzz kavusuruz:))) isim buldunuzmu ??[/QUOTE]

Yok canım henüz düşünmedik araştırıyorum ufak ıfak kızlardanda kopy çekicem :)

günaydın kızlar geçmişi okucam daha bugünde aşı olucam:2:acayip tırsıyorum ya

canım günaydın, aşının ilk dozumu yoksa 2.mi, tetanoz aşısı değilmi? korkma.. ben hafta sonu dr gittim oğlumuz çok şükür iyi, sağlıklı, yatıyodu, 600 gr olmuş, 28 cm boy olmuş, eli yüzü burnu ufak dedi, minyon yüzlü bi çoçuk dedi, dedim annesine babasına çekmiş, sen ne yapıyosun, bebiş nasıl ?

selam kızlar nasılsınız
Eda'nın ve Duygunun göbüşlerine maşallahh
benimki 2 gündür küçüldü sanki,kocaman göbüşü okadar çok seviyorumki
diğerlerinde çok büyümemişti
benim kızım çok hıçkırıyor neden aceba

birde geçenlerde gazetenin birinde bir röpartaj okumuştum
doğum sonrası lohusalık sendromuna yakalanmamak,kilolu bebek ve erken doğum riskini azaltmak için hamileleikte omeğa3 kullanılmalı kesinlikle diyor doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…