2014 nisan annelerinin ultrason görüntüleri

$bebiş.jpg

bizimde bebişimizin ilk fotoğrafıı 4+5'teki keseciği

benim minik bebeğim
4+4 gebelik haftası ilk ultrason fotoğrafı

Son düzenleyen: Moderatör:
benimde tam 5+4 ve bugün vajinal ultrasonla baktı keseyi gördü fakat bebeği göremedi.senin bu ultrason görüntünde bebek göründümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bebek ultrason kağıdında gözüktügünde gs gösterilmez crl gösterilir yanlış bılgı gs kese ve yolk saç işaret eder bilginize inş. o mınık mucizeleride göreceksınız :KK34:

arkadaşlar bebek ultrason kağıdında gözüktügünde gs gösterilmez crl gösterilir yanlış bılgı gs kese ve yolk saç işaret eder bilginize inş. o mınık mucizeleride göreceksınız :KK34:

canım 5+4 te vajinal ultrasonda bebeğin görünmemesi normalmi?2.gebeliğim bi önceki kalp atışı durduğundan sonlandırıldı o yüzden tedirginim

canım 5+4 te vajinal ultrasonda bebeğin görünmemesi normalmi?2.gebeliğim bi önceki kalp atışı durduğundan sonlandırıldı o yüzden tedirginim

canım benım cok normal sakın korkma bende 3 düşük yaptım acele etme sana tavsıyem günde 2 ceviz süt yumurta ve 2 kaşık üzüm pezmezi yemeğe özen göster bende suan hamıleyım 5+2 kese ve yok sac gözükü 7+4 bebek ve kalp atışı gözüktü haftasıyla uyumlu dedi doktor yedıklerımı söyledim devam dedi bebeğin zemını ve gelişimini ayarlıyorsun suan da 8+2 olduk

canım benım cok normal sakın korkma bende 3 düşük yaptım acele etme sana tavsıyem günde 2 ceviz süt yumurta ve 2 kaşık üzüm pezmezi yemeğe özen göster bende suan hamıleyım 5+2 kese ve yok sac gözükü 7+4 bebek ve kalp atışı gözüktü haftasıyla uyumlu dedi doktor yedıklerımı söyledim devam dedi bebeğin zemını ve gelişimini ayarlıyorsun suan da 8+2 oldukçok teşekkür ederim canım biraz olsun rahatladım.dediklerini uyguluyorum ama üzüm pekmezini duymamıştım teşekkür ederim.inşallah sende sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın bebeği

X