2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ya bizim temmuz annişleri hiç uğramıyor mu bebekler nasıl.inş iyidir.oglum yiğit düşe kalka büyüyor.büyük bir merdivenden düşme kazası atlattık Allah korudu hiçbiryerinde çizik dahi olmadan sagsalim ayağa kalktı.hiç yerinde durmuyor hep hareketli.peşinde koşmaktan eridim bittim

kimser uğramaz olmuş.herkes face e takılıyor galiba.bizi de kabul etselerde biz de takılsak bari :)

kimse bakmıyor galiba. kızım 17 aylık hala 8 dişi var.sizlerin bebişlerinde durum nasıl?5-6 aydır diş çıkarmıyor?normal mi?

graf sen çıktın mı gruptan
ben graf değilim.herkesi gruba almıyorlarmış diye burda yazınca ,ben de hiç face katılmak için girişimde bulunmadım.siteye fazla yazmıyordum ama yazılanları okuyordum.sanırım yazmayanlar face eklenmiyormuş.çok garip bir seçme olmuş bence:KK43::KK61:

Ben oznur60 bunu yeni actim digerinin sifresini untttum... hamile olan arkadaslar var tebrik ediyorum allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin insaalh.

Kizlar bisey soracagim bende sprial var di bugun test yaptim hamile cikti. Sprialle hamile kalan varmi baska acaba

Merhaba arkadaşlar ben 2013 temmuz 3 annesiyim ikinciyi düşünüyorum artık kısmetse 2015 aralık annesi olmak istiyorum acaba erken mi

Bebekler ve büyükler için örgülerimden bazıları isteyene değişik modellerde yapılır.:anneadayı::emir_bebek::nazar:
index.php
index.php
index.php
index.php
index.php
index.php
index.php
index.php
index.php
index.php
index.php
index.php