2014 Kasım Anneleri

bana herkes 2. sezeryan daha zor oluyor dediği için biraz korkuyorum galiba .benimde epidural olacak kısmetse.ilk doğumum çok rahattı inşallah bu da öyle geçer.
Epidural derken normal doğum di mi? Kime sorduysam ikinci daha kolay oldu diyorlar normalde de. Yasayacaklarimizi bildiğimiz için korkuyoruz bence ama inan ikinci daha kolay oluyor. Allah kurtarsın inşallah.

vayy be topiğimiz duruyor ne günlerdi ilk heyecanlarıı birlikte yaşadık grubun ilklerindendim şimdi 5.5 yaşında kızım

Eskilerden kim kaldı :) şuan yazanları hiç tanımıyorum en en en eskilerdenim :))
oğlum var. Şimdi kısmetse 2. ye hamileyim henüz çok yeni daha dr a gidip görmedim bile :)

Kızlar merhaba ben pcosum
Bende klomeni 5 gün iki defa günde kullandım
13.günü bugün kontrol vardı iki yumurtan var biti 11 biri 13ml yumurtalarım büyür mü 15-16.güne kadar endişeliyim çok büyümese diye

Canım eeg yi çektirmişsin işte..İçini rahatlat artık lütfen... Gerçekten insanın canı söz konusu olunca nefes almakta güçlük çekiyor... Ruh gibi dolanıyor... Uyku myoklonisi için yapmamız gereken bir şey var mıymış acaba ya da ne zaman geçermiş.. Benim bebeğim de öyledir inşallah.. Biz hiç doktora götürmedik.. Devam ederse tekrar artarsa götüreceğiz.. Şimdilik düşünmek istemiyorum öyle şeyleri.. Sen de artık rahatla canım.. Şükürler olsun temiz çıkmış daha ne olsun.. Çok da incelemeyelim bebeklerimizi inan ki biz aklımızı oynatıcaz.. Çok geçmiş olsunnn...
Merhaba konu eski ama aynı belirtiler 55 günlük kızımda mevcut arastirdim kadariyla uyku mykolonisi gibi duruyor geceleri irkilmeyen uyuyamiyor kucağıma alıp ancak uyuyorum ozaman irkilme sıçraması az ve hafif seyrediyor yarın nörolog randevumuz var ama çok tedirginim lütfen bilgili olan paylaşsin pazar gecesi başladı ve hala yoğun şekilde devam ediyor

X