2014 Aralık Anneleri Bebişlerimizin Kıyafetleri Resimli

kirli bebek bezi kovamiz 0-6 ay yelegimiz ilk orgu yelegim(boynu biraz kucuk) polar battaniyemiz patiklerimiz 9-12 ay boleromuz salopetimiz lcw 9-12 ay hirkamiz lcw hastane cikis setimizin bi yarisida burada orgu yeleklerimiz 0-1 yas

kuzuma seneye kurban bayraminda bunu giydirecegim insallah :) 1-2 yas yelegimiz bunu yaparken cinsiyetini bilmiyordum edepli kizim cok gec gosterdide o yuzden notr bi renk oldu emzirme koltugumuzun sirt yastigi bebgimin dekoratif yastigi besik ici icin 0-1 yas yelegi uyku arkadasimiz sevimli tavsancik gaz giderici ve rahatlatici sicak kiraz cekirdegi yastigimiz

Gunaydin. Dekoratif yastigi kendin mi ordun? Ben de kolay biseyler ariyodum bu kolay orulebilir gibi. Ayrintili fotolarini koyabilir misin arkasinin falan bi de baslama kisminin daha yakin cekimini

Gunaydin. Dekoratif yastigi kendin mi ordun? Ben de kolay biseyler ariyodum bu kolay orulebilir gibi. Ayrintili fotolarini koyabilir misin arkasinin falan bi de baslama kisminin daha yakin cekimini
tabi kide her orgu isi bana ait canim..inan bilmiyorum demeyin bende bilmiyordum pamugum sayesinde ogrendim.internet sagolsun hersey var artik. hatta anneme yakin otursaydim onu tecrubesiyle bomba gibi olurdum:) yasimda kucuk cunku .soyle bi 40 50 lerde elinden tig sis dusmeyenlerden olurum sanirim.hemen resimleride atiyorum insallah isine yarar

vay be maşallah nasıl becerdin ben hiç yapamıyorum böle örgü falannn bi patik örebileydimm iyidi

bunlar arka kismi arkasina gri renkte pamuklu kumasla kapladim.evde makina olupta o makinayi kullanamayanlardanim:) herseyi elimde ve evimdeki malzemelerle yaptim hivc birseye ekstra para harcamadim.ipler haric tabi..nako ve kartopu marka yolladi annem.. bu arada fittircam ne telden nede pc den atamiyorum resimleri.yoksa ayrintili cektim.bu konuda bilginiz varmiiii???

boyutu büyük olunca atılmıyo boyutlarını küçültmeyi dene bi

Teşekkür ettim. rahat yaparım ben bunu ama birkaç sorum daha olacak. kaç numara tığ, ipi ne ipi deyip almam lazım. birde arkasına kumaşı dikerken kaçmıyo mu kumaş. yuvarlayıp mı diktin.

kızlar sonunda kızımın cicilerini cekebildim :) daha eksıklerımız var ananemız geldiginde getirecekleri var ve bayramda da denızlıye gidince alıcaz eksıklerini bakalım tekstil işlerini :) hala hastane çıkısımız yok begenemıyorum bi 10lu set sonucta ilk resımleri onlarla olacak. daha zaman var alıcaz inş :) kendıme hala çöp alamadım tabi
masallaj sana valla B'nde nette bakıp bakıp yapmaya baslsmayanlardanım .. Azmine bayıldım güle güle giysin fıstığın

Teşekkür ettim. rahat yaparım ben bunu ama birkaç sorum daha olacak. kaç numara tığ, ipi ne ipi deyip almam lazım. birde arkasına kumaşı dikerken kaçmıyo mu kumaş. yuvarlayıp mı diktin.
tig 3.5 numara. ipte kartopu pamuklu bebe dersen renklerini sana sunarlar.iclerinden renk begenirsin.kumasi once kestim sonra uc tarafini elimde diktim ordugum parcaya.dikim isini ustten dikim olarak diktim.ablam turkiyeden bana tarif etti bende evde denedim.adina ustten asirarak dik dedi.gerisini bilmiom:) diom ya yeni ogrenciyim bende..bu arada olculer 40*40 ..

sagol canim. istemek basarmanin yarisidir diye bosuna dememisler.ben kafama koydugumu yapmazsam olmaz.cabalar dururum oyle..resimleri neden yollamadin bu arada at da bakalim bizde olanlari at sonra aldikca atarsin.bizimde eksiklerimiz var siparis verdik hepsi gelince aticam insallah. benim hastane cikisimi annem eminonunden aldi.almanyada cocuguna uc gunun sonunda cikis yapacagin gun kendi kiyafetlerini giydiriyosun.yoksa izin yok:) bende eve gelirken giydirecegim setini anneme aldirdim sadece notr renk olsun istedim o kadar tabi bide pamuklu.son gun hastanenin fotografcisi ile anlasip randevulasip istedigin miktarda kiyafet ve aksesuarla gidip cekiniyomussun resimleerini.bende tulumlariyla cektircem insallah.bide tatli bi don aldim:))onunlada cektircem ciplakken.bide ordugum baykuslu sapka ve atkiyla altindada bez super olcaklar.simdiden sabirsizlandimmm

Anladim canim cok saol. Hemen alip baslayayim.

ayy attım sanıyorum resımleri bu arada beyaz uzerıne kurdeleli tulum bitmedi henuz.. sapkasını bulamadım sade ve sag tarafındaki yesıl marka yazan kısmını kapamak için bişiler yapmam gerekıyorum suslu hoş bi etiket bulamadm aramalardayım :)

Eklentiler

• IMG_4724.jpg
    172,6 KB · Görüntüleme: 224
  • IMG_4725.jpg
    187,5 KB · Görüntüleme: 218
  • IMG_4726.jpg
    178,4 KB · Görüntüleme: 206
  • IMG_4727.jpg
    150,1 KB · Görüntüleme: 204
  • IMG_4728.jpg
    191,3 KB · Görüntüleme: 215
  • IMG_4731.jpg
    228,9 KB · Görüntüleme: 225
  • IMG_4732.jpg
    223,8 KB · Görüntüleme: 206
  • IMG_4733.jpg
    152,1 KB · Görüntüleme: 205
  • IMG_4734.jpg
    206,2 KB · Görüntüleme: 206
  • IMG_4736.jpg
    202 KB · Görüntüleme: 230
Evet o yesil etiketi kapatmak biraz zor olabilir.gule gule kullanin insallah pamugun sagliklo gunlerde kirletsin.ozellikle beyaz uzun kollu badisi olan micky mouse lu tulumla yanindaki tulums bittim.coraplarida harika.senin odandami geldi? Bizimki iki haftaya gelecek insallah.kur et yerlestir kesin 34. Haftayi bulcaz biz.bu arada o kurdeleleri senmi yaptin?

Eki Görüntüle 1254267 kirli bebek bezi kovamiz Eki Görüntüle 1254268 0-6 ay yelegimiz ilk orgu yelegim(boynu biraz kucuk)
Canım ahh o yeşili kapamanın bu kadar zor olacağını hiç düşünmemiştim . Aklımda olanı bulamasam keçe falan bişi yapcam .. Kurdeleleri annem yaptı canım.. Odamız geleli 10 gun falan oldu .sildik cok koku yok ama gitsin dıye beklıyorum . Eşyaları biraz daha bırıksın yıkıyop , yerleşecek inş . Gerçi ben dayanamadım koydum ama nasılsa yıkanacak :) odasına gırıp duruyom valla gözüm orada hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…