2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
Lalam maşallah bebişini nekadar tatlı çıkmış.gülücükler saçmış.inş ömür boyu hep öyle olur.tekrardan maşallah maşallah

Maşallah diyorum
Bizde 4D ultrasona girdik ama hepi topu 2 resim alabildik 3 hafta üst üste gittik ama
Bizim oğlan naz yaptı dönmedi bize yüzünü bol bol küçücük sırtını, ensesini gördük bizde

çok soğuk ve karlı bir istanbuldan kızım ve benden herkese günaydın
evet istanbul karlı =( sabah eşim işe tam giderken uyandım niye uyandırmadın diye söylenirken bana demez mi sana bir süprizim var ben de sırıtarak ne dedim kar yağıyor dedi =))) bende neeeee napacam ben şimdi işe nasıl gideceğim!!!! of ya !!! arabanın üstü kar dolmuş kayarmı off !!! annem sürekli arıyor gitme diye!!ben zaten acemiyim !dua edin kızlar!!

aman canım çok dikkat et.dualar seninle..

dün akşam üzeri annem aradı yarın arabayla çıkma kar varmış diye....ben de bunun için mi aradın beni dedim... ama sabah kalkıp karı görünce eşimle işe geldim...sanırım karlar eriyene kadar arabayı çıkarmam....halbuki daha dün sabah benzin almıştım....bilseydim almazdım

ılk almadıgında bebek agzına bırdaha almıyormus :) ya bılemedım kı ya

canincim ben de ilk kizimda ne biberon ne de meme kullanmistim, tek cocuk kolaydi tabi, bi de ilk heves, durmadan emzirdim, her aglamada zevkle hem de, ne parmak emme sorunumuz oldu, ne de baska bir problemimiz, ama ikinci de o kadar bol vaktim olamadi, ilk kizim 22 aylikti ikinciyi kucagima aldigimda, cok yorucuydu, gece bebek gunduz kizim uyumuyordu, zombiye donmustum, annemde gelememisti yardima, esim calisiyo, ben de hic durmadan emmek isteyen ikincime (ki bu cok normal, boyle olmasi da gerekiyo) dayanamayip emik verdim, aman vermez olaydim, cocuk emzige bir yapisti, daha birakmiyo, ne aciktim diye agliyo ne uyaniyo, bir iki haftada eridi, sarardi soldu, iki aylikti, doktorlarda kaldik, psikolojik bir tepkiymis, iki aylik bebegin psikolojisine bakin!!! neler cektik, biberonu da almadi, biz de 3 aylikken en gidaya baslamak zorunda kaldik da oyle toparladik, her cocukta gorunmeyen ender bir durum iste, ama ben bi daha alir miyim o riski, Allah korusun, hani sizde eger benim gibi cok zorlanmazsaniz vermeyin derim, emzirin bol bol , buyusun serpilsin miniklerimiz

harika resimler canim masallah masal sophia'ya, hep boyle mutlu mutlu gulsun, annesiyle babasinin da yuzunu guldursun insallah:)

çok soğuk ve karlı bir istanbuldan kızım ve benden herkese günaydın

karli bir istanbul mu!!! amaniiin, oralarda kis baslamis gercekten, biz hala ince hirkalarlayiz burda:)))

Günaydın kar taneleri
Kar yagdı ve kuzulara kavusmaya az kaldı demek bu
Twety dun msj attı nerdesın die okuyorum hep ama yazmıorum nedense
Yoksa mihs in alışveriş listesini maşallah kikir kikir poz veren masal kızı filan hep okudumbizde annemle lohusa tacı kapı süsü halletmeye calışıyoruz işte oğlumun banyo kıyafet bıberon bakım malzemelerî nevresimleri benim gecelik pijamam okşekercik sormuş beni burdayım kuzuu asıl siz yoksunuz.ebahımı çok özledim bide ona ayrıca bi

cok tesekkur ederiz :)

canim ben ozel cektirdim o yuzden bu kadar fazla fotosu var birde evet amerikada yasiyorum ben
burada kendimiz ozel cektiriyoruz parayla o yuzden ne zaman istersen o zaman gidip cektirebiliyorsun
kucukmus senin minigin tabi ondan cok fazla belli olmamistir ben 25. haftamda da 4D cektirdim
arada 3 hafta var ama cok cok fark vardi
kii senin ki 23. haftadaymis
45 dk cd de guzelmis
bende yarim saatlik DVD si var zaten yarim saat bakildi hepsini otomatik cekmisler

cok tesekkur ederiz

çilekim ben buradayım sen nerelerdesin??kapı süsü halledicem eksiklerim var hoopp kar yağdı artık kaymadan düşmeden nasıl eksik tamamlıcaz biz

günaydıınnnn karındaşlar,

kış geldii amaniiinnn, heryer uçuyoo. herkes dikkatli giyinsin. altı diz taban çşzme giymeyin.

ben artık sarı cat ler varya onlarla dolaşıyorum hem sıcak tutuyo hemde altı tırtıklı olduğu için

düşmeyi engelliyo. çalışcam diye kendimi parçalıyodum havaları böyle görünce, sabah bile

zor kalktım yaa. çok zormuş biraz daha ağırlaşınca nolcam bilmem. gerçi çok şükür herkes daha 5 aylık falan

sanıyo. sanırım iç karnım geniş benim

günaydınn şekerim,

istanbul daha kar göremedi. bi tam kar yağsada hava yumuşasa.. biz doğururken inş. böyle soğuk olmaz ayy donarızz dötümüz başımız açık

Maşallah diyorum
Bizde 4D ultrasona girdik ama hepi topu 2 resim alabildik 3 hafta üst üste gittik ama
Bizim oğlan naz yaptı dönmedi bize yüzünü bol bol küçücük sırtını, ensesini gördük bizde

biz bu konuda biraz sansli ciktik iki kere girdim 4D ye ikisinde de net gordum yuzunu minigim
32. haftamda tekrar girecegim insallah o zamanda gosterir

naz yapmis iste oglusunuz size annesi

cokk tesekkur ederim canim
aminnnnnn insllahhh

kızlar internetin başında oturmaktan bulaşığımı bile yıkayamadım =))))neyse sağlık olsun =))
bu arada dün gece yine rüyamda normal doğum yapıyormuşum gerçek gibiydi !! ve ben diyorum ki yaaa hayır şimdi değil daha 7. ayımızdayım sonra sonr adiyorum =) bebek erken doğacak diye ıkınmıyorum olaya bakın =) o arada lavobaya kalktım dizimde bir ağrı kramptı galiba sabaha kadar sürdü off biyerde okumuştum kıramp giriyor bacaklara diye aynısı başıma geldi ne okusam görsem başıma geliyr =)bebişleri biran önce doğursakta rahatlasak ayoolll =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…