2014 nisan annelerinin ultrason görüntüleri

buda benım bebısımım ılk resmı
Eki Görüntüle 777795

kızlar slm bebısımın 2. resmı

fasulye kadar olmus cok tatlı massallah kırk bır kere massallah yer annesı onu bal bal
$bebişim2.jpg

kızlar slm bebısımın 2. resmı

fasulye kadar olmus cok tatlı massallah kırk bır kere massallah yer annesı onu bal bal
Eki Görüntüle 784028

maşallah demeyi unutmayın kızlar bu da bizim 7 haftalık goruntumuz
Eki Görüntüle 784024

Kızlar maşallah 41000 kere,Allah tamamına erdirsin sağlıkla:nazar::nazar::KK16:

Ay yukleyenler bı soylesde nasıl olduğunu bızde yuklesek kızlar bı el atsanız..

Canım fotoğrafı yüklemek için,mesaj yazdığın yerin altında eklenti ekle diyo,ordan fotoğrafı seçip,ekliyosun.:KK16:

salı günü ben de 7haftalık ultrason resmimi koyucam İnşallah,Rabbim hepsini nazarlardan korusun Maşşşaaalllaaahhhhh

masllah masallh kızlar bebısler hızlıca buyuo yaa allah hepımızın kucagına almayı nasıp etsın allah ve ısteyn herkese versın ınsalla:KK49::KK49::KK49::KK49:

$image.jpg Arkadaslar buda benim bebisim 7+6 iken gittim ama nedense 7 haftalik yaziyo ultrason kagidinda.Hamile kaldigim gunu bildigim icin gec dollenme oldugunu biliyorum ama icim icimi yiyiyo genede.Bebek buyuyo ama kalp atisini 3. Ayda duyabiliriz dedi doktor.11 eylulde duyarim artik insallah.Dua edin bana.Sanirim doktorun cihazi pek iyi degil.Herkes erkenden duyuyomus cunku.

canımmm seninki maşallahh bebek görüntüsüne benzemiş :) maşallhhh
büyüdük biz:nazar:
ayyy ne kadar da belli 8.haftada,maşallahh çok güzel :nazar::nazar:
ayaklarınıda gördük ellerinide :KK16:
Eki Görüntüle 788204 teyzeleri biz de 9+3 günlük olmuşuz

bebişim 7+4 te...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Eki Görüntüle 788672 Arkadaslar buda benim bebisim 7+6 iken gittim ama nedense 7 haftalik yaziyo ultrason kagidinda.Hamile kaldigim gunu bildigim icin gec dollenme oldugunu biliyorum ama icim icimi yiyiyo genede.Bebek buyuyo ama kalp atisini 3. Ayda duyabiliriz dedi doktor.11 eylulde duyarim artik insallah.Dua edin bana.Sanirim doktorun cihazi pek iyi degil.Herkes erkenden duyuyomus cunku.
:nazar::nazar::nazar::nazar:
maşallah büyüyoruz :emir_bebek::emir_bebek:

X