2014 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• kızımız geliyor

OY: 221 45,4%
  • oğlumuz geliyor

OY: 251 51,5%
  • ikiz kızlarımız olacak

OY: 4 0,8%
  • İkiz oğullarımız olacak

• ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

• üçüzlerimiz olacak

OY: 3 0,6%

• Ankete Katılan
    487
kadınlar kulübü olarak el ele çıkarız kız ne güzel olur dimi sanki programlamış gibi aynı saniyelerde pırtlatırız :KK1:
inşallah canım doktorlar ne der bu işe bilmiyorum da :KK1:
Minikkelebek merhaba bizim bebişlerin doğum haftası aynı :KK66:)))))))
Sanada hayırlı olsun
Bişey sorucam sen kesyi görebildin mi
sağol canım sana da :KK9: ben çarşamba gidicem inşallah keselenmeye
pazar sabahı hcg 500 falan çıktı,doktor çarşamba görelim seni dedi
sen ne zaman gidicen?
Canım benim nasıl sevindim anlatamamm:KK16::KK16: rabbim sağlıkla kucağına almayı mis kokusunu içine çekmeyi nasip etsin inşallah:nazar:

kuzuuum nasılsın görüşemedik,bebeğim nasıl annesiii :KK16:
biz de teşekkür ederiz canım benim
doğumun nasıl geçti detayları alıcam senden :KK1:

kadınlar kulübü olarak el ele çıkarız kız ne güzel olur dimi sanki programlamış gibi aynı saniyelerde pırtlatırız :KK1:

aynen canım öncelikle benim iyileşmem lazım ama ne gariptirki bu sefer hala ilaçlarıma başlayamadım sanki bi el engelliyo onları kullanmamı ama bu akşam başlarım heralde :KK31:

antibiyotik falanmı kullanıyorsun canım

Minikkelebek doktor bana 6 mayısa gün verdi ama ben o güne dayanamıycamıbiliyorum

Yarın bi kan testi daha vericem bakalım değerim düzenli artıyormu diye

Bende cuma gibi giderim senden güzel haber gelince belki bende aynı gün gidebilirim bakalım

merhabalar
bende 2014 ocak annesi olmak istiyorummmmmmmmm,
2009 aralık annesiyim bir oğlum var, artık kardeş zamanı geldi dimi
aslında 2013 aralık annesi olmak istedim ama kısmet değilmiş bebek beklerken 1 hafta önce adet oldum :KK43: ki her zaman günü gününe olurum
inşallah bu ay bebişim gelir:)
sat 11 nisan beklemedeyim
rabbim hepimize kolaylıkla hamiş olmayı nasip etsin

merhabalar
aslında 2013 aralık annesi olmak istedim ama kısmet değilmiş bebek beklerken 1 hafta önce adet oldum :KK43: ki her zaman günü gününe olurum

allah gölüne göre versi inş.

merhabalar

aramıza hoşgeldin :)

Haydi 2014 Ocak anneleriiii ve adayları bekletmeyin bizii gelin hadi topiğe şenlendirin buraları bekliyoruuzzzz :KK66:))))))))

Ocak 2014 anneleri

Tablomuz var mı? Ben bulamadım eğer yoksa tablo yapmak isteyen arkadaş varsa bilgilerimizi verelim

Eğer aramızda bir gönüllü yoksa ben oluşturabilirim sadece yaş /şehir /kaçıncı bebek /sat /bdt/ hamile kaldığınız kilo /gibi bilgileri bana gönderin oluşturalım Tablomuzu

Haydi topik şenlensin buralaaaaaaarrr

inşallah canım doktorlar ne der bu işe bilmiyorum da :KK1:

sağol canım sana da :KK9: ben çarşamba gidicem inşallah keselenmeye
pazar sabahı hcg 500 falan çıktı,doktor çarşamba görelim seni dedi
sen ne zaman gidicen?

kuzuuum nasılsın görüşemedik,bebeğim nasıl annesiii :KK16:
biz de teşekkür ederiz canım benim
doğumun nasıl geçti detayları alıcam senden :KK1:

