2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kız gizoş hoşgeldin özlettin kendiniii

tezcel mete ismi de çok güzel hayırlı evlat olsun adıyla yaşasıın :nazar::nazar::nazar::nazar:

bende sizi özledimmm çokkk canımcımmmmm :))

gizoşcum aldığımız şeylerin çoğu aynıı güle güle kullan hepsini senin tavsiyen üzerine haftasonu senın anakucağından bakıcazzz muhtemelen bulursam onu alıcaam

ben bayıldımm hayatım ya kurduk kırılmicanı bilsem oturup sallanıcam haha:KK9:

mağazalarda bulamadım ben teşhirdeydi her baktığım yerde kalmamıştı hepsiburada yada gitti gidiyora bak karar verirsen ben ikisinden birinden aldım şimdi hatırlayamıyorum :)

Gizemcim harika bi liste olmuş seninkileri görünce ben hiçbirşey almamışım dedim kendi kendime :):) güle güle kullansın güzel kızın :)

sizede yardımcı olsun listemiz teyzoşlarımız o zamannn :)
teşekkür ederiz hepimizin bebeği sağlıkla kullansın inşallah cicilerini :))

anneler merhaba ben aslında şubat annesıyım ınsallh...brsey soracagmda szlere...17 haftalık hamıleym...az evvel mutfak dolabınbı n kapagını actım borcam kaymıs karnıma dustu..göğsumun hemen altına yuvarlaklasan ılk yere dustu acıdı canım....bırsey olur mu neolur soleyın bana ates dustu ıcıme

geçmiş olsun canımm belki bebek korkmuştur irkilmiştir ama bişey olmamıştır canım korkmaaa
amniyon sıvısı onu koruyoor darbelere karşıı kanama falan olmadıysa sorun yok canım yinede çok endişeliyseen dokotrunada danışabilrisn yüreğini ferah tut hiç hareket hissediyormusun peki

bilgilerini yazan arkadaşları ekledim.hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inşallah.

LİSTEYE EKLENMEK İSTEYEN ANNE ADAYLARIMIZ İLK SAYFADAKİ LİSTEMİZE GÖRE BİLGİLERİNİ YAZSINLAR ...EKSİK BİLGİLERİ OLANLARDA BİLGİLERİNİ YAZARSA EKLERİM .

cnm bende aralık annesiyim galiba muhtemel doğum tarihi 31 aralık 2013 biraz gecikirse ocağı da bulabilr hayırlısı bakalım. erkek bebeğimiz olcak inşallah manisada oturuyoruz. benide listeye ekler misin?

geçmiş olsun canımm belki bebek korkmuştur irkilmiştir ama bişey olmamıştır canım korkmaaa
amniyon sıvısı onu koruyoor darbelere karşıı kanama falan olmadıysa sorun yok canım yinede çok endişeliyseen dokotrunada danışabilrisn yüreğini ferah tut hiç hareket hissediyormusun peki

öncelıklecevbn ıcn sağol...kanamam olmadı...yok daa hssetmıyorum..ama karnımın dıs yuzeyı ınce ınce sızlıyo

ayy cnm beni,m yaa....bu arada sen mehmet atamanamı gidyordun cnm...zehra teyzeyede okuncanmıı

ayy ii gnlerde giysin ama ben ayakkbaya hasta oldumm..kırmızı hastasızyım ztnn

yok canım Resul Patana gidiyorum =) zehra teyzeyede okundum zaten bu hamileliğimde 5 kere

öncelıklecevbn ıcn sağol...kanamam olmadı...yok daa hssetmıyorum..ama karnımın dıs yuzeyı ınce ınce sızlıyo

ay cnm bir şey olmaz sen içini ferh tut..içerdeki sıvı seni her dabeden koruyor..allh korusun...öle yerlere uznma ..ayak ucuna kalkma..boyunn yetmedi yere sandalye al öle eriş..karnn acımasıda normldr cnmm etinacımıştr..birde bebk gerildyse bi anlık ondnan da olur kuzum

yok canım Resul Patana gidiyorum =) zehra teyzeyede okundum zaten bu hamileliğimde 5 kere

ay bende geçen okundum..baya muhppet ettkk...

benide 6. okudu..7 okucak son giitiğimde de 8 okurken bebğin ilk eşyasını ve benim ilk giycem eşyayı götrcekmişim onlarıda okuckmışş..doğumm koly zamanlı olsun sağlıklı olsun diye

çok çok geçmiş olsun canım, şimdiye kadar bir ilerleme olmaması bizi en çok sevindiren şey olmalı :) içini rahat tut, beyinde su olması en kolay çözülecek problemlerden biri ki zaten takipteymişsin.

