2011 Ekim Anneleri

teşekkürler canımm..bu arada al şu fitili rahatla canımyaaa..kocaman olup fitille kakasını yappan insan yok çok şükür ,alışmaz 1-2 kereden ..sende rahatla eşinde rahatlasın ,hem okadar çabuk yapıyoki koyduğun fitil bile çıkıyo,yani benimki öyle oldu..

yaa kcanım ne cerrahisi ,ben internette okudum okadar bi çocuğun poposunu açamaya çalışmışlar çubuklar sokmuşlar meğersem hiç bişeyi yokmuş bebeğin ,bi fitil denemek varken ne diye hemen cerraha koşuyosunuz ,bu daha az külfetli ,fitillede yapmazsa ozaman götürün ...bu arada yanlış anlaşılmasın ,eğer kendim memnun kalmasam önermezdim ..yinede siz bilirsiniz tabi..

zeamett kızının yanaklarını ısırasım geldiiii..maşşallahh...

blackesfaa yerim oğluşünun yemenisiniii...sende oğlunda çok hoşsunuz canım ..maşşallahh...

canım fitili almamamın sebebı su;ben fıtıl atıcam yapıcak..ee 3 5 saat sonra kendı yapabılecek mı..bence hayır ee o zaman gene mı fıtıl atacamm..hadı attım sonra gececek mı?yanı bu kısır döngü gibi..gecıcı cozumlerr..anlık rahatlıcak ya sonrası benı o dusunduruyor..1 gundur yapmadı kızım..ve yemın edıyorum ıkınmaktan bıtap dustu sabahtan berı uyuyo emmeye bıle uyanmıyor takı sancısı geldıgınde mosmor uyanıyor ıkınmaktan ıkınıyor ıkınıyor sancı gıdınce uyuya kalıyor ..esım aradı bıraz once yaptımı kakasını dıye..dedım yok..asıda gelmemıs persembeye kaldı kızımın asısı..öffffffföfff..

ya kızlar bıde bısey sorucamm..

sabah sut sagmıstım kızımı emzırdıkten sonra bırazz.dolabın alt tarafına koymustum.onuda cıkarıp kaynayan suyun ıcınde ısıttım. uykusunun ıcınde emmeye uyanmayınca verdım bıberonu ..yarısını ıctı ama yarısı kaldı..kıyamıyorum dökmeye 50 cc kadar var nasıl saklarım..tekrar dolaba koysam olurmu????

cnm çok kalın giydiriyosun sanırım çok kalın giydirme ama battaniyesine sar bence burnunu açık tut eeczaneye sor biz damla ve otri bebenin aspiratörünü kullanıyoruz çok rahatladık

cnm belki yediklerindendir belkide üşütmüşsündür

leyna üzülme cnm bende günde 5 kez 75 cc veriyorum sütün ilacı uyku ve su birde ne yemekten zevk alıyosan onu ye cnm kafana takma stresde çok etkiliyo ayrıcA her ağladığında acıkma ağlaması olmayabilir birde göğsün yaraysa mutlaka iyileştir belki ilgisi yok ama benim yarayken sütüm azdı herşeyi denedim sadece terramicyn krem fayda etti
kızlar sizlere dr mu dedi mama verin diye nasıl başladınız ki ben sadece emziriyorum nerden anlıyorsunuz sütünüzün yetmediğini???

cnm eğer emiyo ve emdikten sonra avaz avaz ağlıyosa sütün yetmiyodur

aynen cnm bende çok faydasını gördüm elma yağınıda özellikle banyodan sonra kullanıyorum çok iyi geliyo

cnm ben dr brown kullanıyorum çok memnunum

ayyy kuzum çok tatlı olmuşsun sen sanırım kaka yapmakonusunda annen seni çok zorluyo annesi bırak 2-3 günde yapsın zorlama kızımızı

hayııırr...kız yemeği bile 2 defa ısıtınca tekrar dolaba koymuyorum beeenn ..süt buu ,bozulurr..atma ,kendin iç bişey olmazz...

