2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

24 ağustos tarihim erken yaptırmak istemiyorum son güne kadar bekleyeceğim. eğer hafta sonu adet olmazsam direk kan vericem. olacak gibi hissediyorum. göğüslerim cok aşırı hassas :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

Dogru dogru.. erken yapma hic.. ben de erken yaptirmus oldum, negatif demislerdi.. bekle canim.. hayirlisi olur insallaahhhhhh

Ne kadar oldu gecikeli?
İki gün ama ben beklemiyorum yine de yaptim 26 temmuz da kimyasal gebelik geçirdim daha regl mi bekliyorum kirk gün uzaya bilirmiş arasi ama yaptim haa birde ocak 15te bos gebelik geçirdim kürtaj oldum o zaman regl zamanında geldi bu daha doğal oldu ama gecikti iki gün hesaplamalarima gore pazartesi kan testi yaptiracagim bakalim ne olacak

İki gün ama ben beklemiyorum yine de yaptim 26 temmuz da kimyasal gebelik geçirdim daha regl mi bekliyorum kirk gün uzaya bilirmiş arasi ama yaptim haa birde ocak 15te bos gebelik geçirdim kürtaj oldum o zaman regl zamanında geldi bu daha doğal oldu ama gecikti iki gün hesaplamalarima gore pazartesi kan testi yaptiracagim bakalim ne olacak
canım merhaba bende 15 temmuzda kürtaj oldum bgn 39. günüm hala adet olmadm bende inşallah hamileyizdir

Bismillahirrahmanirrahim...

bu ay bütün arkadaşları hamile görmek istiyorum. Uçarı kaçarı yok herkes hamiş olacak. Sağlıkla sıhhatle kucağına alacak.

Öncelikle pozitif oluyoruz bayanlar. Olumsuzlukları aklımızdan atıyoruz. Şunu biliyoruz ki bebeğimiz olacak. RABBİM YARDIMCımız olacak. Yaradanımdan asla ümidinizi kaybetmeyin. Her daim mutlu olun kafanızdan bebek fikrini atın ama iki gunde bir çalışın hatta yumurtlama gunu hergun çalışın.

Umarım bu ay diğer topiklerden daha çok hamiş olur grubumuzda.

hepinize kucak dolusu sevgiler...
canım 4 aydır deniyoruz malesef bi sonuca varamadık şimdi adetim bitince dediğin gibi iki günde bir çalışma yapıp sabaha kadarda yataktan kalkmıycam nerde duyulmuş duyulmamış bi yöntem varsa deniycem inşallah dediğin gibi 5. denemem basarılı olur ve 2014 de hamile olurum..oluruz herkese hayırlı olsun

Benim de sekiz haftalikti ablam hemen kaldi onun da dokuz haftalık ti kalbi durdu hadi inşallah sende oylesindir ama dinlenseydin biraz ben alto ay ara verdim. Yaptim oda beş haftalik düştü

Hadi hayirlisi bakalim.. insallah negatif dusuncelerin tersidir hayirlisiyla.. kan vermek daha iyi tabi

X