2011 Ekim Anneleri

Kızlar, 40'ından sonra kanaması devam eden varmı? Yada adet olan? Benim bugün belim ve kasıklarım ağrıyor...

cnm benim hala devam ediyor ama akıntı içinde çok az oluyo drum bu bi süre daha devam eder dedi ama benim durumum başka doğumdan sonra rahimim ters dönmüş

Kızlar, 40'ından sonra kanaması devam eden varmı? Yada adet olan? Benim bugün belim ve kasıklarım ağrıyor...
ben varim canim 35 gun kanamam olmustu bugun oglum 46 gunluk ve bugun hasta oldum 11 gun surdu arasi bende sasirdim gorunce
evet bagdas kurarak hemde anne karnindada boyle duruyor dedi hatta bebegi alip ikiye katlamisti vucutlari resmen lastik gibi esimle cok gulmustuk ve agzimiz acik kaldi napiyor bu diye:26:

sagol canim senin kizinda cok tatli kizini istemeye gelicez kabul edersen bizde talibiz,yurtdisina verirsen tabi

yaaaa ben bulamamıştım bu tülüerden 4 tane babaanne işi adım keşke onu önceden görseymişim gıcık nida bizim yok çabuk sende çıkar

hayııııııııııııırrrrrrrben malatyadan istanbula geldim zatenn..hgasretliği iyi bilirim ,büyük konuşpmuyum veremem kızımı uzaklaraaasen duygunun kızını all,yada elifinn
yaaaa ben bulamamıştım bu tülüerden 4 tane babaanne işi adım keşke onu önceden görseymişim gıcık nida bizim yok çabuk sende çıkar

aaa olurmu öyle şeyyy..ben aldığım gün çiçik kabı diye paylaştım ,hatta içine şeftali koymuştuuumm..sen görmemişin..zaten rengine gıcık oldum takmıyorum ,

bu arada bence emzirme atletleri kış içn daha ideal ,sırtım falan açılmıyo ,südyeni yakasını esnetebileceğim atletlerle giyiniyorum ,üstten emziriyim diyee.

ooo hatuna bak kendi kızına kıyamıyor diye 2 dakikada sattı bizim yavruları

EDAAAAAAAAAAAAAA
sana ne kadar teşekkür etsem azdır,gazilacı inşallah işe yaradı
sallamaktan kurtuldukkkkkkk
buğünün pazar olduğunu unutup seni telefonla aradım teşekkür etmek için,kusura bakma canımmmm

canım benim inan tek değilsin,benim sütüm 15. gün kesildi tekrar geldi şükürler olsun
senin kızın 3 öğünde yapıp yedirdiğin mamayı benimki tek seferde hüpletiyor ,bazen hiç emzirmeden mama veriyorum süt biriksin diye:)
bende yaşadım senin yaşadıklarını ağla ağla öldüm,1 arkadaşım geldi panikatakmış doktoru ilacabaşlaması gerektiğini söylemiş 4 gün emzire bilmiş ve gayet rahattı
valla ben ağladıkça sütüm gelmez dedim şimdi oluruna bıraktım şükür herşey yoluna giriyor
sürekli sütü düşünme yettiği kadar kalanına mama vereceğim de rahat olllll

kızım abuu dedi
ama doğrusunun aguu olduğunu söyledim ona şimdi bekliyorum bakalım beni dinleyip doğrusunu söyleyecekmi

bi gittim geldim ki nida kızını kurtarmak için bizi atıvermiş ortaya (gerçi kara kafa leğenin içinde pek bi hoş bakıyodu )
kızım abuu dedi
ama doğrusunun aguu olduğunu söyledim ona şimdi bekliyorum bakalım beni dinleyip doğrusunu söyleyecekmi
Gözün aydınnn
benim kızımda annesinin adını söylüyo ama sadece gu diyo yakında başına duy ekliycek kısmetse

hadi inşallah
ya bide bazen ayyy diyo bitiyorum valla bi konussalar şöyle bıcır bıcır

benim kızımda annesinin adını söylüyo ama sadece gu diyo yakında başına duy ekliycek kısmetse
kızımda ınga agu bugu derken arada sannki anne der gibi sesler çıkarıyo eşimde sanki gerçekmiş gibi anne deme kızım baba de diyo ama bilmedn çıksada ağzından gururumu okşuyo acaip gerçeğini duymayı sabırsızlıkla bekliyorum

işte teyzeleri biraz geç oldu ama bu da benim siraç'ım
Eki Görüntüle 291327
maaşaallah ana oğul ikinizede.

sizede 41 kere maaşaallah edacığımçok şekersiniz.
işte benim oğluummmm, karşınızda Yusuf Kerem...
Eki Görüntüle 291343
oyyy şekilden şekile girmiş yusufcuk maaşallah
hanzade bende oldu canım lekelenme şeklinde oldu ardındanda adet oldum.

canım benim oğlanda aynı hem emmek istiyor hemde kızarıp morarıyor gazdan oluyor gazını çıkartıp emmeye devam ediyoruz.

ben hep şebeke suyuyla yıkadım damadını.

ben müsaitim bana gel hamarat hatun.

canım benimki 20 gündür falan ben ses verdikçe gülüyo.

kızım abuu dedi
der annesi agu da der.ben oğlumla agu dilinden konuşuyorum son günlerde karşılıklı agulaşıyoruz anlıcağın.

cnm benim hala devam ediyor ama akıntı içinde çok az oluyo drum bu bi süre daha devam eder dedi ama benim durumum başka doğumdan sonra rahimim ters dönmüş

Kızlar benimde 40 gün bitti az leke şeklinde devam ediyodu sanki biraz arttı kanamaya döndü gene belim ve kasıklarımda hafif ağrıyınca adet oldum diye düşündüm inşallah olmuşumdur :)

Aheste Eda Gülşah yerim ben o minnoşları maşallah suphanallah :)

Bende akşam eişm gelince kızı sattım ona hemen eve giriştim çamaşır katladım mutfağı toparladım yemek yaptım bir çok iş yaptım. Yarında toz alıp silip süpürdümmü tamamdır inş misafir filan gelmez bu ara bi kaç gündür rahatım. Bu arada kızım hala kaka yapmadı yaa... Neyse mızır mızır ediyo çıkım bari emzirim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…