2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .

Oyyyy ne güzel bi haber :)))
Bizde seni öpüyoruz canımcım :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim maşallah kuzumuza..allahım esirgesin bebeğini sağlıkli sıhhatli bi gebelik geçir insallah,sağlıkla sihhatle kucağına al

oy yaa maşallah,nasıl sevindim anlatamam senin gebelik daha belli olmadan içime kız doğuyordu, hayırlı evlat olur inşallah

Amin inşallah bitanem

çok çok sevindim bitanem bebise iyi bak annesi bol bol dinlenin 3 hafta sonra da güzel haberlerinzi bekliyoruz

masallah canimm benim.. bebisimizee iyi bakk annesi bolca dinlen..:)

amin amin :)kızlar darısı sizin böyle güzel haberler vermenize inşallah :) hepimiz sağlıkla kuzularımızı kucaklarımıza alalım inşallaaaaahh :)

Tebrik ederim canım gözün aydın Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

canım teşekkürler hepimizin inşallah rabbim kucaklarımızda sevmemizi nasip etsin :)

Oyyyy ne güzel bi haber :)))
Bizde seni öpüyoruz canımcım :)))

kızlar darısı size :) hep dua ediyorum :) allahım sağlıkla hayırlısıyla uzun ömürlülerini nasip etsin diye :)
nası garip duygular içindeyim hala bir inanamama hali :) dr resmini verdi uzun süre ona baktım :) konuşamadım bile :)

Kizlar gunaydinnn...ben daha idrar yapmadim..yarin direk kana gidicemmm..sadece merak ettigim su..bilenn varsa cvp versin lutfen...kimyasal gebelik idrar testinde cikar mi..kafam allak bullak kizlarr...yardim edinnnn:18:

Canım kimyasal gebelik yaşanırsa idrar testinde silik çıkar ki bende öyle oldu. İnşallah sende bunu yaşamayız ve yarın güzel bir değerle yanımıza gelirsin

Amin kuzumm bak bak anası bebisine:)

canııım bende doğru dürüst gelemiyorum artık ama geleceğim, yarın ananeme anjiyoya götüreceğiz Yüce Rabbim inşallah hiç bir sorun çıkmaz.

Allah razı olsun cnm benim
İnşallah bizlerede tez zamanda nasip olur tatlı tatlı bebişler :)

canııım bende doğru dürüst gelemiyorum artık ama geleceğim, yarın ananeme anjiyoya götüreceğiz Yüce Rabbim inşallah hiç bir sorun çıkmaz.

Inşallaj kuzum hiç bir sorun çıkmaz allahım hastalarımıza acil şifalar versin

Sen nasılsın canım? Yeni tedavine ne zaman başlayacaksın?

Çok şükür cnm iyiyim
Ağustos gibi doktora gidicem Eylül gibi tedaviye başlamak istiyorum ama doktorum ne der bilmiyorum
Sen ne zaman başlamayı düşünüyorsun fıstık

Bende Allah kısmet ederse ekimde başlayacağım canım

Size inat bu gece bende girecem olmayınca gorim hadi)))

Canim insallah hiçbir sorun çıkmaz yarın,anjiyo zaten zor bişey değil guzelim,hemen olup çıkar insallah.allah şifa versin

Canim hayırlısı olsun,belki böyle hayırlı olacak.hem ben böyle tüp bebek için randevu alıp sonra o rahatlıkla hamile kalan 3_4 kişi biliyorum.belirten sende oyle olacan.ğc üzülme,tatilini yap boss keyif sur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…