Canım 4 nisanda doğum yaptım... Normal doğum denedik ama benim sıpa kanalda ilerlemediği için mecburen sezeryan oldum:KK5: bebişimiz iyi çok şükür hala dış dünyaya alışma çabalarında :KK1: şimdilik uykusuz bol gazlı kakalı geceler geçiriyoruz dört gözle 40 ının çıkmasını bekliyorum ondan sonra düzelir diolar:KK36: çok fazla giremiyorum ama ne zaman ne sormak istersen bana mesaj at ilk müsait zamanda dönerim canım... Tekrar çoook çokk tebrik ediyorum :KK16:

selam güzel anne adayları.. bende aranıza girebilirim umarım.. cuma günü idrar testinde pozitif gördüm adetim 1-2 gün gecikmişti.. cmtsi akşamı kan testinde 2320 gördük..bu aksam 2. kan testi wericem.. inşallah sağlıkla dewam eder gebeliğim.. bu cmtsi de inşallah dr. da güzel kesemizi görürüz die umuyorum.. sizce değerim anormal mi :18::18::18:?

Minikkelebek doktor bana 6 mayısa gün verdi ama ben o güne dayanamıycamıbiliyorum

Yarın bi kan testi daha vericem bakalım değerim düzenli artıyormu diye

Bende cuma gibi giderim senden güzel haber gelince belki bende aynı gün gidebilirim bakalım

Ocak 2014 anneleri

Tablomuz var mı? Ben bulamadım eğer yoksa tablo yapmak isteyen arkadaş varsa bilgilerimizi verelim

Eğer aramızda bir gönüllü yoksa ben oluşturabilirim sadece yaş /şehir /kaçıncı bebek /sat /bdt/ hamile kaldığınız kilo /gibi bilgileri bana gönderin oluşturalım Tablomuzu

Haydi topik şenlensin buralaaaaaaarrr

Karlacım doktordan gelince haber veririm mutlaka,o gün değerim muhtemelen 2000 falan olacak,keseyi görmem lazım bi sorun yoksa :18:
ilk ben geldim topiğe en başa beni yaaaaaz :KK52:
yaş 28/İSTANBUL/İLK BEBEK/27 MART/1 OCAK/56 KİLOYLA HAMİLEYİM :KK52:

selam güzel anne adayları.. bende aranıza girebilirim umarım.. cuma günü idrar testinde pozitif gördüm adetim 1-2 gün gecikmişti.. cmtsi akşamı kan testinde 2320 gördük..bu aksam 2. kan testi wericem.. inşallah sağlıkla dewam eder gebeliğim.. bu cmtsi de inşallah dr. da güzel kesemizi görürüz die umuyorum.. sizce değerim anormal mi :18::18::18:?

ikinci kan testim de bu akşam werdim 4155 , sanırım sağlıklı bebişim :)
bende bildirimimi yapiim..
yaş 29/ankara/1 ocak 2014/ilk bebişim/60 kilo

Kızlarrr bende Ocak annesiyim ama 2013 :) hepinizin inşallah bu yolda yüzü güler sonunda bebeğinizi alırsınız kucağınıza... Zaman çook çabuk geçiyoo bi bakıyorsunuz bebişler kucakta :KK66:

Selam anne adayları :) Cuma gecesi yerleşme kanamam geldi. Pazar günü de kendisini öğrendim. Adetime 5 gün kala beta hcg değerim 30'du. Şimdi sırada kese ve kalp atışları... Herkese hayırlı uğurlu olsun şimdiden... Allah kucaklarımıza sağlıkla almayı nasip etsin.

Selam anne adayları :) Cuma gecesi yerleşme kanamam geldi. Pazar günü de kendisini öğrendim. Adetime 5 gün kala beta hcg değerim 30'du. Şimdi sırada kese ve kalp atışları... Herkese hayırlı uğurlu olsun şimdiden... Allah kucaklarımıza sağlıkla almayı nasip etsin.

Amiiiin burada inşallah birlikte yaşıycaz bu süreci

Hayırlı olsun hoşgeldin aramıza :KK66:))))))))

X