Nidaaa maşallaah kızına çok tatlıııııı prenses yerim onu ben

saol canıımm:)) geldimi kız südyenlerr?? takıp resmini eklemeyi unutmaaa

aman canım allah korumuş yaaa
oy maşallahhhh tülbentli resime bayıldımm
buda kızımın sol halleri daha şimdiden babasıya çok iyi anlaşıyo gazı olduğu zaman bi tek onun kucağında uyuyoişimede gelmiyo değil hani
maşallahhhhhh
dün sabah ve bu sabah içirdim ve bugun buyuk bir gürültüyle ve mis kokusuyla içinde sakladıgı cevheri oglum bizimle paylaştı teyzesiyle dötünü yıkarken nefeslerimizi tuttuk

köfte dudaklardan öpüyorum

şimdi kendim için dahileye gidiyorum,ya böbrekte yada safra kesesinde sorunvar galiba,bana dua edin lütfen şimdi birde bu çıkmasın

geçmiş olsun canım inşallah kötü birşey çıkmazz

kendi sütünümü içsin bana içilmez süt gider dendi

ne alaka beeee???yani benim o derece artmadığından hiç içmedim ama ,içiledebilir ,yada eşi içsinn ..ayy neyse bi çiçeğin dibine dök iyisimi yaaa...

Son düzenleme:
ne alaka beeee???yani benim o derece artmadığından hiç içmedim ama ,içiledebilir ,yada annesi içsinn ..ayy neyse bi çiçeğin dibine dök iyisimi yaaa...

kız herkes birşey söylüyor hangisi dogru hngisi yanlış ben bilemem 3 numaralı yegenim dogdugu zaman yengem emziriyordu dedim bir bardakta bana sagıver oda bana anne sütü bebek dışında kimseye içirilmez falan demişti ondan şettim

Benim kizim gayet uyanikti test esnasinda. Dr sadece emzirir gibi tut kucaginda dedi. Sesleri dinlerken de gözlerini acip pür dikkat kesildi kizim

Ah kuzum benim masaAllah Elvin´e Nida Angelina Jolie´ye rakip bu kiz

Dün Uzman Tv´de rastlamistim, kalan sütü 2 saat icerisinde oda sicakliginda tekrar isitmadan verebilirsiniz diyordu...

kendi sütünümü içsin bana içilmez süt gider dendi

Ben icmedim de tadina bakmistim bir damla :26:

nidacım maşallah elvine ohh ne güzel ezmelere çıkmışsınız ana kız . ben şööyle rahat bi gezemedim ya. dün görümcemin doğum günüydü akşam evde yemek falan yaptık yedik sonrda pasta yemeye gidelim dedik ama bugün sınavı vardı.bizde bu akşam çıkıcaz ama bakalım nasıl olacak bebikle...

ne alaka beeee???yani benim o derece artmadığından hiç içmedim ama ,içiledebilir ,yada eşi içsinn ..ayy neyse bi çiçeğin dibine dök iyisimi yaaa...

kendım mı ıcıyım..yok en ıyısımı döküyüm ben ..kökü bende nasılsa .. su zeytınyagınıda deneyım gayrı sonumuz Allaha tevekkul...

gerçekten mi yaaa. acaba devlet hastanesinde diye mi öyle yapıolar yaaa. özelde uyumayı şart koşmazlar mı ki.dur bi daha arayıp sorucam.

maşallah kızına çok tatlı ne güzel gezmişsiniz ben de çok sıkıldım evde ama cesaret edemiyorum pek çıkmaya.

buarada kızlar bi soru sormuştıum ama cvp yok mu herkes rahat rahat çıkarttırıyuo mu bebişinin gazını sırtından bizden başkaa?

canom pekı sen bole kakasını o yada bu sekılde yaptırınca daha sonra kendısı yapmaya devam edıyormu..yoksa yınemı yapmıyor bı muddet daha..

sordum yaaa evet derin uykuda olması lazım dediler... napıcam yaaa... sabah 7 den beri hiç uyumadı çocuk normal insan gibi oldu yaaa... şimdi 5-6 gibi uyur artık sabaha kadar sadece emmek için uyanır sonra sabah 5-6 dan sonraa bi daha uyumaz... bu düzeni tersine nasıl döndürebilirim yaaa... gece sabaha kadar uyutmamam lazım gündüz derin uykuda olması için ..iyide nasıl olcak buuu

Canim benimki de zor cikartiyor artik agzindan, genelde hatta kusarak cikartiyor su siralar. Ben cikartamazsam yan yatiriyorum uykuya.

Cok ilginc ya. Hic böyle bir sey demediler bize uyanikken yaptilar. Sadece sicramamasi icinse benimki sicramadi zaten. Acaba bizimkinin aleti mi farkliydi ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…