2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Aynen öyle fazla kasmadan bekleyelim bu ay

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah canım tez vakitte seninde haberini aliriz.

Kizlar su an çok kötüyüm adetin bitti diye banyo yapmistim sonrasında ilişki oldu hemen peceteye silince bi de ne göreyim pembe kan var çok kotu oldum ya napicam günah mi bilmiyorum bi de asiri bas dönmem var bir haftadir az kanamam olmuştu hamile olup üstüne normal adet gibi kanama olur mu bilmiyorum su an yine aklim karisti kasiklarim agriyo şimdide bi de enfeksiyonla ugrasiyorum

Canım dini olarak tamam temizlendin ilişki normal ama temizlenme süresi 10 gündür 10. Günden sonra gelen kan adet kanı değildir özr kanıdır ırucunuda tutabilirsin 10. Günden öncede temizlenenilirsin bunda bişe yok ama diyelim 6. Gün temizlendin 9. Gün yada tam 10. Gün leke geldi o 3-4 günde orucun kazaya girer

Nasip et ya Rabbimm 👪

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ben bu ay 3.kez klomen kullanıyorum çatlatma iğnemi de oldum şimdi beklemedeyim adet günümü ama inşallah tutar 2 yılı geçti bir türlü hamile kalamadım MUBAREK RAMAZANIN hürmetine inşallah bayrama hamişlik bayaram hediye olacak:nazar:

Kızlar mecit efendi hayit suyunu duydunuz mu burda bi arkadaş bununla hamile kalmış. 15 lira bişey deniyim diyorum canlar

ben bugün katıldım aranıza.... 1yıl 2 aylık evliyim fakat çocuğum olmadı...bu ay kürler dualar vs ile hazırlanıcam inşallah....umutsuzluğa düşücem yoksa

Ceycey dün iftara gittim hiç ugrayamadim.sen başladın mı canum.

Ceycey dün iftara gittim hiç ugrayamadim.sen başladın mı canum.

Evet canım simdi baslıyorum kaynattım ılımasını bekliyorum :) icecegim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

gönülden gönüle kostum nafile.. şarkısını artık kendime uyarladım ..topıkten topiğe koştum nafile:KK43:

Son düzenleme:
X