tesekkur ederım canım benım.
23 haftamda bu teshıs konuldu suan 24+3 haftalığım.
insallah ılerlemez haftaya kontrolum var
yazın benı çok rahatlattı tekrar tesekkur ederım

geçmiş olsun cnm :26:
bende de var malesf ama çok şükür arada yoklasada hemen geçiyor ilerlemeden ilaca gerek kalmadan
ben de sirke içemem ama iyice gargara yaparsanda işe yarıyor sirke
ben bide ada çayıyla gargara yapıyorum anlar anlamaz dene istersen inşallah hemen geçer ilerlemez :KK34:

evet bak gargara hiç aklıma gelmemişti
yatmadan vermnidon naldım ballı limon da yedim ya daha iyiyim şimdi ama soğuk içeceklerden cereyandan uzak duruyorum
korumaya aldım kendimi=))
KıZlar kanamam var korkuyorum taksideyim annemdeydim eve geçiyorum dua edin ne olur :KK43:
ayy kuzum mseni ve peri kızını duydum da girdim kk ya!!!
nasılsınız şimdi devamı okumadım geçmişten başladım
rabbim tez zammanda eski sağlığpğınıza kovuştursun sizi.
öyle üzüldüm ki içime oturdu yemin ederim....

kızlar ben çok üşüyorum neden acaba yaaa..ahavca bi anda soğudfu diyemi böle kızşın bile böle üşümezdim heee...
üstme hırkamı ayama çorap patik giydim :))

bilgilerini yazan arkadaşları ekledim.hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inşallah.

LİSTEYE EKLENMEK İSTEYEN ANNE ADAYLARIMIZ İLK SAYFADAKİ LİSTEMİZE GÖRE BİLGİLERİNİ YAZSINLAR ...EKSİK BİLGİLERİ OLANLARDA BİLGİLERİNİ YAZARSA EKLERİM .

yaş: 28 ilk: hamilelik şehir: izmir son adet tarihim: 5 mart beklenen doğum:11.12.2013 cinsiyet: erkek benide eklersen sevinirim :)

Son düzenleme:
Merhaba kızlar, hmillik ilerledikçe daha huysuz ve tahammulsuz mu oluyorum ne.. Böyle alıp başmı kaçasım var hersey batıyor bana

aynı ben aynı ben
eşim ufacık birşey söylese onu evirip çevirip tersimden anlayıp ağlıyorum
bugün dedi ki "akşam dayımlara gitcez"
.bende "haberim yok annenlere gidecektik hani" dedim
"yok annemlerden dayımlara geçcez "dedi.
"bilmiyordum önceden söyleseydin "dedim
"tamam işte şimdi öğrendin "dedi
başladım ağalamaya=)))
niye ters cevap veriyorsun diye ahahahha=)

koptuk ya iyice
hormonlar mahvetti kızlar bu ne benim halimm=))
günaydın güzel annelerrrrr

bızde de eşim cok hasta dun salonda yattı bende oğullarımla uyudum koca yatakta

şimdi anneme inip kekin tarifini alıyorum biliyorum ama eksik bişey yazmayayım tam alayım tarifi
sonra çıkıp kahvaltı hazırlayacağım :KK3:
ya deniz hakikaten ya dün bahsettin unuttum ben
nasıl oldu şimdi
kesin ilaç kullanmamaya diretiyordur inatçı babalar?
aman aral a sana geçmesin
besleyici yemekkler yap bari??

aynı ben aynı ben
eşim ufacık birşey söylese onu evirip çevirip tersimden anlayıp ağlıyorum
bugün dedi ki "akşam dayımlara gitcez"
.bende "haberim yok annenlere gidecektik hani" dedim
"yok annemlerden dayımlara geçcez "dedi.
"bilmiyordum önceden söyleseydin "dedim
"tamam işte şimdi öğrendin "dedi
başladım ağalamaya=)))
niye ters cevap veriyorsun diye ahahahha=)

koptuk ya iyice
hormonlar mahvetti kızlar bu ne benim halimm=))

ya deniz hakikaten ya dün bahsettin unuttum ben
nasıl oldu şimdi
kesin ilaç kullanmamaya diretiyordur inatçı babalar?
aman aral a sana geçmesin
besleyici yemekkler yap bari??

canımm mesaj kutun doluu burdan teşekkür ediyimmmm :))
bu arada boğazım çok fenaydı nişasta süt şeker kaynattım katı olmicak ama bana iyi geldi sende yapp :)

Son düzenleme:
ya benim burnum çok tıkalı uyurken burnumdan nefes alamadığım için ağzımdan alıyorum ve sürekli uyanıyorum ağzım kuruyo yapış yapış bi garip oluyo uyuyamıyorum bile.burun tıkanıklığı için deniz suyu spreylerden kullansam bişey olurmu acaba:26:

Allah razı olsun kızlar
Ya Rabbim zamanında ve hayırlı doğumlar nasip etsin bizlere okadar çok korktumkii
Namaza kalkmıştım lavoboda kanı görünce bi an şoka girdim hastaneyi aradım direk doktorum nobetçiydi şansa hemen gel dedi
Annemde korktu kadın
Takside ki adamda 4 lüleri yaktı 5 dakikada geldik
Şimdi gülüyorum. dr vajinal muayne etmedi karnımdan baktı kızlar eğer çoğalırsa yatış dedi ama idrarımı yaparken baya geldi kan sonra peçeteyede 2 kaşık kadar geldi..Hala korkuyorum kn gelicek die..

ya insan tuvalete gitmeye korkar jhaklısın tabii
ben devamlı psikopat gibi gider gider bakardım kan gelmiş mi diye kesin
abartmıyorum ilk 3 ay öyle sık sık gidip baktığımı bilirim
kiii hiç bir riskim kötü geçmişim yoktu
ucuz atlattın Allaha şükürler olsun

GİZOOOO hoşgeldin kuzu yaaaaa
ev seni yuttu sandık heeee
sana mesja attım aldın mıııııııııııı=))
şımarık anne=)
peerikizi ve hevuk çok çok çokkk geçmiş olsun.. allah minik melekleri annelerine bağışlasın inşallah. bol bol dinlenin uzanın şunun şurasında ne kaldı artık doğumlarımıza inşallah hepimiz sağlıkla zamanında alıcaz bebişleri kucağımıza. dualarım sizlerle ve diğer minik meleklerle..
ben de şeker yüklemesini yaptırdım malesef gebeliğe bağlı diyabet çıktı bende de. :KK43: şimdilik diyet verdi inşallah insilün almadan atlatıcaz dedi doktor. allahım hem miniklerine hem annelerine sağlık versin inşallah..
geçmiş olsun serapp
çoğu hamiş de çıkıyor
allahtan çaresi var.
Allah beterişnden korusun diyetine sadık olduğun sürece hiç riskin olmazdır..
hepimiz sağlıkla bi alsak bebişlerimizi kucağımıza...

tesekkur ederım canım benım.
23 haftamda bu teshıs konuldu suan 24+3 haftalığım.
insallah ılerlemez haftaya kontrolum var
yazın benı çok rahatlattı tekrar tesekkur ederım

ay cnaım benm arkdşımın çocunda da vrdı ..erkek bebği cnaım.içini ferah tut sen...onnki geçti gecer cnm ..metecim öyle zekiki anlatamm sana ...maşşlhh oğlumaa..sende olmlu düşün kuuzm

Allah razı olsun riskim vardı ama ciddileşti işte bebek büyüdükçe aşşağıya baskı yapıyo bide baş aşşağı doğum pozisyonunda olduğu için tedbir alıyoruz ne zormuş bu işler :KK14: Aralık olmasada olur yeter ki sağlıkla doğup kucamıza alalım...Dr. diyo önemli olan bebeğin sağlığı illa 3-4 kilo olacak diye bişi yok diyo 2 kilo olan bebek 4 kilo doğana göre çok daha sağlıklı olabilir ...Şimdi tehlikemiz akciğeri filan daha yetersiz ya ondan durması gerek 34 e kadar en azından...Rabbim korusun hepsini
.

Deniz....
sizi duydumda girdim kk'ya
deniz sööyleyince nasıl panik oldum
Sonradan iyi haberlinizide verdi sağolsun
şimdi nasılsın peki??
sancın falan yok ama dimi yani.
sadece kendiliğinden açılma olmuş
neyse raporuda aldın dinlendim mi
zaten şurada 3-4 hafta kaldı.Hatta 7,5 aylık bebekler bile rahat yaşıyor
sakın kendini strese sokma kuzucum=((
valla çok üzüldüm ama iyi olduğunuza da sevindim...
alışveriş falan basit şeyler artık odaya kadar herşey nette var.
siz sağlıkla olun da hepsi halledilir kuzucum....

ya benim burnum çok tıkalı uyurken burnumdan nefes alamadığım için ağzımdan alıyorum ve sürekli uyanıyorum ağzım kuruyo yapış yapış bi garip oluyo uyuyamıyorum bile.burun tıkanıklığı için deniz suyu spreylerden kullansam bişey olurmu acaba:26:

ay cnaım gece ytrken yastığını yükselt..evin değişti belki ondan cnaım..bol suyla yıka bunrunu..su çek bol bol zorlamdan..bu aylarda norml dedi banada kalsik olan burun fıfısından verdi kuzum..ondan önce hep tuzlu su yaprdım çekrdim burnumaa

ay cnaım gece ytrken yastığını yükselt..evin değişti belki ondan cnaım..bol suyla yıka bunrunu..su çek bol bol zorlamdan..bu aylarda norml dedi banada kalsik olan burun fıfısından verdi kuzum..ondan önce hep tuzlu su yaprdım çekrdim burnumaa

canımm grip oldum ondan tıkalı yoksa böyle değildimm :KK43:(
çok kötü amaa :KK43:

papoşşuuumm anılıımm :))
aldım kuşum mesajını mesaj kutun dolu olduğu için burdan yazdım tişkürlerimiiiiiiiii :))

X